راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بعله کمپلت شده مراحل میراک ...این کنسول تلپرت یعنی چی یکم توضیح بده لطفا
coc DLC2SkaalVillage01
این اصولا باید شمارو برگردونه به Skaal.
ولی‌ با توجه به وضعیت بازی شما نمیدونم کار کنه یا نه :D

raad123

کاربر سایت
Jul 24, 2015
22
داداش دمت گرم برگشتم مرسی...... بعد اینکه برگشتم باید چیکار کنم چون هیچ علامت و هدفی نداره که برم دنبالش ؟؟واینکه اون کتاب که توی روستای SKAAL دادمش به پیرمرده که با مورا حرف زد وبعدش مرد اونو هم باید داشته باشم؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
داداش دمت گرم برگشتم مرسی...... بعد اینکه برگشتم باید چیکار کنم چون هیچ علامت و هدفی نداره که برم دنبالش ؟؟واینکه اون کتاب که توی روستای SKAAL دادمش به پیرمرده که با مورا حرف زد وبعدش مرد اونو هم باید داشته باشم؟؟؟
تموم شدن دیگه مراحل :D

raad123

کاربر سایت
Jul 24, 2015
22
مرسی:d واقعا که استادی درود برشرفت خیلی آقایی داداش بازم تشکر

قضیه این مورا وکتاب هاش چی میشه اونم باید بکشم یا نه؟؟؟واینکه وقتی برگشتم اسکایریم یه اژدها رو با جادو bend willزدم ولی رام نشد قضیه چیه؟؟؟

البته اینم بگم اژدهای که منو برد پیش میراک با یه اژدها دیگه زندن میشه مشکل از اونا باشه؟؟؟

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مرسی:d واقعا که استادی درود برشرفت خیلی آقایی داداش بازم تشکر

قضیه این مورا وکتاب هاش چی میشه اونم باید بکشم یا نه؟؟؟واینکه وقتی برگشتم اسکایریم یه اژدها رو با جادو bend willزدم ولی رام نشد قضیه چیه؟؟؟

البته اینم بگم اژدهای که منو برد پیش میراک با یه اژدها دیگه زندن میشه مشکل از اونا باشه؟؟؟
Mora یجورایی یک خدا هست،نمی‌شه کشتش :D
اون اژدها‌ها باید بمیرن اصولا،قسمتی‌ از مأموریت هست.بار سوم که miraak زنده می‌شه Sahrotaar رو خودش میکشه. ولی‌ نمردن اونا هم نباید مشکلی‌ ایجاد کنه.شاید تو رنج نبوده،اگه بخوره اژدها کنارتون فرود میاد ولی‌ فقط یکی‌ دو ثانیه وقت دارین که سوارش بشین.بعد فقط رو اژدها‌های معمولی‌ کار می‌کنه،رو‌NPCها کار نمی‌کنه.
البته اژدها سواری‌ کلا تو اسکایریم محدود هست،چیز خاصی‌ نیست.تو کل گیمپلی من یبار امتحان کردم :D

milad999999

کاربر سایت
Apr 3, 2015
37
من کمک میخام خاهش میکنم یه مودی پیدا کردم که میشه سوار ماموت گرگ و گوزن و .... شد ولی لینکش خراب بود تو گوگل هم سرچ کردم لینکاش خراب بود همه میشه یه لینک سالم بدین خواهش میکنم توروخدا ویک چیز دیگه بعضی وقت ها کاراکتر توی اسکاریم بدو بدو نمیکنه فقط راه میره شیفتم میگیرم فایده ای نداره چیکار کنم ؟؟؟؟توروخدا در هر دو موردی که مطرح کردم کمکم کنید ممنون میشم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من کمک میخام خاهش میکنم یه مودی پیدا کردم که میشه سوار ماموت گرگ و گوزن و .... شد ولی لینکش خراب بود تو گوگل هم سرچ کردم لینکاش خراب بود همه میشه یه لینک سالم بدین خواهش میکنم توروخدا ویک چیز دیگه بعضی وقت ها کاراکتر توی اسکاریم بدو بدو نمیکنه فقط راه میره شیفتم میگیرم فایده ای نداره چیکار کنم ؟؟؟؟توروخدا در هر دو موردی که مطرح کردم کمکم کنید ممنون میشم
Mod name رو که نمیدونم ولی‌ دلیل آهسته راه رفتن این هست که بیشتر از وزنی که میتونین حمل کنین وسایل دارین توInventory.

milad999999

کاربر سایت
Apr 3, 2015
37
اها ممنونم راستی تو اسکاریم چطور speech نمیدونم درست نوشتم یا نه همونی که مال خرید و فروشه رو بالا ببریم تا پول بیشتری به جیب بزنیم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اها ممنونم راستی تو اسکاریم چطور speech نمیدونم درست نوشتم یا نه همونی که مال خرید و فروشه رو بالا ببریم تا پول بیشتری به جیب بزنیم
میتونین با پول از یه سری‌ها آموزش ببینین،یا موقع حرف زدن با ملت از گزینه Persuasion یا intimidateاستفاده کنین

milad999999

کاربر سایت
Apr 3, 2015
37
من مد سوار شدن بر روی حیوانات مختلفو پیدا کردم و دانلود و بعد محتویات توی پوشه رو توی data پوشه اسکاریم کپی کردم و قبل از اینکه وارد بازی بشم دیدم data files فعال نیست که مود رو فعال کنم چیکار کنم data files فعال بشه و چجوری مد را فعال کنم توروخدا کمکم کنید خسته شد از بس نشتم روی اسب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر