راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
سلام.آقا خواهشا به من کمک کنید.
من بازی اصلی رو تموم کردم و حالا دارم دی ال سی DAWNGUARD رو بازی میکنم.همینجور که داشتم میرسوندم isran گفت باید بری دنبال یه moth priest منم رفتم و نجاتش دادم بعد گفتن که این باید elder scroll رو بخونه تا رفتیم داخل fort DAWNGUARD که این شروع کنه به خوندن, isran شروع کرد به حمله کردن به این بدبخت و انقدر زدش تا hp اون تموم شد و جالب اینجاس که طرف نمرد و همینجوری افتاده رو زمین شروع کرد به خوندن elder scroll و وقتی تموم کرد یه ماموریت بمون دادن که با همین moth priest صحبت کنیم.
حالا من نمیتونم باهاش صحبت کنم چون اینجوری شده و همش مینویسه this person is busy هرچقدر هم صبر میکنم هیچ اتفاقی نمیافته
میرم بیرون و برمیگردم هم دوباره میافتن به جونش و همین بلا رو سرش میارن.
خواهشا راهنمایی کنین.نمیدونم چرا اینجوری شده.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام.آقا خواهشا به من کمک کنید.
من بازی اصلی رو تموم کردم و حالا دارم دی ال سی DAWNGUARD رو بازی میکنم.همینجور که داشتم میرسوندم isran گفت باید بری دنبال یه moth priest منم رفتم و نجاتش دادم بعد گفتن که این باید elder scroll رو بخونه تا رفتیم داخل fort DAWNGUARD که این شروع کنه به خوندن, isran شروع کرد به حمله کردن به این بدبخت و انقدر زدش تا hp اون تموم شد و جالب اینجاس که طرف نمرد و همینجوری افتاده رو زمین شروع کرد به خوندن elder scroll و وقتی تموم کرد یه ماموریت بمون دادن که با همین moth priest صحبت کنیم.
حالا من نمیتونم باهاش صحبت کنم چون اینجوری شده و همش مینویسه this person is busy هرچقدر هم صبر میکنم هیچ اتفاقی نمیافته
میرم بیرون و برمیگردم هم دوباره میافتن به جونش و همین بلا رو سرش میارن.
خواهشا راهنمایی کنین.نمیدونم چرا اینجوری شده.
~ رو بزنین،رو Priest کلیک کنین،بعد بنویسین kill ،بعد دوباره ~ رو بزنین و بنویسین resurrect . اونطوری باید درست شه،اگه نشد تنها راهش لود کردن سیو‌های قبلی‌ هست.
البته این مشکل با آپدیت آخر باید حل شده باشه اصولا.

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
داداش این کارو کردم priest ولی بعد که دوباره زنده شد بهمون حمله کرد
در اصل این priest هست که داره به ماها حمله میکنه.
راهنمایی دیگه ای نداری

- - -ویرایش - - -

داداش وقتی این کارو میکنم اول میمیره ولی بعد که دوباره زنده میشه دوباره حمله میکنه به ماها. در اصل این Priest هست که به ماها حمله میکنه.
سیو های قبلی رو هم ندارم آخه من همش f5 رو برای سیو کردن میزدم.
راهنمایی دیگه ای نداری؟

- - -ویرایش - - -

داداش وقتی این کارو میکنم اول میمیره ولی بعد که دوباره زنده میشه دوباره حمله میکنه به ماها. در اصل این Priest هست که به ماها حمله میکنه.
راهنمایی دیگه ای نداری؟

- - -ویرایش - - -

راهنمایی دیگه ای نداری؟

- - -ویرایش - - -

~ رو بزنین،رو Priest کلیک کنین،بعد بنویسین kill ،بعد دوباره ~ رو بزنین و بنویسین resurrect . اونطوری باید درست شه،اگه نشد تنها راهش لود کردن سیو‌های قبلی‌ هست.

راهنمایی دیگه ای نداری؟

- - -ویرایش - - -

راهنمایی دیگه ای نداری؟

- - -ویرایش - - -

راهنمایی دیگه ای نداری؟

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام.لطفا یه نفر راهنماییم کنه.
من رفتم تو شهر Riften و با اون کسی که میشد ازش گردنبندی رو خرید که میشد بوسیله ی اون ازدواج کرد صحبت کردم.وقتی ازم سوال کرد که میدونی چجور باید ازدواج کنی من اشتباهی گفتم نه بلد نیستم و دیگه اونم حرفی از فروختن اون گردنبند نزد.راهی نیست که بتونم کاری کنم که بهم بفروشتش؟؟ یعنی شخصیتم باید تا ابد مجرد بمونه؟!:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
می‌دونم،واسه این گفتم اون kill/resurrect مشکل رو حل می‌کنه دیگه :D تا جایی‌ که می‌دونم راه حل دیگه‌ای نیست جز Reload کردن سیو قبلی‌،اگه Bend will shout رو دارین،یبار روش بزنین ببینین درست می‌شه یا نه.
آپدیت آخر بازی که‌ نصب هست؟
سلام.لطفا یه نفر راهنماییم کنه.
من رفتم تو شهر Riften و با اون کسی که میشد ازش گردنبندی رو خرید که میشد بوسیله ی اون ازدواج کرد صحبت کردم.وقتی ازم سوال کرد که میدونی چجور باید ازدواج کنی من اشتباهی گفتم نه بلد نیستم و دیگه اونم حرفی از فروختن اون گردنبند نزد.راهی نیست که بتونم کاری کنم که بهم بفروشتش؟؟ یعنی شخصیتم باید تا ابد مجرد بمونه؟!:biggrin1:
اصولا نباید اینجوری میشد :D میتونین Amulet of mara رو از‌Dungeon های مختلف هم پیدا کنین،یا اگه رو PC بازی می‌کنین با کنسول اضافه کنین.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
اصولا نباید اینجوری میشد :D میتونین Amulet of mara رو از‌Dungeon های مختلف هم پیدا کنین،یا اگه رو PC بازی می‌کنین با کنسول اضافه کنین.
میشه بعضی از مکان هایی که میشه توش پیداش کرد رو بگین؟؟ممنون که سریع جواب دادین.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
میشه بعضی از مکان هایی که میشه توش پیداش کرد رو بگین؟؟ممنون که سریع جواب دادین.
معمولا به طور رندم پیدا می‌شه جای خاصی‌ نداره. ولی‌ یه راه مطمئن هست برا پیدا کردنش اونم این هست که مأموریت The book of love رو تموم کنین.با Dinya balu تو همون Temple of mara تو Riften حرف بزنین مأموریت شروع می‌شه،ولی‌ مأموریت نسبتا طولانی‌‌ای هست.

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
راهنمایی دیگه ای نداری؟

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
معمولا به طور رندم پیدا می‌شه جای خاصی‌ نداره. ولی‌ یه راه مطمئن هست برا پیدا کردنش اونم این هست که مأموریت The book of love رو تموم کنین.با Dinya balu تو همون Temple of mara تو Riften حرف بزنین مأموریت شروع می‌شه،ولی‌ مأموریت نسبتا طولانی‌‌ای هست.
فکر کنم این ماموریت رو قبلا رفته باشم.همون ماموریتی هست که کاری میکنی دو نفر که همدیگر رو میخوان به هم برسن؟:D
ممنون که جوابم رو میدین.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فکر کنم این ماموریت رو قبلا رفته باشم.همون ماموریتی هست که کاری میکنی دو نفر که همدیگر رو میخوان به هم برسن؟:D
ممنون که جوابم رو میدین.
البته دو نفر نیستن :D چند زوج مختلف هستن تو کل اسکایریم. اگه تموم کردین احتمالا Amulet رو یجایی دارین،اگه نفروخته باشین :D

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
البته دو نفر نیستن :D چند زوج مختلف هستن تو کل اسکایریم. اگه تموم کردین احتمالا Amulet رو یجایی دارین،اگه نفروخته باشین :D
خب پس رفتم.فقط اگه میشه بی زحمت اسم Amulet رو بگین و یه سوال دیگه هم داشتم:اگه اون Amulet رو داشته باشم میتونم با Aela از همون گروهی که تو Whiterun هستش ازدواج کنم؟(اسم گروهشون یادم نیست.)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خب پس رفتم.فقط اگه میشه بی زحمت اسم Amulet رو بگین و یه سوال دیگه هم داشتم:اگه اون Amulet رو داشته باشم میتونم با Aela از همون گروهی که تو Whiterun هستش ازدواج کنم؟(اسم گروهشون یادم نیست.)
Amulet of mara
بله میتونین

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
می‌دونم،واسه این گفتم اون kill/resurrect مشکل رو حل می‌کنه دیگه :D تا جایی‌ که می‌دونم راه حل دیگه‌ای نیست جز Reload کردن سیو قبلی‌،اگه Bend will shout رو دارین،یبار روش بزنین ببینین درست می‌شه یا نه.
آپدیت آخر بازی که‌ نصب هست؟

داداش آپدیت 12 نصب هست.آپدیت 13 رو هم فردا نصب میکنم ایشالله درست شه
به هر حال ممنون از راهنمایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر