راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

sosesmaeeli

کاربر سایت
Feb 16, 2012
9
الان که رفتن هیچ راهی‌ نیست یاد گرفتن جز اینکه دونه دونه بزنی‌ تو غار‌ها و‌Ruin ها ببینی‌ تو کدومش هست :D البته تعدادشون زیاد نیست،حدود 20 تا هست که با آپگرید‌هاشون میشن60 .

واسه آپگرید هم باید یهshout رو سه بار یاد بگیری، از هرshout سه تا هست تو محیط،باید هر سه تارو پیدا کنی‌

رفتن اونا هم باگ هست که تو داستان اصلی‌ یه کاری میکردی اینجوری میشد که من الان یادم نیست
bebinam mahale in shout ha kojast albate ba update hashoon age mishe roo map neshoon bedin aks bashe behtare

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
bebinam mahale in shout ha kojast albate ba update hashoon age mishe roo map neshoon bedin aks bashe behtare

اره اگه میشه با عکس نشون بدین منم دنبال شوت ها هستم.

---------- نوشته در 10:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:35 PM ارسال شده بود ----------

راستی شهری وجود نداره که بغیه dragonborn ها توش باشن؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اره اگه میشه با عکس نشون بدین منم دنبال شوت ها هستم.

---------- نوشته در 10:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:35 PM ارسال شده بود ----------

راستی شهری وجود نداره که بغیه dragonborn ها توش باشن؟؟
تو تاریخskyrim فقط چند تا Dragon born وجود داشته :D جز خودمون تو اسکایریم هیچ دیگه‌Dragonborn ای نیست

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
داداش میشه عکس بزاری که شوت هارو از کجا پیدا کنیم؟ وراستی از کجا میتونم زره بگیرم
شصت تا هست :D من الان شصت تا عکس از بازی بگیرم و آپلود کنم سرویس میشم،غار هارو بگردین،اسون پیدا میشن، تعدادشون زیاده نسبتا.
======

زره از همهٔ اهنگرا می‌شه خرید خوب

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
شصت تا هست :D من الان شصت تا عکس از بازی بگیرم و آپلود کنم سرویس میشم،غار هارو بگردین،اسون پیدا میشن، تعدادشون زیاده نسبتا.
======

زره از همهٔ اهنگرا می‌شه خرید خوب

بابا جان من به خاطر ماها بگیر دیگه دادا.

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
می‌شه،تو همون temple of mara یه راهب سیاه پوست هست اون میفروشه

دادا این مکان که میگی تو نقشه نیستش

---------- نوشته در 12:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

:((:((:((بازیم باگ پیدا کرده اونم چه باگی. وقتی از فست تراول استفاده میکنم گیر میکنه و دیگه درست نمیشه. چیکار کنم؟

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
ای خدا یکی کمکم کنه وقتی از فست تراول استفاده میکنم وقتی بازی تو شهر لود میشه گیر میکنه و دیگه درست نمیشه.

---------- نوشته در 12:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 AM ارسال شده بود ----------

داداش hunter387 میشه سیو های خودتو اپ کنی بدی برای دان؟؟ اخه من فهمیدم اشکال بازیم از کجاست. سیوش خراب شده. حالا اگه میشه سیو های خودتو اپ کن بده برای دان. ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر