گیم سرور های آسیاتک (چه بازی دوست داری آنلاین شه ؟)

سلام بچه ها
شرکت آسیاتک تصمیم گرفته که سرور بازی های آنلاین راه اندازی کنه ;;)
تا الان 2 تا از سرورهای اون راه اندازی شدن که اسم و آی پی شونو قرار میدم اگه دوست داشتین برین داخل سرور
1- کانتر استرایک 1.6 : 10.8.101.18:27015
2- کانتر استرایک سورس : 10.8.101.18:27000
- سرور بازی دنیای وارکرفت (World Of Warcraft) هم داره راه اندازی میشه و آی پی شو بعد از راه اندازی همینجا اعلام میکنم
هدف از ایجاد این تاپیک اینه که میخوام بدونم چه بازی دیگه ای دوست دارین سرور آنلاین داشته باشه تا بتونین با پینگ پایین و راحت با دوستای ایرانیتون بازی کنین b-)
فقط قبل از اینکه اسم بازی رو بگین حواستون باشه که اولا بازی جذاب باشه .دوما بازی رو بچه های ایرونی داشته باشن و یا اگه ندارن حجمش برای دانلود کم باشه
منتظر نظراتتون هستیم
...
ویرایش 1 :
1- برای نحوه بازی کردن در کانتر استرایک 1.6 به سایت پرشین گیم سر بزنید.
دانلود بازی - دانلود پچ نسخه 21 - دانلود آنتی چیت
{نکته : برای بازی آنلاین به هر 3 فایل بالا نیاز است}
2- برای دریافت بازی کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید(نسخه کامل 64 - فایل تورنت [تست شده]) و یا برای دریافت پچ جدید (نسخه 64) کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید.
{ نکته : در صورت مشاهده خطای "Some files could not be created" آن را رد کنید و پچ کامل نصب شده است . برای تغییر نام خود ,در داخل پوشه ی کانتر استرایک فایل rev.ini را باز کرده و خط PlayerName=aviara.ro را پیدا کرده و با تعییر aviara.ro نام خود را تغییر دهید. }

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SOLY

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
ممنون از دوست عزیز.
چندتا سوال دارم.
اول اینکه آیا شما نماینده این شرکت هستید؟
دوم آیا فقط میخوایید سرور بازیهای کرک شده رو راه اندازی کنید؟
آیا هیچ برنامه ای دارین تا با مذاکره با کمپانی هایی مانند EA یا ACTIVISON بتونید سرور بازی های اورجینال رو هم راه اندازی کنید؟
پهنای باندی که برای هر سرور در نظر میگیرید چه میزان هست؟
و مشخصات سیستم سرورتون رو لطف میکنید؟
..

پیشاپیش ممنون از جوابتون.
+1 .
اول باید معلوم شه میتونید ارجینال بزارین یا نه . که فکر نکنم . الان CS به موزه پیوسته ! CAll OF DUTY 4 انلاین همه کرک شده استفاده میکنن و سرور شدنش هم راحته .

AsiaTech

کاربر سایت
Sep 8, 2011
15
نام
آسیاتک
ممنون از دوست عزیز.
چندتا سوال دارم.
اول اینکه آیا شما نماینده این شرکت هستید؟
دوم آیا فقط میخوایید سرور بازیهای کرک شده رو راه اندازی کنید؟
آیا هیچ برنامه ای دارین تا با مذاکره با کمپانی هایی مانند EA یا ACTIVISON بتونید سرور بازی های اورجینال رو هم راه اندازی کنید؟
پهنای باندی که برای هر سرور در نظر میگیرید چه میزان هست؟
و مشخصات سیستم سرورتون رو لطف میکنید؟
..

پیشاپیش ممنون از جوابتون.

مسئول گیم سرور آسیاتک هستم
داریم بررسی میکنیم اگه شد بازی اورجینال هم راه اندازی میشه
قاعداتا نگرانی برای پهنای باند و سیستم سخت افزاری وجود ندارد
ممنون از سئوالاتون

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
من ورژن 34 دارم
پچ 40 رو از سایت Cssplanet دانلود کردم(که میشد 1.0.0.64)
بعد از نصب هزار تا فایل 1 2 KB میخواست
منم کم نیاوردم دونه دونه گشتم پیدا کردم ریختم تو فولدر بازی
تا اینکه این دست اخری به جای ارور فایل , Crash می کنه که برا این نتونستم چیزی پیدا کنم!
حالا خواستم بدونم پچ رو درست گرفتم؟باید کار دیگه ای هم میکردم؟
حجم پوشه بازی من 4 و خورده ای گیگه
دوستان اگه میتونید کمک کنید لطفا دریغ نکنید

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
به سلامتی اولین ISP که واسه گیمر جماعت آستین بالا زد آسیاتک هست ! دمش گرم ! اول از همه : آقا یه فکری به حال پینگتون بکنید ! من خودم 1 ماه آسیاتک بودم (شیراز تحت قرارداد با مخابرات استان فارس) پینگمون با 4.2.2.4 زیره 400 نیومد ! با داخل هم 100 بود چه بسا دوستای ما با سرور MW2 که ما 80 پینگش میگیرفتیم اونا 20 15 میگیرفتن ! بماند ! یه چیزی بگم : صلا پهنای باند خودتون و سروراتون رو حروم بازی های کرک نکنید ! این بازی ها سرور های متعددی دارند و چونکه بازی هک شدست چیت زیاد داره و از این جور مسائل که باید ادمین 24 ساعتع تو بازی باشه و نظارت کنه (مثل MW2 ) ! سرور WOW هم تو ایران تا دلتون بخواد هست ! سرور کاد 4 و کلا بازی های کرک اصلا در اولویت قرار ندید ! تنها کاری که شنا میتونید انجام بدید اینه که بتونید تو ایران سرور بازی های ارجینال بزنید ! با این کار جمع کثیری از گیمر ها رو به سمت خودتو کشوندید ! حتی خود من با کله میرم تو نمایندگی آسیاتک ! بازی های ارجینلی که دارای سرور های اختصاصی هستند رو فقط میتونید براشون سرور بزنید : مثل : Call Of Duty Modern Warfare 3 , battlefield 3 :x , Battlefield Bad Company 2 , , ! الان بازی های MW3 و BF3 و BFBC2 رو بورس هستند ! اگه بتونین با شرکت های سازنده بازی یا هر نهاد دیگه ای وارد مذاکره بشید و بتونین سرور راه اندازی کنید آرزوی بسیاری از گیمر های ایرانی رو برآورده کردین ! پیش به سوی پیشرفت در عرصه ی بازی های رایانه ای و اینترنت !

میتونید به جای اینکه سرور راه اندازی منید یه نوع سرویس جدید تو تعرفه هاتون قرار بدید که دارای کمترین پینگ تایم با سرور های اروپا و آمریکا باشه ! با این کار دیگه تیازی نیست کلی پهنای باند هدر بدید واسه سرور و پول خرج کنید ! با این کار 99 درصد گیمر ها از شما استقبال میکنن ! کلا عاقلانه ترین کار همین کاهش پینگ هست تا ایجاد سرور !
کیا با حرف من موافقن کیا مخالف ؟ دلیلشم بگین لصفا ! تا فکرامون رو بزاریم رو هم !

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
پیش به سوی پیشرفت در عرصه ی بازی های رایانه ای و اینترنت
lol حتما

یه نوع سرویس جدید تو تعرفه هاتون قرار بدید که دارای کمترین پینگ تایم با سرور های اروپا و آمریکا باشه ! با این کار دیگه تیازی نیست کلی پهنای باند هدر بدید واسه سرور و پول خرج کنید ! با این کار 99 درصد گیمر ها از شما استقبال میکنن ! کلا عاقلانه ترین کار همین کاهش پینگ هست تا ایجاد سرور !

دوست عزیز پینگ تایم دست isp ها نیست اصلا. بستگی به اون پهنای باندی که میخرند داره . خیلی هنر بکنند فوقش شیرینگ رو کم میکنند که با این کار تفاون بین 10-5 تا ms هست . پینگ با اینجور چیز ها درست نمیشه . مشکل جای دیگست .

نکته دیگه اینکه سرور های orginal اول ازشون استقبال میشه اما کم کم همه یادشون میره . بنده تجربه دارم ، این کار رو با سرور های COD4 کردیم که بیشتری player هارو فکر کنم بعد cs داشته باشه ، کلا در روز 30 نفر میومدن و میرفتن . این برای بازی cod4 که cdkey اون 12-13 تومنه ، چه برسه به بقیه بازی ها که از 20 تومن تا 60تومن هست .

خلاصه بگم سرور های org فایده ای ندارند مگر با تعداد slot کم مثل 12-14 که public معمولا باید بالا 16slot باشه .

در اخر ، لازم نیست شما سرور مجانی به کسی بدید ، چون بعد یک مدتی وظیفه میشه . هرکی هر سروری میخواد بش بفروشید ، خلاص

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
نکته دیگه اینکه سرور های orginal اول ازشون استقبال میشه اما کم کم همه یادشون میره . بنده تجربه دارم ، این کار رو با سرور های COD4 کردیم که بیشتری player هارو فکر کنم بعد cs داشته باشه ، کلا در روز 30 نفر میومدن و میرفتن . این برای بازی cod4 که cdkey اون 12-13 تومنه ، چه برسه به بقیه بازی ها که از 20 تومن تا 60تومن هست .

دوست عزیز وقتی سرور کرک COD4تو ایران هستش معلومه از سرور اورجینال بازی که باید CD-KEYهم بخری استقبال نمیشه.
ولی BF BC2تعداد زیادی بازیکن ایرانی داره و سرور کرک هم نداره در نتیجه همه میرن سراغ سرور اورجینال.
بعدشم وقتی دوستان ببینن BF BC2تو ایران سرور داره و تعداد بیشتری جذب بازی میشن.
بعدشم همین الان COD4سرور کرک داره تو ایران و کسی لنگ سرور نیست.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661

دوست عزیز وقتی سرور کرک COD4تو ایران هستش معلومه از سرور اورجینال بازی که باید CD-KEYهم بخری استقبال نمیشه.
ولی BF BC2تعداد زیادی بازیکن ایرانی داره و سرور کرک هم نداره در نتیجه همه میرن سراغ سرور اورجینال.
بعدشم وقتی دوستان ببینن BF BC2تو ایران سرور داره و تعداد بیشتری جذب بازی میشن.
بعدشم همین الان COD4سرور کرک داره تو ایران و کسی لنگ سرور نیست.

اون زمان که ما اینکارو کردیم ، تمام سرور های کرک رو بستیم .
شما هم از چیز هایی که در موردشون اطلاعات داری صحبت کن . کسی مگه گفت تو ایران سرور نیست ؟ الان مثلا همه سرور کانتر میزنند ، مگه سرور دیگه ای نیست ؟
شما 2min بیا سرور COD ایران ، لگ که هیچی ، تازه از 7روز هفته ، 3روزشم off e
cod4 هم بازی ممنوعی هست ، کافیه یکی report بده تا تمام سرور ها بسته بشه . مثل بازی BF3 که در اینده ممنوع خواهد شد.

منم نگفتم سرور بزنند در راه خدا ، گفتم هرکسی میخواد بخره و اینم به کسی مربوط نیست که چه برای چه بازی سرور میخره .

بعضی از دوستان طوری جبهه میگیرند که انگار با قطحی سرور مواجه شدند و الان یک نفر میگه فقط یک سرور میتونید داشته باشید و افرادی هم به خودشون اجازه میدن نتیجه گیری های خفن برای خودشون بکنند .

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
اون زمان که ما اینکارو کردیم ، تمام سرور های کرک رو بستیم .
شما هم از چیز هایی که در موردشون اطلاعات داری صحبت کن . کسی مگه گفت تو ایران سرور نیست ؟ الان مثلا همه سرور کانتر میزنند ، مگه سرور دیگه ای نیست ؟
شما 2min بیا سرور COD ایران ، لگ که هیچی ، تازه از 7روز هفته ، 3روزشم off e
cod4 هم بازی ممنوعی هست ، کافیه یکی report بده تا تمام سرور ها بسته بشه . مثل بازی BF3 که در اینده ممنوع خواهد شد.

منم نگفتم سرور بزنند در راه خدا ، گفتم هرکسی میخواد بخره و اینم به کسی مربوط نیست که چه برای چه بازی سرور میخره .

بعضی از دوستان طوری جبهه میگیرند که انگار با قطحی سرور مواجه شدند و الان یک نفر میگه فقط یک سرور میتونید داشته باشید و افرادی هم به خودشون اجازه میدن نتیجه گیری های خفن برای خودشون بکنند .
دوست گرامی چرا ناراحت میشید؟
بنده اصلا قصد بحث و جدل ندارم با شما.
اصلا زدن سرور اورجینال اونم BC2تو ایران هفت خان رستم داره و اصلا به راحتی COD4نیست.
من هم دوست دارم مثل بقیه سرور COD4خوب در ایران داشته باشیم و تقریبا همیشه UPباشه.
بگذریم.
به هر شکل اسیاتک باید تصمیم بگیرند چه سروری افتتاح کنند.
مسلما هم سرور COD4براشون راحت تر خواهد بود تاBC2!

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوست گرامی چرا ناراحت میشید؟
بنده اصلا قصد بحث و جدل ندارم با شما.
اصلا زدن سرور اورجینال اونم BC2تو ایران هفت خان رستم داره و اصلا به راحتی COD4نیست.
من هم دوست دارم مثل بقیه سرور COD4خوب در ایران داشته باشیم و تقریبا همیشه UPباشه.
بگذریم.
به هر شکل اسیاتک باید تصمیم بگیرند چه سروری افتتاح کنند.
مسلما هم سرور COD4براشون راحت تر خواهد بود تاBC2!

بنده ناراحت نشدم و دقیقا هم طبق عقیده شما حوصله بحث کردن با کسی ندارم

صرفا خواستم که روشن سازی کنم که عده که همیشه به فکر خودشون هستند یکم به خودشون بیان ...

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
ای بابا کی دلش به حاله ما می سوزه که بیاد برایه من و تو سرور بزنه همه دنباله پوله خودشون هستن
وقتی برایه یه نت 128 باید ماهی 30 هزار تومن بدی دیگه چه فکری میکنی ؟

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
StarCraft II
بازی بسیار زیبا و به غایت جذاب.

پینگ سرور هارو دیدم برای بازیکنای ایرانی بسیار خوبه.

فقط اگر میشد واسطی بشید بین بازی بازای ایرانی و سرور های خارجی تا با پینگ کمتر بشه با سرورهای خارجی هم بازی کرد خیلی خوب میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر