راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

J O K 3 R

کاربر سایت
Feb 19, 2012
54
نام
علی
همینه جلو تخت بزنی‌ که بخوابه،ساعت جلو میره و افکت خوابیدن اجرا می‌شه ولی‌ نشون نمیده اینکه بری تو تخت

اها پس مشکلی نیست

ببخشید انقد سوال میکنما اما خب چیکار یه سری اطلاعات هست که از بازی ندارم !!!

چطوری میشه ازدواج کرد اخه تو پست اول فقط ویژگی ها رو گفته بود روشو نگفته بود؟

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خواهش
باید برین بهTemple of mara تو شهر Riften ازشون یه Amulet of mara بگیرین بعدا برین به هر کس که میخوایین ازدواج کنین پیشنهاد بدین

J O K 3 R

کاربر سایت
Feb 19, 2012
54
نام
علی
خواهش
باید برین بهTemple of mara تو شهر Riften ازشون یه Amulet of mara بگیرین بعدا برین به هر کس که میخوایین ازدواج کنین پیشنهاد بدین

واقعا ممنون اقا هانتر لایکتم کردیم:d اول که اسم بازیو میشنیدم اصلا اهمیت نمیدادم اما حالا که گرفتمش واقعا کفم برید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با سلام:)
رمزی برای رد کردن مرحله ی Elder Scrolls نیست:(
داخل فیلم این مرحله به یه باگ خورده ام به هیچ وجه نتونستم ردش کنم:-s
Elder knowledge؟ :D

Elder scrolls که اسم خود بازی هست :D

در هر حال با این می‌شه رد کرد

setstage mq205 100

J O K 3 R

کاربر سایت
Feb 19, 2012
54
نام
علی
تو360 نمی‌شه :D فقط واسه پی‌ سی‌ هست

ای بابا حیف شد !!

حالا من تو یه مرحله گیر کردم تقریبا اولای بازیه موقع ائدام وقتی با گروه imperial فرار کردم رفتیم چند تا ادم و یه خرس و چند تا عنکبوت کشتیم بعد به riverwood پیش یه اهنگر (اسمشو خوب یادم نمیاد اما درکل اهنگر بود دیگه:d:d) رفتیم بعد از کمی صحبت باهاش رفتم پیش jarl و باهاش صحبت کردم و بعد دوباره با یکی دیگه تو قصر قصر صحبت کردم وبعد میگه باید برم یه اژدها و بکشمش به قلمرو اون اژدها رفتم چند نفرم تو نفله کردم:d اما تو قلمروش به یه جا رسیدمکه یه در میله ای بسته هست ویک دستگیره که وقتی میکشم از بلای در بهم تیر میخوره!!!!

نمیدونم باید چیکار کنم)x:((:((

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ای بابا حیف شد !!

حالا من تو یه مرحله گیر کردم تقریبا اولای بازیه موقع ائدام وقتی با گروه imperial فرار کردم رفتیم چند تا ادم و یه خرس و چند تا عنکبوت کشتیم بعد به riverwood پیش یه اهنگر (اسمشو خوب یادم نمیاد اما درکل اهنگر بود دیگه:d:d) رفتیم بعد از کمی صحبت باهاش رفتم پیش jarl و باهاش صحبت کردم و بعد دوباره با یکی دیگه تو قصر قصر صحبت کردم وبعد میگه باید برم یه اژدها و بکشمش به قلمرو اون اژدها رفتم چند نفرم تو نفله کردم:d اما تو قلمروش به یه جا رسیدمکه یه در میله ای بسته هست ویک دستگیره که وقتی میکشم از بلای در بهم تیر میخوره!!!!

نمیدونم باید چیکار کنم)x:((:((
احتمالا یکی‌ از معما‌های بازی هست، تعدادشون زیاد هست دقیقاً نمیدونم کدومشو میگین، ولی‌ اگه دیوار هارو نگاه کنین تابلو‌هایی‌ می‌بینین باید اونارو درست کنین وقتی‌ درست شد بکشین دستگیرِ رو که در باز شه.

J O K 3 R

کاربر سایت
Feb 19, 2012
54
نام
علی
احتمالا یکی‌ از معما‌های بازی هست، تعدادشون زیاد هست دقیقاً نمیدونم کدومشو میگین، ولی‌ اگه دیوار هارو نگاه کنین تابلو‌هایی‌ می‌بینین باید اونارو درست کنین وقتی‌ درست شد بکشین دستگیرِ رو که در باز شه.

نه از ماموریت های اصلی بازی هست حالا اگه نمیدونین کدومه میخواین یه عکس بگیرم بزارم اگه میتونین از رو عکس تشخی بدین؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نه از ماموریت های اصلی بازی هست حالا اگه نمیدونین کدومه میخواین یه عکس بگیرم بزارم اگه میتونین از رو عکس تشخی بدین؟؟؟
خوب معما تو ماموریت‌های اصلی‌ هم هست دیگه :D
عکس باشه راحت تر می‌تونم راهنمایی‌ کنم ولی‌ بازم همون تابلو‌های دیوار هست :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا هانتر شرمنده نتونتم عکس بگیرم اما اسم مرحله رو بهت میگم ببین میتونی بفهمی کجا رو میگم؟

retieve the dragonstone
Bleak falls barrow چند تا معما داره،اگه همون اولی‌ هستین درست جلو دستگیر‌ سمت چپ رو نگاه کنین سه تا تابلو هست رو دیوار،از چپ به راست اینجوری تنظیم کنین : مار،مار،ماهی‌! بعدا دستگیر رو بکشین

J O K 3 R

کاربر سایت
Feb 19, 2012
54
نام
علی
Bleak falls barrow چند تا معما داره،اگه همون اولی‌ هستین درست جلو دستگیر‌ سمت چپ رو نگاه کنین سه تا تابلو هست رو دیوار،از چپ به راست اینجوری تنظیم کنین : مار،مار،ماهی‌! بعدا دستگیر رو بکشین

خیلی خیلی ممنونم اقا هانتر اخرشم شد همون تابلو های روی دیوار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر