راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
گیم-ایران:-"
:d

الان باز چيپ سنتر معرفي كردي omg مياد جفتمونو سر ميبره :d

دوستان يه گروهي بود بايد براي عضويت يه پير زن رو توي يه يتيم خونه ميكشتيم بعدش يه جا ميخوابيديم و ...
اون رو يه بار كامل توضيح ميديد عضويتش رو لطفا؟
ميخوام برم عضو شم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
چجوری میشه رو کنسول مد نصب کرد؟؟؟

مد رو فقط وقتي ميشه نصب كرد كه به فايل هاي بازي دسترسي داشته باشيم
پس نبايد از رو ديسك باشه و بايد يه فايل منيجر هم داشته باشيم
پي اس ٣ رو نميدونم ولي براي ايكس٣٦٠ ميتوني از سايت xbox360iso ياد بگيري
+حتما بايد jtag/rgh باشه كنسولت

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
دوستان يه گروهي بود بايد براي عضويت يه پير زن رو توي يه يتيم خونه ميكشتيم بعدش يه جا ميخوابيديم و ...
اون رو يه بار كامل توضيح ميديد عضويتش رو لطفا؟
ميخوام برم عضو شم

Dark brotherhood
اول باید برید به شهر windhelm اون جا یه خونه ای هست که عکسشو پایین گذاشتم اسمشم Aretino Residence هست اون تو یه پسر هست که باید باهاش حرف بزنی تا ماموریت کشتن اون پیر زنه شروع بشه.

اگه نتونستی خونه یا پسره رو پیدا کنی میتونی بری به قهوه خونه ی همین شهر(windhelm)و از صاحب بار اونجا در مورد شایعات بپرسی تا ماموریت به صورت خودکار شروع بشه.
حالا باید بری به شهر ریفتن و کنار قصر این شهر یه ساختمون کوچیک هست که همون یتیم خونست بعد از این که ساختمونو پیدا کردی میری توش و یه پیره زنه هست که میبینی داره بچه هارو دعوا و تنبیه میکنی و در همین حین که داره اونارو تنبیه میکنه باید تیر کمون در بیاری و بزنی تو سرش به نحوی که سرش جدا بشه و بچسبه به دیوار:|(البته هرجوری که پیرزنه رو بکشی ماموریت تکمیل میشه واین روش من فقط واسه اپیک تر شدنه بازی:|):dبعد برمییگردی پیش پسره و اون بهت یه بشقاب به عنوان تشکر میده:| و تو میتونی همونجا بشقابو بندازی و سنگینیش رو تو کولت تحمل نکنی چون 100 سکه بیشتر نمی ارزه.
حالا برو و یه جارو پیدا کن که بخوابی معمولا یکم طول میکشه که عمل کنه پس اگه خوابیدی و دیدی که تو رو ندزدیدنت باید بری یه دوری بزنی و بعد برگردی و دوباره بخوابی جا و مدت خوابیدنت مهم نیست فقط باید بخوابی بعد که از خواب بیدار میشی مبینی دزدیدنت و یه زنه مثل این فیلم های وسترن بالای کمد نشسته و سه نفر دستو پا بسته پشتت زانو زدن و اون زنه بهت میگه که اونا رو بکشی حالا از این جا دوتا راه داری تو یا اینکه همونجا او زنه رو بکشی یا یکی از اون سه نفرو بکشی اگه راه اولو بری فقط یه مرحله دیگه میمونه به اسم destroy dark brotherhood که تو این مرحله هچی گیرت نمیاد به جز 25 هزار تا سکه که در مقایسه با روش دوم که میتونی عضو گروه بشی و انواع اقسام سلاح ها و اسب ها و بهترین وسایل بازی رو گیر بیاری هیچچچچچچچی نیست.حالا اگه راه دومو انتخاب کنی ینی یکی از اون سه تارو بکشی عضو گروه میشی و اون دوتا فرد زندانی هم تا آخر آخر آخر بازی بدون آب و غذا و اکسیژن تازه دوم میارن و زنده میمونن:| مگه این که بعدا دوباره بیای و یکشیشون.

اینم روش عضویت در dark brother hood موفق باشی;)

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام دوستان.

یه چند وقتی هست از یه ENB Preset دارم استفاده میکنم، واقعا معرکست، تونستین حتما تست کنید:
SnapdragonENB

فقط واسه enblocal.ini مقدار VRAM رو درست کنید چون دیفالتشو 0 گذاشته و کلا فریم میاد روی 1fps.
واسه لایتنینگ بهتر هم Enhanced Lightning FX و فقط Interior استفاده کنید.
In-game brightness رو هم روی 0 بزارید.

واسه Weather هم Pure Weather پیشنهاد میشه، ورژن ریالیزم.

فقط یه خورده Performance heavy هست.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آقو گیم-ایران یه دو-سه مد جدید گذاشته در حد لالیگا:dمخصوصا مد سوفیا:-":d
امیر حسین برو تو هم یه سری بزن مدهای باحالی پیدا میکنیا:d

يادمه اسكايريم يه سايت داشت مثل planet minecraft هر كي مد ميساخت ميزاشت اونجا
آدرس اون چيه؟

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
آقو گیم-ایران یه دو-سه مد جدید گذاشته در حد لالیگا:dمخصوصا مد سوفیا:-":d
امیر حسین برو تو هم یه سری بزن مدهای باحالی پیدا میکنیا:d

من در تعجبم چرا میرین از یه همچین سایتی مد دانلود میکنید ؟ نه ساپورتی در کار هست، نه آپدیتی.

نکسیوس به اون گندگی گذاشتن واسه یه همچین چیزایی دیگه.

مد سوفیا هم عهد قجر روی نکسیوس بوده حالا این سایت اومده کپی کرده هیجان زده شدید، عجبز!

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
من در تعجبم چرا میرین از یه همچین سایتی مد دانلود میکنید ؟ نه ساپورتی در کار هست، نه آپدیتی.

نکسیوس به اون گندگی گذاشتن واسه یه همچین چیزایی دیگه.

مد سوفیا هم عهد قجر روی نکسیوس بوده حالا این سایت اومده کپی کرده هیجان زده شدید، عجبز!

آقا من موندم که چرا همه اینقدر گیر دادن به این گیم-ایران؟!
من بیشتر میخواستم حرس omg رو در بیارم:d چون اونم ازین سایت متنفره!
ولی بنظر من نظر شما درمورد این سایت اشتباهه!!نکسوس که دیگه مثل این سایت ترجمه ی فارسی کتابارو نمیزاره که! گیم-ایران ترجمه ی بیشتر کتاب های معروف و کاربردی بازی رو تو سایتش داره که آدم وقتی که میخونه اینارو تازه از بازی سر در میاره.مثلا تابحال واستون سوال نشده بود که این علامت های دایره ای که تو زندانا و جلو خونه هاست واسه چیه؟جواب این سوال تو یه کتاب از دلوین ملوری هست که گیم ایران ترجمشو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر