گیم سرور های آسیاتک (چه بازی دوست داری آنلاین شه ؟)

سلام بچه ها
شرکت آسیاتک تصمیم گرفته که سرور بازی های آنلاین راه اندازی کنه ;;)
تا الان 2 تا از سرورهای اون راه اندازی شدن که اسم و آی پی شونو قرار میدم اگه دوست داشتین برین داخل سرور
1- کانتر استرایک 1.6 : 10.8.101.18:27015
2- کانتر استرایک سورس : 10.8.101.18:27000
- سرور بازی دنیای وارکرفت (World Of Warcraft) هم داره راه اندازی میشه و آی پی شو بعد از راه اندازی همینجا اعلام میکنم
هدف از ایجاد این تاپیک اینه که میخوام بدونم چه بازی دیگه ای دوست دارین سرور آنلاین داشته باشه تا بتونین با پینگ پایین و راحت با دوستای ایرانیتون بازی کنین b-)
فقط قبل از اینکه اسم بازی رو بگین حواستون باشه که اولا بازی جذاب باشه .دوما بازی رو بچه های ایرونی داشته باشن و یا اگه ندارن حجمش برای دانلود کم باشه
منتظر نظراتتون هستیم
...
ویرایش 1 :
1- برای نحوه بازی کردن در کانتر استرایک 1.6 به سایت پرشین گیم سر بزنید.
دانلود بازی - دانلود پچ نسخه 21 - دانلود آنتی چیت
{نکته : برای بازی آنلاین به هر 3 فایل بالا نیاز است}
2- برای دریافت بازی کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید(نسخه کامل 64 - فایل تورنت [تست شده]) و یا برای دریافت پچ جدید (نسخه 64) کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید.
{ نکته : در صورت مشاهده خطای "Some files could not be created" آن را رد کنید و پچ کامل نصب شده است . برای تغییر نام خود ,در داخل پوشه ی کانتر استرایک فایل rev.ini را باز کرده و خط PlayerName=aviara.ro را پیدا کرده و با تعییر aviara.ro نام خود را تغییر دهید. }

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SOLY

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
بابا یه کاری بکنید دیگه حرکتی بکنید آنقدر پیگیر وضعیت خرید سرور بتلفیلد بد کمپانی 2 باشید تا بهمون تو تهران یا مشهد سرور بدن!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بابا یه کاری بکنید دیگه حرکتی بکنید آنقدر پیگیر وضعیت خرید سرور بتلفیلد بد کمپانی 2 باشید تا بهمون تو تهران یا مشهد سرور بدن!
باو مشهد مردمش خودشون تو اینترنت خودشون موندن ! یارو میگه من پینگم بالای 500 هست سرعت 10 کیلو بایت ! هنوز توش یه وایرلس نیست ! شهر به این بزرگی ! خیلی زورم میگیره ها ! تو تهران : این شرایط فراهم هست ولی کی بزنه ؟ گیم سرورز میاد بزنه یا مالت پلی UK ؟ بابا ما تهریم هستیم ! ایشاله به زودی سرورهای عراق راه اندازی میشه میریم با عرب ها BF3 میزنیم ! :|

آخرین ویرایش:

vahid.rostam

کاربر سایت
Sep 12, 2011
107
نام
وحید
دوست عزیز اسیاتک برادر بنده مشترک شما هستم یه لطفی کن اول به پشتیبانیت یاد بده وقتی بش میگم 25% لاست دارم هی نگه تو گیمیری تو گیمری بقیه مشکلی ندارن بابا با این لاست سایت هم باز نمیشه اصلا من پول دادم میخوام گیم بازی کنم دزدی که نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر