راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
دوستان من الان حدود 10 تا mod ریختم میشع شما چند تا mod باحال بگین عایا؟

شما اول بگید اون 10 تا مدی که نصب کردید چیا هستن ؟

یه نگاه به این پست بندازید، به دردتون میخوره.

بازم بستگی به سلقیت داره و اینکه میخوای بازیت چطور بشه.

TheKingZakhar

کاربر سایت
Dec 4, 2013
8
نام
arsam
من mod هایی که چیزی به بازی اضافه میکنن میخوام مثل npc armor weapon ... مود هایی که دارم هم اینان:
immersive armor
immersive weapon
skse
skyUL
interesting npcs
بقیه زیاد مهم نیستن :d
بعد من کاراکترم زن بود بعدش با showracemenu مردش کردم الان ازدواج نمیکنه مشکل از همین چیت هست؟
این مود ineresting npcs دو گیگ دان کردم این ارورو میدع
could not extract files message: file occurpted data error has been occured

آخرین ویرایش:

saeedavril

کاربر سایت
May 7, 2010
36
نام
سعید
سلام خسته نباشید..کاشکی یکم این پست رو مرتب میکردید !! حیفه !! خیلی سخت میشه داخلش سرچ کرد !!

من یه مشکلی دارم...ممنون میشم دوستان کمکم کنن

سلام
مرحله Skyrim:Awakening(آزاد کردن دختر خوناشام ) رو میرفتم خوناشم که میشدم یا نیمشدم بعدش این مشکل به وجود میومد :
یه نورقرمز میومد و این نوشته بالاش میزد:

93nshdlor9to3ov8pwo5.jpg

در ضمن چشم کاراکتر هم مثل دراکولا شده !!

که یه جورایی مریض شدم.... ولی چون مشکلرو نتونستم حل کنم ! از سیوقبلی بازی کردم ! این مرحله رو نرفتم ..... الان هم مشکلی نداشتم تا اینکه باز این مشکل به وجود اومد...نمیدونم باید چکار کرد ! با اینکه مرحله رو نرفتم Skyrim:Awakening(آزاد کردن دختر خوناشام )

باید چکارکنم این مشکل حل بشه ؟! در ویکی خود بازی دیدم...ولی بدتر هنگ کردم..باید دارو بخوری تا خوب بشی ! داروش چیه ! تا جند سایت فرصت داری که دارو بخوری و....

البته کدهای کنسول هم میشه زد مشکل حل بشه ولی من هر چی زدم کار نکرد !!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام خسته نباشید..کاشکی یکم این پست رو مرتب میکردید !! حیفه !! خیلی سخت میشه داخلش سرچ کرد !!

سلام
مرحله Skyrim:Awakening(آزاد کردن دختر خوناشام ) رو میرفتم خوناشم که میشدم یا نیمشدم بعدش این مشکل به وجود میومد :

93nshdlor9to3ov8pwo5.jpg

که یه جورایی مریض شدم.... ولی چون مشکلرو نتونستم حل کنم ! از سیوقبلی بازی کردم ! این مرحله رو نرفتم ..... الان هم مشکلی نداشتم تا اینکه باز این مشکل به وجود اومد...نمیدونم باید چکار کرد ! با اینکه مرحله رو نرفتم Skyrim:Awakening(آزاد کردن دختر خوناشام )

باید چکارکنم این مشکل حل بشه ؟! در ویکی خود بازی دیدم...ولی بدتر هنگ کردم..باید دارو بخوری تا خوب بشی ! داروش چیه ! تا جند سایت فرصت داری که دارو بخوری و....

به مرض خون آشامی مبتلا شدید.
اگه اشتباه نکنم آخر این مرحله ازتون میخوان که خون آشام شید. اگه نمیخواید بگید نه.
منظور از دارو، داروی Cure Diseaseـه:D میتونید برید دعا کنید. مثلا تو Whiterun کنار اون درخته پیش مجسمه Talos میتونید دعا کنید.

saeedavril

کاربر سایت
May 7, 2010
36
نام
سعید
به مرض خون آشامی مبتلا شدید.
اگه اشتباه نکنم آخر این مرحله ازتون میخوان که خون آشام شید. اگه نمیخواید بگید نه.
منظور از دارو، داروی Cure Diseaseـه:D میتونید برید دعا کنید. مثلا تو Whiterun کنار اون درخته پیش مجسمه Talos میتونید دعا کنید.

اون دارو رو که نداشتم..باید قبلش خورد ( یعنی برگردی به سیو قبلیت بعد بخوری دارو potion of cure disease )

دعا کردن رو من نمیدونم چه جوریه !!!! میرم سمت مجسمه ها !! ولی هیچ اتفاقی نمیوفته !!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اون دارو رو که نداشتم..باید قبلش خورد ( یعنی برگردی به سیو قبلیت بعد بخوری دارو potion of cure disease )

دعا کردن رو من نمیدونم چه جوریه !!!! میرم سمت مجسمه ها !! ولی هیچ اتفاقی نمیوفته !!
ببین وقتی خون آشام ها بزننت، یه بیماری میگیری که چند روز وقت داری درمانش کنی. اگه درمانش نکرده خون آشام میشی.
درمان کردن هم یا از اون Potionـه میخوری، یا میری کنار مجسمه دکمه E رو میزنی.

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4

سلام

93nshdlor9to3ov8pwo5.jpg

نگران نباش vampire lord شدی!
بفکر درمان نباش خیلی باحاله!
درمانشم سخت نیست!
بعد از اینکه کامل ومپایر شدی میتونی بری پیش ینفر که تو یه شهریه! بعد ش ازش یه الماس سیاه باید بخری و بدی به خودش!
روز بعدش باید موقع اذان صبح باید اون جایی که میگه باشی تا درمانت کنه!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
nope.
البته vampirism خطر نیست

چرا ديگه
بايد راه بيفتم اينور اونور يكي كه خوابه پيدا كنم خون بخورم
در شان دواخين نيست كه بره يواشكي خون بخوره
ورولف بهتره :d خون بخوام هم ميزنم يكي رو تيكه پاره ميكنم :d