سطح انتظارات Crytek از کنسولهای نسل بعد .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
انها میخواهند جزئیات فیلم avatar را به دنیای real time گرافیک بیارند .
ما نیاز به کنسلهای قوی و سریع داریم تا یک گام بزرگ برداریم .
بزرگ به معنی یک گرافیک سترگ و عظیم .
یک GPU به صورت دیوانه وار قوی به اندازه 4 برابر قویتر از NVIDIA 590
یک میزان MEMORY یا حافظه دیوانه وار که حداقل 8 گیگابایت باشد .
من از مایکروسافت و سونی مقدار حافظه میخوام این بزرگترین فاکتور برای گرافیک خواهد بود من واقعا دوست دارم کنسولهای نسل بعد حداقل 8 گیگ حافظه داشته باشند .
من بسیار باور دارم که همین حالا ما میتونیم جزئیات AVATAR را توی گرافیک REAL TIME بیاریم ولی الان وضعیت بازار طوری هست که این گام بزرگ بسیار به تاخیر افتاده (منظور یعنی الان هرکسی یک سیستم HIGH END تو خونه هاشون ندارند. )
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=444402

27916237646263108043.jpg

----------------------------------------------------------------------------------

از دوستان و بعضی ها خواهش داریم دوباره نیان کرایتک را ترور کنن !

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
ای کرایتک بی شعور...ای foolish......ای crazy.....ای خیال پرداز
اگه به امید کنسول نشستی صبر کن سونی وماکرو یک داغی به دل اونایی که سخت افزار قوی میخوان بزارن مثل نینتندو که رفته از گرافیک دو نسل قبل استفاده کرده...
فکر کردی سونی وماکرو میان از 580gtxاستفاده میکنن؟
طرف فکر جیبشه...نه گرافیک ...گور پدر گیم پلی گرافیک....فروش مهمه....
اگه مایلی گرافیک فوق العاده طراحی کنی ما pcگیمرها اماده اییم این گوی واین میدان....
crysis2هم با پچ دایرکس11تازه یه رنگ ورویی گرفت وگرنه اونی که دادی برا کنسول برای خودت خوب بود.........

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این آواتار چیه همه بهش گیر دادن و اینو مثلا می زنن؟! توی جلوه های ویژه به نظرم فیلم هایی هست که خیلی خیلی بهتر از این فیلم کار کردن که ماله چندین سال قبل هستن
کرایتک هم به همین خیال باشه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
ببخشید ولی اون وقت ملت جای خرید چنین کنسولی که بسیار گرون میشه میتونن یک pc high end برا خودشون بگیرن این کرایتک هم دیگه داره .....

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اینکه ما اتظار سخت افزار قوی تری داریم از کنسولهای نسل بعد چیز عجیبی نیست منتها کرایتک انظار یک غول بی شاخ و دُم داره از مایکروسافت و سونی! چنین کنسولی با این سخت افزار بنظرم بعیده تولید بشه....
اگه مایلی گرافیک فوق العاده طراحی کنی ما pcگیمرها اماده اییم این گوی واین میدان....
بعید میدونم کسانی که سیستمهای High End دارن تعدادشون در دنیا به قدری باشه که بشه رو فروش بازی حساب کرد! درمقایسه با کنسول عرض میکنم البته!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فکر کردی سونی وماکرو میان از 580gtxاستفاده میکنن؟
یعنی شما فکر کردی GPU ای که روی کنسولهای نسل بعد سوار میشه در حد یه 580 یا 590 نخواهد بود ؟!
این آواتار چیه همه بهش گیر دادن و اینو مثلا می زنن؟! توی جلوه های ویژه به نظرم فیلم هایی هست که خیلی خیلی بهتر از این فیلم کار کردن که ماله چندین سال قبل هستن
کرایتک هم به همین خیال باشه.
شما خوشتون نیومده دلیل نیست ! وگرنه واقعیت همینه که هست حالا شما چه دوست داشته باشید یا نداشته باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر