راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
سلام.
برای اینکه همه‌ی shout هامون مثل unrelenting force کامل و سه تایی بشه چ باس کرد؟؟؟

درود برادر
هر shout یا THU'UM از 3 حرف تشکیل شده که با آزاد کردنشون اون shout قدرتش بیشتر میشه اما فقط کمی بیشتر

74860692463999673272.png

سیستم اینجوریه که واسه آزاد کردن هر حرف 1 dragon soul نیازه و و واسه بدست اوردن هر حرف پیدا کردن یک Word wall (دیوار نوشته های سنگی که تو کل دنیای اسکایریم پخش شدن و از روی نقشه قابل پیدا کردن نیستن)

68590179058724359118.jpg

پس اینجوری میشه که
each complete shout = 3 word wall + 3 dragom souls
اطلاعات بیشتر:
کلا 27 تا shout توی بازی وجود داره (به احتساب dlcهای downguard و dragonborn)
گفته میشه که این سنگ نوشته ها کار دست نژاد nord هاست و اونها بودن که فقط قابلیت یادگیری زبان اژدها ها رو داشتن اون هم با تمرین و تمرکز خیلی زیاد و البته شخصیت اصلی بازی یعنی Dragon born

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
چرا اینجا داره خاک می خوره !؟
ینی کسی سوال نداره؟![-(:-w

برادر اینجا زحمت خودشو کشیده و وظیفشو نسبت به سوالات بچه ها انجام داده اگه به تاریخ شروع تایپک نگاه کنید متوجه میشید تازه خیلی هم عالیه که بعد گذشت 3 سال هنوزم دیر نشده واسه این بازی
هرچند تقریبا همه بار زحمت این تایپک به دوش hunter عزیز بوده
الانم بهتره یه تجربه دیگه رو شروع کنید خودم که بشخصه این روزا درگیر dark souls 2 ــ ام
حیفه که آدم خودشو پیر کنه
و سوزنش فقط یه جا گیر کنه :-*

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
برادر اینجا زحمت خودشو کشیده و وظیفشو نسبت به سوالات بچه ها انجام داده اگه به تاریخ شروع تایپک نگاه کنید متوجه میشید تازه خیلی هم عالیه که بعد گذشت 3 سال هنوزم دیر نشده واسه این بازی
هرچند تقریبا همه بار زحمت این تایپک به دوش hunter عزیز بوده
الانم بهتره یه تجربه دیگه رو شروع کنید خودم که بشخصه این روزا درگیر dark souls 2 ــ ام
حیفه که آدم خودشو پیر کنه
و سوزنش فقط یه جا گیر کنه :-*

اره موفق خوندن تایپک متوجه شدم:) روز اول که اینجا عضو شدم شروع کردم همه 400 صفحه رو خوندم!
شما و هانتر کمک زیادی کردید به بچه ها.ولی پژمان چی شده؟فک کنم اون تایپک رو راه انداخت.
================
DARK SOULS چطوریه؟
تایپکش کجاست؟
اگه بازی به خوبی eLDER SCROLL:SKYRIM هستش در سبک RPG معرفی کن بریم اونو شروع کنیم!
ممنون:)
الان که میبینم خیلی وقتمو پای این بازی دادم رفت ولی زیاد پشیمون نیستم(حدود300ساعت!)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اره موفق خوندن تایپک متوجه شدم:) روز اول که اینجا عضو شدم شروع کردم همه 400 صفحه رو خوندم!
شما و هانتر کمک زیادی کردید به بچه ها.ولی پژمان چی شده؟فک کنم اون تایپک رو راه انداخت.
================
DARK SOULS چطوریه؟
تایپکش کجاست؟
اگه بازی به خوبی eLDER SCROLL:SKYRIM هستش در سبک RPG معرفی کن بریم اونو شروع کنیم!
ممنون:)
الان که میبینم خیلی وقتمو پای این بازی دادم رفت ولی زیاد پشیمون نیستم(حدود300ساعت!)
http://forum.bazicenter.com/thread71975/page27/
تاپیکش اینجاست.سبکش با اسکایریم فرق داره ولی‌ یکی‌ از بهترین بازی‌های اخیر هست برا وقت هدر دادن :D
=========
یه پروژه هست،به اسمSkywind،دارن morrowind رو با انجین اسکایریم بازسازی می‌کنن،پیشنهاد می‌کنم منتظر اون هم باشیم
http://tesrenewal.com/

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا جوری نمیشه همه کوئست های اصلی رو ریست کرد؟ یعنی از اول تا اخر! میشه؟
resetquest questid
باید دونه دونه بزنین،البته نمیدونم شخصیت‌های کلیدی رو زنده می‌کنه یا نه
saq رو هم بزنین همه ماموریت هارو از اول تا آخر شروع می‌کنه :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
resetquest questid
باید دونه دونه بزنین،البته نمیدونم شخصیت‌های کلیدی رو زنده می‌کنه یا نه
saq رو هم بزنین همه ماموریت هارو از اول تا آخر شروع می‌کنه :D

اینو زدم! مثلا همون کوئست اول رو زدم ولی هیچی نشد! چندتا دیگه هم امتحان کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته!
اون saq منظورت چیه؟ خودش همه رو میره؟:d

حالا این هیچی من یه غلطی کردم اول بازی رفتم تو دسته stormcloack ها! حالا نمیشه کاریش کردم برم تو همون امرپیال ها؟ یعنی کوئست های امپریال رو از اول برم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اینو زدم! مثلا همون کوئست اول رو زدم ولی هیچی نشد! چندتا دیگه هم امتحان کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته!
اون saq منظورت چیه؟ خودش همه رو میره؟:d
یه راه دیگه‌ای هم هست
setstage questid 1
اینجوری ماموریت رو اولین بخش خودش برمیگرده،اگه این کار نکنه فکر نکنم دیگه راه دیگه‌ای باشه.

نه،همه ماموریت هارو شروع می‌کنه انجام دادنش با خودت ،من یبار زدم بازی کرش کرد :D یکی‌ هم هست همه ماموریت هارو تموم می‌کنه.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
یه راه دیگه‌ای هم هست
setstage questid 1
اینجوری ماموریت رو اولین بخش خودش برمیگرده،اگه این کار نکنه فکر نکنم دیگه راه دیگه‌ای باشه.

نه،همه ماموریت هارو شروع می‌کنه انجام دادنش با خودت ،من یبار زدم بازی کرش کرد :D یکی‌ هم هست همه ماموریت هارو تموم می‌کنه.

اینو قبلا زده بودم! انگار نباید ماموریت کامل تموم شده باشه! مثلا اگه وسطش باشی برمیگردونه اول!
دمت گرم انگار چاره ای نیست! میخواستیم یه بار بریم sovngarde که نشد:( ماد و اینا هم ریختم بازی ریخت به هم!:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اینو قبلا زده بودم! انگار نباید ماموریت کامل تموم شده باشه! مثلا اگه وسطش باشی برمیگردونه اول!
دمت گرم انگار چاره ای نیست! میخواستیم یه بار بریم sovngarde که نشد:( ماد و اینا هم ریختم بازی ریخت به هم!:d
اگه فقط میخواهی‌ بریSovengarde بزنی‌ coc SovngardeMeadHall میبرتت اونجا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر