راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

raad123

کاربر سایت
Jul 24, 2015
22
کسی نیست کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
q77j17987u291exyrm5q.jpg

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اون چهار جا که باید کتاب هارو بذاریم روش میشه به نوبت بگی ؟؟؟؟
وقتی‌ وارد منطقه میشین از چپ به راست (ساعتگرد) Gnashing blades-Prying Orbs-Boneless Limbs-Delving Pincersرو به ترتیب قرار بدین.(Bladesرو اول و Pincersرو آخر.)

raad123

کاربر سایت
Jul 24, 2015
22
jlsq1ocoqp2m0ykm1yt7.jpg

وقتی این کتابو میخونم آخرش میرسم به اون کتاب که عکسشو گذاشتم ولی اونجا دیگه هرچی Eرو میزنم این نوشته رو نشون میده YOU ARE UNABLE TO CONCEVTRATE ON WHAT YOU RE READING بعدشم OKرو میزنم فقط یکم زمین میلرزه دیگه کار خاصی نمیکنه اگه میشه از این مرحله که توش هستم تا آخرش یه راهنمایی کنی ممنونت میشم

آخرین ویرایش:

A M S 22

کاربر سایت
Dec 19, 2011
16
نام
احمد
سلام دوستان ..
آقا من تو queste elder knowlege گیر کردم یه جاش ..
قسمتی که میخوایم کتیبه رو بدست بیاریم ....
وقتی active dwarven mechanism رو میزنم میگه : you lack the requred item

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بیخیال حلش کردم...فقط چرا وقتی میراک رو میکشم اون نشانه از روش نمیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میکشینش کامل یا تو حالت E mode گیر می‌کنه؟ اگه تو حالت Ethereal گیر می‌کنه به خاطر این هست که یه دمیج خیلی‌ سنگین رو تو یه مدت خیلی‌ کوتاه بهش می‌زنین،از سلاح‌های ضعیف تر استفاده کنین.

اگه نه هم که setstage DLC2MQ06 550

raad123

کاربر سایت
Jul 24, 2015
22
کلا میکشمش لباس هاشو میبرم حتی خنجرشو میبرم یعنی هیچی واسش نمیذارم ولی باز لباس تنشه.. حتی با شمشیر کشتمش باز فایده نداشت..رمزی که گفتی رو زدم نشانه پاک میشه ولی من دیگه نمیتونم جایی برم همونجا گیرکردم چطور ازاین مرحله رد شم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کلا میکشمش لباس هاشو میبرم حتی خنجرشو میبرم یعنی هیچی واسش نمیذارم ولی باز لباس تنشه.. حتی با شمشیر کشتمش باز فایده نداشت..رمزی که گفتی رو زدم نشانه پاک میشه ولی من دیگه نمیتونم جایی برم همونجا گیرکردم چطور ازاین مرحله رد شم
کتاب Waking dreams رو بخونین

raad123

کاربر سایت
Jul 24, 2015
22
کتابو که میخوام بخونم این خطا رو میده
YOU ARE UNABLE TO CONCEVTRATE ON WHAT YOU RE READING

نکنه واسه این خطا رو میده که اون یکی کتاب باهام نیست؟؟؟همونکه میره پیش مورا وقتی دادامش پیرمرده دیگه ازش پس نگرفتم بنظرت مشکل از اون نیست؟؟؟

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کتابو که میخوام بخونم این خطا رو میده
YOU ARE UNABLE TO CONCEVTRATE ON WHAT YOU RE READING
پیشنهاد می‌کنم unofficial Dragonborn patch رو نصب کنین،اکثر این مشکلات رو حل کرده.

در هر حال سر این Bug "احتمالا" پریدن تو آب و خودتون رو به کشته دادن شمارو به Solstheim برگردونه و مأموریت هم تموم بشه. (قبل این کار مطمئن بشین که مأموریت تموم شده (completed quest) هست)

raad123

کاربر سایت
Jul 24, 2015
22
این
unofficial Dragonborn patch یک نوع مده؟؟اگه لینکشو داری بی زحمت بذارش

در ضمن خودمو کشتم باز فایده نداشت قبلا این کارو میکردم تو مراحل گذشته جواب میداد ولی الان نه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این
unofficial Dragonborn patch یک نوع مده؟؟اگه لینکشو داری بی زحمت بذارش

در ضمن خودمو کشتم باز فایده نداشت قبلا این کارو میکردم تو مراحل گذشته جواب میداد ولی الان نه
Unofficial Dragonborn Patch at Skyrim Nexus - mods and community
اگه این هم کار نکرد من دیگه نمیدونم چیکار می‌شه کرد،اگه مأموریت رو complete می‌زنه می‌شه از طریق کنسول هم تلپرت کرد البته.ولی‌ این مشکل شما کلا جزو باگ‌های گزارش شده نیست،جزو مشکل‌های خیلی‌ خیلی‌ نادر هست که کلا برا یکی‌ دو نفر پیش اومده تا حالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر