راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بهترین hravy armor و بهترین سلاح برای جنگ با اژدها چیه کلا و چجوری وسایل ساختش رو پیدا کنم یا بخرم ؟
قوی‌ترین سلاح‌های بازی کلا سلاح‌هایDragonbone و Daedric هستن،HEavy armorهم بهترین‌ها Daedric هستن.

برا ساختن Dragonbone باید پوست اژدها پیدا کنین، طبیعتاً با کشتن اژدها به دست میاد :D. برا ساختن تجهیزات Daedric هم باید Daedra's Heart پیدا کنین،بهترین جا Shrine of mehrnus dagon هست نزدیک Dawnstar.

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
سلام دوستان
من الان گرگ نما شدم ولي تو قسمت اسكيل ها اصلا اين چيزا رو ندارم نسخه بازي من هم لگندري هستش؟
احتمالا مدي چيزي نبايد دان كنم؟

درود برادر
شما کافیه وقتی که تو حالت گرگنما هستید به قسمت skills مراجعه کنید
(بشخصه خودم اصلا کاری به این قسمت از مهارت های werewolf نداشتم چون نه اونقد زمان هست تو اون حالت که بخوای اینجوری مدیریتش کنی هم اینکه کلا این حالتا واسه تجربه کردن خوبن و you know ... l-))

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
متاسفانه کمکی نکرد.
قبل از اینکه سوالم و بپرسم تو این سایت گشتم ولی راه حلی پیدا نکردم.
اگه میشه کامل تر توضیح بدید.

دروود برادر
والا منظورتون رو منم متوجه نشدم خیلی سادس این مرحله آخه
ابتدا برید با Mercery frey صحبت کنید بعد با brynjolf (اینم اسمه آخه مرد حسابی!!) هم همینطور
بعد اون برید به solitude و با اون مارمولکه Gulum Ei کپ بزنید نامرد زیر لفظی میخواد بیاد بیرون و تو همون منطقه برید تو میخونه Blue palace (این اسمه) و یه جعبه fire brand wine (همون رانی خودمونه) بدزدیدو بدید بهش
حالا باید تعقیبش کنید shadow gulum ei
با فاصله ازش راه برید تا دوتا در رو پشت سر بذاره
حالا میرسید به اون آب انبار،اسکله،سرداب whatever اینجا اصلا نیاز نیست کاری جز صبر کردن کنید برید بغل آب تا طرف بره اونور اسکله حالا شما بپرید تو آبو شنا کنید و از آخرین زیر پله چسبیده به دیواره سنگی برید بالا و از در خارج شید کسی اینجوری شما رو نمیبینه (دیگه دیواری که شما میگید کجاس برارم؟)
اینجا تعقیب تموم میشه confort gulum ei مثه مرد همرو سر و ته کنین و برسید به خود ناکسش
یکم بازجوئیش کنید و بعد برگردید پیش mercery frey و دیگه خلاص

mehdironaldo

کاربر سایت
Mar 7, 2014
17
سلام دوستان،من تو ماموریت the only cure در kill orchendor گیر کردم،مشکل اینجاس ک من قبل این ماموریت اونو کشتم،و نمیتونم ب سیو های قبلیم برگردم چون قسمت زیادی از بازیو از دس میدم،اگه باگ هس،یا روش دیگه لطفا بگید.

mehdironaldo

کاربر سایت
Mar 7, 2014
17
سلام دوستان،من تو ماموریت the only cure در kill orchendor گیر کردم،مشکل اینجاس ک من قبل این ماموریت اونو کشتم،و نمیتونم ب سیو های قبلیم برگردم چون قسمت زیادی از بازیو از دس میدم،اگه باگ هس،یا روش دیگه لطفا بگید.

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام

درود برادر
والا واسه من همچین اتفاقی نیافتاده بود که سیوهای قبلیم رو نداشته باشم همیشه 3 تا سیو کمکی نگه میداشتم واسه خودم
اما کدی هست که NPC های بازی رو میشه باهاش زنده کرد البته اگه جسدی مونده از طرف!
صفحه کنسول رو باز کنید روی جسد کلیک کنین تا ID شو روی صفحه نشون بده حالا دستور Resurrect رو تایپ و بعد اینتر کنید
شادیاشا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر