راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

arash720

کاربر سایت
Jun 8, 2014
27
Wabbajack رو روش بزنین،بعد یه موجود خطرناک ظاهر می‌شه،‌بازم Wabbajack رو رو اون موجود بزنین که به یه موجود بی‌ خطر تبدیل شه،اینو چند بار انجام بدین.

مرسی... ولیییییییییی... دقیقا چند بار؟؟؟؟؟؟؟؟ چون چند دفه این کارو کردم دو تا موجود بی خطرم تبدیل شد ( یه زن و یه پسر) ولی هیچ اتفاقی نیفتاد!!!!!!!!!!!!! ماموریت سر جاشه!!!!! :|

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مرسی... ولیییییییییی... دقیقا چند بار؟؟؟؟؟؟؟؟ چون چند دفه این کارو کردم دو تا موجود بی خطرم تبدیل شد ( یه زن و یه پسر) ولی هیچ اتفاقی نیفتاد!!!!!!!!!!!!! ماموریت سر جاشه!!!!! :|
اون قدری که دیگه اون موجودات ظاهر نشن. :D
خودش آپدیت می‌کنه Journal رو بعد کامل شدنش.

RezA.HitmaN

کاربر سایت
Apr 30, 2014
102
نام
رضا
آقا کسی نمیدونه دقیقا باید چکار کنم؟
خواهش میکنم یکی بگه لطفا
این کرکتر من مثه گاو داره ازش دود میاد درست هم نمیشه جلومم نمیتونم ببینم
y9aic764x4hi6hkpjc9w.jpg

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
چرا تو items مثلا ارزش یه چیزی 500 هست ولی وقتی میخوای بفروشیش خیلی کمتر از اونه؟

وقتی یه چیزی رو میخری مثلا یه potion و و کلا همه اون potion رو تو اون میخری دیگه برای همیشه تموم میشه یا اینکه بعد از یه مدت دوباره قابل خریده؟

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
چرا تو items مثلا ارزش یه چیزی 500 هست ولی وقتی میخوای بفروشیش خیلی کمتر از اونه؟

بستگی به مهارت speechcraft و perk هاش داره.
سعی کن قبل این که خرید/فروش کنی از Potion of Haggling استفاده کنی. از یکی از Amulet ها هم استفاده کن دقیقا نمیدونم ماله کی بودش (فک کنم Dibella)
کلا از هرچی ک مهارت Speechت رو افزایش میده استفاده کن تا قیمت ها بهت بشن.

بعضی فروشنده ها هم (General Good store مثه ماله Lucan یا Belethor) قیمت های بدی میدن چون همه چی میخرن/میفروشن.. مثلا اگه میخوای یه Armor یا اصلحه ای رو بفروشی برو پیش یکی از این آهنگرا تا قیمت بهتری بده. یا اگه یه چیز جادویی خواستی بفروشی به جادوگرا بفروش (مثلا Farengar)

وقتی یه چیزی رو میخری مثلا یه potion و و کلا همه اون potion رو تو اون میخری دیگه برای همیشه تموم میشه یا اینکه بعد از یه مدت دوباره قابل خریده؟
تا اون جایی که میدونم بعد از 48 (ساعت بازی :d) Reset میشن.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بستگی به مهارت speechcraft و perk هاش داره.
سعی کن قبل این که خرید/فروش کنی از Potion of Haggling استفاده کنی. از یکی از Amulet ها هم استفاده کن دقیقا نمیدونم ماله کی بودش (فک کنم Dibella)
کلا از هرچی ک مهارت Speechت رو افزایش میده استفاده کن تا قیمت ها بهت بشن.

بعضی فروشنده ها هم (General Good store مثه ماله Lucan یا Belethor) قیمت های بدی میدن چون همه چی میخرن/میفروشن.. مثلا اگه میخوای یه Armor یا اصلحه ای رو بفروشی برو پیش یکی از این آهنگرا تا قیمت بهتری بده. یا اگه یه چیز جادویی خواستی بفروشی به جادوگرا بفروش (مثلا Farengar)

تا اون جایی که میدونم بعد از 48 (ساعت بازی :d) Reset میشن.
به فروشنده ربط داره،همه هر 48 hours یبار نمی‌شن :D

RezA.HitmaN

کاربر سایت
Apr 30, 2014
102
نام
رضا
هیچکدوم سوال های مارو که جواب ندادید اینو جواب بدید لطفا
اون قسمت بازی در black book که باید روی اون اژدها bend will بری تا رام بشه ، من هرچی فریاد میزنم رام نمیشه در جا هم منو میکشه.اصلا روی هیچ حیوان یا آدمی اثر نداره.کلشو هم unlock کردم ولی نمیشه
اون کلمه های روی دیوار رو هم یاد گرفتم
کسی مشکلو میدونه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هیچکدوم سوال های مارو که جواب ندادید اینو جواب بدید لطفا
اون قسمت بازی در black book که باید روی اون اژدها bend will بری تا رام بشه ، من هرچی فریاد میزنم رام نمیشه در جا هم منو میکشه.اصلا روی هیچ حیوان یا آدمی اثر نداره.کلشو هم unlock کردم ولی نمیشه
اون کلمه های روی دیوار رو هم یاد گرفتم
کسی مشکلو میدونه؟
الان تو summit of apocryphaهستین؟ اونجا آخرین dragon aspect رو باید یاد بگیرین،جاش بهتون bend will رو داده؟
البته بازی یه باگ داره اونجا که Bend will درست کار نمی‌کنه،بعد اینکه Bend will رو اجرا کردین،دکمه رو نگه دارین همینطوری چند ثانیه،تا ازدها رام نشده دکمه رو ول نکنین.

RezA.HitmaN

کاربر سایت
Apr 30, 2014
102
نام
رضا
الان تو summit of apocryphaهستین؟ اونجا آخرین dragon aspect رو باید یاد بگیرین،جاش بهتون bend will رو داده؟
البته بازی یه باگ داره اونجا که Bend will درست کار نمی‌کنه،بعد اینکه Bend will رو اجرا کردین،دکمه رو نگه دارین همینطوری چند ثانیه،تا ازدها رام نشده دکمه رو ول نکنین.

دمت گرم دکمه رو چند ثانیه نگه داشتم درست شد
فقط یه چیزی این یارو میراک روح 2 تا از اژدها ها رو گرفت از جمله اژدهای خودم فقط 1 اژدها رو زمین نشسته اونو رام کردم.ولی نمیدونم چطوری پرواز میکنه فقط نشسته رو زمین هیچ کاری هم نمیکنه میراک هم بعد از گرفتن روح اژدهای من از دیوار پرید پایین رفتش به این هم دستور حمله میدم هیچ کار نمیکنه.
نحوه کار با این اژدها رو میشه بگی به طور مختصر؟

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دمت گرم دکمه رو چند ثانیه نگه داشتم درست شد
فقط یه چیزی این یارو میراک روح 2 تا از اژدها ها رو گرفت از جمله اژدهای خودم فقط 1 اژدها رو زمین نشسته اونو رام کردم.ولی نمیدونم چطوری پرواز میکنه فقط نشسته رو زمین هیچ کاری هم نمیکنه میراک هم بعد از گرفتن روح اژدهای من از دیوار پرید پایین رفتش به این هم دستور حمله میدم هیچ کار نمیکنه.
نحوه کار با این اژدها رو میشه بگی به طور مختصر؟
تو مبارزه آخر با Miraak هستین؟ اونجا پر باگ هست،اصلا به هیچ وجه به اژدها‌ها دست نزنین،همینطوری با Miraak مبارزه کنین،هر بار که hpش کم شد یکی‌ اژدها هارو میکشه، و وارد ethereal form می‌شه،وقتی‌ وارد E form هم شد بهش ضربه اینا نزنین بازی کرش می‌کنه :D وقتی‌ از form خارج شد دوباره باهاش بجنگین تا سه بار این کار رو بکنه،بعد که همه اژدها‌ها تموم شدن یبار دیگه بزنینش میمیره.

RezA.HitmaN

کاربر سایت
Apr 30, 2014
102
نام
رضا
تو مبارزه آخر با Miraak هستین؟ اونجا پر باگ هست،اصلا به هیچ وجه به اژدها‌ها دست نزنین،همینطوری با Miraak مبارزه کنین،هر بار که hpش کم شد یکی‌ اژدها هارو میکشه، و وارد ethereal form می‌شه،وقتی‌ وارد E form هم شد بهش ضربه اینا نزنین بازی کرش می‌کنه :D وقتی‌ از form خارج شد دوباره باهاش بجنگین تا سه بار این کار رو بکنه،بعد که همه اژدها‌ها تموم شدن یبار دیگه بزنینش میمیره.

داداش درسته اونجا خیلی باگ داشت.من خودم از اژدها اومدم پایین رفتم تو زمین!
7jw6j9k0p7gqcqmqz106.jpg

حالا بیخیال میراک بشیم ، اون اژدها هارو که اصلا نمیشد از دستشون فرار کنی فقط باید با اژدها میزدی!من هم که لول ام 17 بود!شانس آوردم قدرت های خون آشامی رو داشتم
حالا میراک رو کشتم ولی یه چیزی.من این اژدها هارو اصلا نمیتونم کنترل کنم (نه اژدها های بخش میراک کل اژدها ها).اصلا نمیشه حرکتشون بدی فقط دور خودشون میچرخند!
شما میدونید باید چکار کنی؟ببخشید خیلی سوال کردم

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
داداش درسته اونجا خیلی باگ داشت.من خودم از اژدها اومدم پایین رفتم تو زمین!

حالا بیخیال میراک بشیم ، اون اژدها هارو که اصلا نمیشد از دستشون فرار کنی فقط باید با اژدها میزدی!من هم که لول ام 17 بود!شانس آوردم قدرت های خون آشامی رو داشتم
حالا میراک رو کشتم ولی یه چیزی.من این اژدها هارو اصلا نمیتونم کنترل کنم (نه اژدها های بخش میراک کل اژدها ها).اصلا نمیشه حرکتشون بدی فقط دور خودشون میچرخند!
شما میدونید باید چکار کنی؟ببخشید خیلی سوال کردم

متاسفانه این بخش اژدها روندن تا همین اندازه طراحی شده

اشکال از طرف سازنده است و قابلیت ناقصیه

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
سلام دوستان.
دوستان کارکتر من یه مشکل پیدا کرده=من اوایل بازی ام رو pc به صورت sneaky رفتم تو یه خونه بعدش کارکتر گیر کرد :dیعنی نشسته مونده ولی بلند نمیشه نشانگر وسط سفحه هم نشانگر موقع sneaky نیست.یعنی
انگار وایستاده ولی نشسته :d سیو قبل این اتفاقم لود کردم نشد نشسته بود..به جا دویدن هم رو زمین قل میخوره .http://upload7.ir/imgs/2014-07/98894683790439727919.bmp

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان.
دوستان کارکتر من یه مشکل پیدا کرده=من اوایل بازی ام رو pc به صورت sneaky رفتم تو یه خونه بعدش کارکتر گیر کرد :dیعنی نشسته مونده ولی بلند نمیشه نشانگر وسط سفحه هم نشانگر موقع sneaky نیست.یعنی
انگار وایستاده ولی نشسته :d سیو قبل این اتفاقم لود کردم نشد نشسته بود..به جا دویدن هم رو زمین قل میخوره .http://upload7.ir/imgs/2014-07/98894683790439727919.bmp
برین به یکی‌ از‌Forge های آهنگری،ازش استفاده کنین.
آپدیت 12 هم اصولا باید مشکل رو درست کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر