راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کد اتمام ماموریت the mind of madness رو داره هر کاری می کنم درست نمی شه یه قسمتش، 50 دفه با Wabbajackامتحان کردم ولی باز ماموریت تموم نمیشه ....... ؟؟؟؟؟؟؟ :| :| :|
این باگ گزارش نشده ولی‌ setstage DA15 200

dragon darknes

کاربر سایت
Aug 5, 2014
4
با سلام
بعد اینکه کله جادوگر رو میبریم برای لیدر اون کشته شده بعدش با یکی از اعضای گروهchampion میریم برای انتقام ظاهرا بعدش توی اون قلعه که میریم چند نفر رو میکشیم به یه در میرسم که بسته است را نداره از جای دیگه retrieve the fragments of wuuthad

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
چقدر حجم این Skyrim HD زیاده:| دهنمو سرویس کرده:|
این RCRN هم منتظر اینا مونده دانلود نمیشه:))

سیر تا پیاز بازی رو ریتکستچر کرده :D

اگه میخوای اتمسفریک بری به نظرم از Natural Lighting and Atmospherics for ENB استفاده کن. فوق العادست. اگه Immersive بازی میکنی و زیاد تو نخ فانتزی نیستی به نظرم بهترین ENB هست واسه این تایپ.

مد هایی که خودش گفته رو هم حتما نصب کن. مخصوصا Distant Detail و High Quality LODs؛ واسه گرس هم به نظرم اگه سیستم خوبی داری Grass Field استفاده کن با دِنس 20. چند آپشن داره واسه اینکه همه علف ها اسکایرم سبز رنگ نباشن. مثلا واسه منطقه ریفتن یا ریچ گرس متفاوت داشته باشی. اگه SFO میخوای استفاده کنی Ultimate Lush رو هم باهاش نصب کن.

اوه خواستم فقط یه ENB Preset معرفی کنم چی شد.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سیر تا پیاز بازی رو ریتکستچر کرده :D

اگه میخوای اتمسفریک بری به نظرم از Natural Lighting and Atmospherics for ENB استفاده کن. فوق العادست. اگه Immersive بازی میکنی و زیاد تو نخ فانتزی نیستی به نظرم بهترین ENB هست واسه این تایپ.

مد هایی که خودش گفته رو هم حتما نصب کن. مخصوصا Distant Detail و High Quality LODs؛ واسه گرس هم به نظرم اگه سیستم خوبی داری Grass Field استفاده کن با دِنس 20. چند آپشن داره واسه اینکه همه علف ها اسکایرم سبز رنگ نباشن. مثلا واسه منطقه ریفتن یا ریچ گرس متفاوت داشته باشی. اگه SFO میخوای استفاده کنی Ultimate Lush رو هم باهاش نصب کن.

اوه خواستم فقط یه ENB Preset معرفی کنم چی شد.
دمت گرم:D
از این مادا بیشتر معرفی کن:D
پ.ن: البته مشکل منم هست که کلشو Full ورژن گرفتم:-"

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
دمت گرم:D
از این مادا بیشتر معرفی کن:D
پ.ن: البته مشکل منم هست که کلشو Full ورژن گرفتم:-"
همون Lite رو میگرفتی کافی بود. Full واسه مانیتور 25 اینا خوبه. جز Performance Loss تغییر چندانی حس نمیکنه آدم بین 2k و 4k توی رزولوشن های پایین تر از 1440p. حداقل من که مانیتور 20 اینچ دارم تغییری حس نکردم.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
همون Lite رو میگرفتی کافی بود. Full واسه مانیتور 25 اینا خوبه. جز Performance Loss تغییر چندانی حس نمیکنه آدم بین 2k و 4k توی رزولوشن های پایین تر از 1440p. حداقل من که مانیتور 20 اینچ دارم تغییری حس نکردم.
جدا؟:| البته دیگه نصف بیشترش دانلود شده:D
یه خوبی هم که داره اینه که خیلی حال میده این تکسچر 4K رو کنی تو چش و چال کنسول گیمر ها>:d:D

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
جدا؟:| البته دیگه نصف بیشترش دانلود شده:D
یه خوبی هم که داره اینه که خیلی حال میده این تکسچر 4K رو کنی تو چش و چال کنسول گیمر ها>:d:D
راستی یادم رفت بگم Static Mesh Improvement رو بگیری ( یکی از واجباته :D ). اول اینو نصب کم بعد Skyrim HD 2k رو.

باشد که اسکرین شات های شما رو ببینیم :D
پروفایل Flickr ما رو هم یه بازدید بزن شاید خواستی یه چیزی مثل مال من بسازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر