Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
بله ، حتما باید بازی بصورت گیفت یا cd key در استیم فعال سازی بشه ، شما میخوای حدود 25-30 ت برای یه fps بسیار خوب و سرگرم کننده و رقابتی بدی واقعا ارزش نداره ؟...
ااااا، من فکر کردم مثل بقیه بازیا بالای 100 هست، از همون لینک چند تا پست بالاتر بگیرم معتبره؟ و اینکه من بازی رو دارم، فقط cd key رو بگیرم و اکتیو کنم درست میشه؟ مرسی :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
ااااا، من فکر کردم مثل بقیه بازیا بالای 100 هست، از همون لینک چند تا پست بالاتر بگیرم معتبره؟ و اینکه من بازی رو دارم، فقط cd key رو بگیرم و اکتیو کنم درست میشه؟ مرسی :D
آره ولى بعدش بايد فايل هاى بازى رو به استيم بشناسونى
اگه نميدونى چطور برو توى تاپيك استيم صفحه اولش نوشته چيكار بايد بكنى

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
یه سوال؛حدودا هر چند وقت تو بازی آیتم دراپ میشه؟ آیتم ها رو میشه فروخت یا ترید کرد؟ یکی میگفت از فروش آیتم های cs:go همه چی میگیره!
شد 2 تا:d

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
آیتم دراپ شدن کاملا شانسیه ! هیچ اصول خاصی نداره
ممکنه یه بازی اصلا آیتم نده
یه بازی 4 - 5 تا آیتم بده !!!

بعضی از آیتم ها ارزششون خیلی زیاده
هم میشه ترید کرد، هم میشه تو مارکت فروخته
که واسه این کار نیاز به استیم والت دارید

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
خوب امروز بازی رو گرفتم همه چی خوبه فقط با net traffic چک کردم تو هر ثانیه 30-40 کیلوبایت داره حجم کم میکنه ( یعنی 2 برابر دوتا 2 ) راهی هست کم تر مصرف کنه ؟

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
417
نام
مسعود
خوب امروز بازی رو گرفتم همه چی خوبه فقط با net traffic چک کردم تو هر ثانیه 30-40 کیلوبایت داره حجم کم میکنه ( یعنی 2 برابر دوتا 2 ) راهی هست کم تر مصرف کنه ؟
واسه کمتر ترافیک خوردن از توی کنسول می تونید cmdrate و updaterate و خود rate رو ببرید پایین تر. البته احتمال اینکه یکم توی بازی لگ یا تاخیر داشته باشید هست. البته همه ی سرور ها اجازه نمیدن که rate هارو دستکاری کنید مخصوصا سرور پابلیک هاست ایران که خود rate رو کرده 128K و قابل تغییر هم نیست:|:d
ولی سرور های رسمی خود والو که واسه مچ هستن رو می تونید توشون rate هارو تغییر بدید

یه سوال؛حدودا هر چند وقت تو بازی آیتم دراپ میشه؟ آیتم ها رو میشه فروخت یا ترید کرد؟ یکی میگفت از فروش آیتم های cs:go همه چی میگیره!
شد 2 تا:d
هر هفته 2 تا جعبه و 2 تا اسکین دراپ میشه. یعنی اکثر هفته ها اینجورین ممکنه بعضی از هفته ها بیشتر دراپ بشه

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
دوستان راهی هم داره که مثل اورجین نخوای از خوده استیم بازی رو دی ال کنی ؟ من قبل از عوض کردن ویندوز فایل های موجود در پوشه بازی رو کپی کردم حالا بعد از عوض کردن ویندوز وقتی تو استیم شروع دانلود کانتر گلوبال رو می زنم بعد از ساخته شدن پوشه بازی پاز می کنم و فایل هارو می ریزم ولی با ادامه ی دانلود اون هارو نمی خونه و به دانلوذ ادامه می ده :( چیکار کنم ؟

- - -ویرایش - - -

دوستان راهی هم داره که مثل اورجین نخوای از خوده استیم بازی رو دی ال کنی ؟ من قبل از عوض کردن ویندوز فایل های موجود در پوشه بازی رو کپی کردم حالا بعد از عوض کردن ویندوز وقتی تو استیم شروع دانلود کانتر گلوبال رو می زنم بعد از ساخته شدن پوشه بازی پاز می کنم و فایل هارو می ریزم ولی با ادامه ی دانلود اون هارو نمی خونه و به دانلوذ ادامه می ده :( چیکار کنم ؟

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
بازی server browser نداره؟ همش منو میندازه تو سرور های روسی بعضیاشون خیلی رو اعصابن :d
Play>Browse Community Servers
سرورای ایرانی هم زیاد داره بازی:D
پ.ن: Operation Vanguard جدیدا ریلیز شده انگار، با کلی اسکین و چند تا مپ جدید:D
اسکین هاش رو توصیه میکنم فعلا نخرین، بذارین ارزون شن بعد :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
Play>Browse Community Servers
سرورای ایرانی هم زیاد داره بازی:D
پ.ن: Operation Vanguard جدیدا ریلیز شده انگار، با کلی اسکین و چند تا مپ جدید:D
اسکین هاش رو توصیه میکنم فعلا نخرین، بذارین ارزون شن بعد :D
توی اون قسمت میرم کلا 5-6 تا سرور رو میاره :d حالا بعدا دوباره تست میکنم...
+
این vanguard چقدر کانتنت اضافه میکنه؟! ارزش خرید داره؟

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
توی اون قسمت میرم کلا 5-6 تا سرور رو میاره :d حالا بعدا دوباره تست میکنم...
+
این vanguard چقدر کانتنت اضافه میکنه؟! ارزش خرید داره؟
مطمئنی؟ :| رفرش کن اگه چیزی نمیاد:D
مپ هاش که برای عموم قابل دسترس ـه، Operation Pass رو که بخری کیس Vanguard به دراپ هات اضافه میشه (به اضافه کلی ماموریت و Objective که در صورت اتمامش واست آیتم یا کیس ونگارد دراپ میشه). هر وقت که یه Operation ریلیز میشه قیمت کیس هاش بالاست اون اوایل کار، در نتیجه میتونی یه مقداری پول/ اسکین به جیب بزنی طی مدت Operation Vanguard اگر کیس زیاد گیرت بیاد:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
یکی از دوستان یکم توضیح از نحوه آیتم دراپ بازی میده؟
به جز operation pass ها که ماموریت داره،بصورت عادی هم باید کارهای خاصی کرد تا ایتم بگیریم؟
+مثلا برای ایتم های کمیاب و rare.............
+
کلا تا الان 3 دلار ایتم فروختم :| :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر