راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
تو قسمت‌shoutها یه دارینshout به اسمDragon call (odahving)،اون رو اجرا کنین اونجا دیگه :D بعد یه ازدها میاد که باید شکست بدین.

ممنونم داداش با راهنمایی تون ردش کردم.چند تا سوال دیگه هم داشتم ممنون می شم پاسخ بفرمایید.
۱)من موقع اجرای اولیه تو ساخت ظاهر کاراکترم دقت نکردم. الان می تونم تغییرش بدم ؟
۲) قوی ترین سلاح برای نورد ها چیه ؟
۳) لیست ساخت معجون ها و ارتقا سلاح ها رو از کجا پیدا کنم ؟
۴) این کالج که توش الچمی یاد می دن کجاست من هر چی می گردم پیدا نمی کنم ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنونم داداش با راهنمایی تون ردش کردم.چند تا سوال دیگه هم داشتم ممنون می شم پاسخ بفرمایید.
۱)من موقع اجرای اولیه تو ساخت ظاهر کاراکترم دقت نکردم. الان می تونم تغییرش بدم ؟
۲) قوی ترین سلاح برای نورد ها چیه ؟
۳) لیست ساخت معجون ها و ارتقا سلاح ها رو از کجا پیدا کنم ؟
۴) این کالج که توش الچمی یاد می دن کجاست من هر چی می گردم پیدا نمی کنم ؟
1-اگه‌DLCهای بازی رو داشته باشین تو ragged flagon در شهر riften یه نفر هست که این کار رو می‌کنه.
2-کلا قوی‌ترین سلاح بازی Daedricهستن برا همه :D که تا level بالا (نزدیک به100) نمی‌شه ساخت. بعد اون از سلاح‌هایی‌ که میتونین پیدا کنین سری Glassخوب هستن.
3-http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Useful_Potions
Weapons (Skyrim) - The Elder Scrolls Wiki
4-یه کالج هست که توش Magic یاد میدن که alchemyهم جزو اون هست :D تو شهر winterholdهست،شمال skyrim.

grobs

کاربر سایت
Mar 28, 2015
29
نام
mohamad
سئوال سوم. من الان بازی رو تو درجه xpert بازی مکینم بندیت ها مثلا یه hp دارن میکشممون بهم xp میده.الان بزارم رو mster وقتی میکشم xp بیشتری بهم میده ؟ و لول اپم بیشتر میشه؟ یا اصلا فرقی نداره؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سئوال سوم. من الان بازی رو تو درجه xpert بازی مکینم بندیت ها مثلا یه hp دارن میکشممون بهم xp میده.الان بزارم رو mster وقتی میکشم xp بیشتری بهم میده ؟ و لول اپم بیشتر میشه؟ یا اصلا فرقی نداره؟
no difference.
البته level upسریع تر می‌شه،ولی‌ ربطی‌ بهXp بیشتر نداره :D

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان این مجسمه ها که اکثرا تو معابد و این جور جاها هست که می ری جلوش و اکتیوش می کنی و می زنه remove disis (اگه اشتباه نکنم !) داستانش چیه ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان این مجسمه ها که اکثرا تو معابد و این جور جاها هست که می ری جلوش و اکتیوش می کنی و می زنه remove disis (اگه اشتباه نکنم !) داستانش چیه ؟
هر کدوم برا خودشون یه bonus effect دارن،جدا از اون همه بیماری هارو هم درمان می‌کنن.

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان من تو یه مرحله که شبیه همون مرحله ای است که الدر اسکرول رو به دست اوردیم گیر کردم ! یه ژیروسکوپ خیلی بزرگ وجود داره که باید نورهاش رو بندازم روی دایره ها منتهی چون دستگاه قدیمیه از تنظیم در رفته ! یه جادوگره هم کنارش وایساده ! با جادوی یخ و اتش هم می تونم نورها رو باز و بسته کنم اما بازم دقیق نمی شن ! خلاصه از دیشب اینجا گیرم ممنونم اگه کمکم کنید.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من تو یه مرحله که شبیه همون مرحله ای است که الدر اسکرول رو به دست اوردیم گیر کردم ! یه ژیروسکوپ خیلی بزرگ وجود داره که باید نورهاش رو بندازم روی دایره ها منتهی چون دستگاه قدیمیه از تنظیم در رفته ! یه جادوگره هم کنارش وایساده ! با جادوی یخ و اتش هم می تونم نورها رو باز و بسته کنم اما بازم دقیق نمی شن ! خلاصه از دیشب اینجا گیرم ممنونم اگه کمکم کنید.
اول دکمه سمت راستی‌ رو بزنین،بعد وسطی رو،بعد سمت چپی‌ رو. بعدش از طریق جادو‌ها mirror هارو با بشقاب‌ها تو یه امتداد قرار بدین.

shahin1234

کاربر سایت
Apr 3, 2015
4
سلام . اقا کی به این مرحله رسیده ؟ mzulft aedrom ??? اونجایی که یه گوی هست با چند تا نور که باید نور ها رو تو اون اتاق تنظیم کنی روی اون دایره های بالای سقف . من یه وسیله گرفتم و گذاشتم رو اون دستگاه نور بخش کن ، بعد حالا هر چی میچرخونمشون نور ها تنظیم نمیشن !! اون وسیله هم که نور رو ساطع میکنه دیگه قابل چرخش نیست !

چی کار باید کنم ؟
تورو خدا کمکم کنید:((:((

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
بچه ها از یه ماموریت فرعی فیلم تهیه کردم با تنظیمات ultraو60فریم :
Skyrim Narfi Quest
انجام مرحله ی شخصیت narfiدر منطقه ی Ivarstead نارفی تمام خانواده اش رو از دست داده و منتظر برگشتن خواهرش هست فکر میکنه خواهرش زنده این تصمیم با شماست که چه خبری به اون بدهید مردم منطقه همچنان سعی دارند به او امید بدهند که خواهرش زنده است اما همگی از مرگ او اطلاع دارند
اینم یه کلیپ از عضویت در گروه Dark Brotherhood
Skyrim The Dark BrotherHood

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام . اقا کی به این مرحله رسیده ؟ mzulft aedrom ??? اونجایی که یه گوی هست با چند تا نور که باید نور ها رو تو اون اتاق تنظیم کنی روی اون دایره های بالای سقف . من یه وسیله گرفتم و گذاشتم رو اون دستگاه نور بخش کن ، بعد حالا هر چی میچرخونمشون نور ها تنظیم نمیشن !! اون وسیله هم که نور رو ساطع میکنه دیگه قابل چرخش نیست !

چی کار باید کنم ؟
تورو خدا کمکم کنید:((:((
پست بالایی...

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
اول دکمه سمت راستی‌ رو بزنین،بعد وسطی رو،بعد سمت چپی‌ رو. بعدش از طریق جادو‌ها mirror هارو با بشقاب‌ها تو یه امتداد قرار بدین.
داداش می شه بیشتر توضیح بدید ؟ از کدوم جادو ها استفاده کنم ؟ سه تا بشقاب تو سقف باید تو یه امتداد و زیر هم باشن ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
داداش می شه بیشتر توضیح بدید ؟ از کدوم جادو ها استفاده کنم ؟ سه تا بشقاب تو سقف باید تو یه امتداد و زیر هم باشن ؟
وقتی‌ اون دکمه هارو فشار دادین از جادو flames و ice استفاده کنین ببرینشون درست روی بشقاب‌ها دیگه. یکم تلاش کنین اصلا سخت نیست :D

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
وقتی‌ اون دکمه هارو فشار دادین از جادو flames و ice استفاده کنین ببرینشون درست روی بشقاب‌ها دیگه. یکم تلاش کنین اصلا سخت نیست :D

مشکل همین جاست دیگه داداش ! من جادوی یخ رو به صورت shot دارم (اون بخشی ک جادوی دراگون رنت هستش) و اون رو تو قسمتی که جادوی آتش دارم نیست ! منظورم اینه که جادپی یخ تو یخش دستراکشن نیست ! اونجا فقط جادوی آتش هستش با رعد و برق !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر