مسابقه پیش بینی امتیازات GameSpot سری ششم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
سلام!
باز هم با یکی دیگر از مسابقات پیش بینی امتیازات سایت GameSpot در خدمت شما عزیزان هستیم :D دوستانی که با این مسابقه آشنایی ندارن می توانند از اینجا روند برگزاری مسابقه سری قبل را دنبال کنند.

قوانین شرکت در مسابقه:
  • مهلت ارسال پیش بینی ها تا اعلام اولین امتیاز از سوی GameSpot می باشد.
  • اگر ظرف مدت 4 روز از شروع مسابقه امتیاز یک بازی از سوی GameSpot اعلام شود آن بازی از لیست مسابقه خارج می گردد.
  • در صورتی که امتیاز یک بازی 45 روز بعد از شروع مسابقه از سوی GameSpot اعلام نگردد آن بازی از لیست مسابقه خارج می گردد.
  • شرکت کنندگان در پست ارسالی به جز پیش بینی خود نباید هیچ مطلب، شکلک و ... را ارسال کنند. همچنین پیش بینی ها نباید در تگ های Quote و Spoiler و یا Code قرار گیرد.
  • دوستان در هر دوری که مایل بودند می توانند در مسابقه شرکت کنند ولی در اعلام جدول رده بندی فقط امتیاز شرکت کنندگانی که در 75 درصد دورها شرکت کرده اند اعلام می گردد.
  • در هر دور شرکت کنندگان باید پیش بینی خود در مورد تمام بازی ها را اعلام کنند و اگر به 1 یا چند بازی امتیاز ندهند از دور مسابقه خارج می شوند.
قوانین برگزاری مسابقه:
  • در هر دور بین 8 تا 16 بازی (بستگی به بازی های عرضه شده در آن بازه زمانی) حضور خواهند داشت.
  • مسابقه در تاریخ 2011/12/31 به پایان می رسد.
  • در پایان هر ماه میلادی جدول رده بندی کلی اعلام خواهد شد و نفر برتر رده بندی در جدول اعلام نتایج با علامت ستاره مشخص می گردد.
  • قوانین جدید بسته به شرایط ممکن است در طول برگزاری مسابقه به پست اول تاپیک اضافه گردد.
قوانین سیستم امتیازدهی مسابقه:

• در هر دور بین 6 تا 14 بازی به عنوان بازی عادی حضور دارند که امتیاز این بازی ها به صورت زیر محاسبه می گردند:
  • پیـش بـینی کاملا درست = 20 امتیاز
    پیش بینی با اختلاف 0.5 = 10 امتیاز
    پیش بینی با اختلاف 1.0 = 5 امتیاز
    پیش بینی با اختلاف 1.5 = 1 امتیاز

• در هر دور یک بازی تحت عنوان بازی ویژه حضور دارد که امتیاز این بازی به صورت زیر محاسبه می گردد:
  • پیـش بـینی کاملا درست = 30 امتیاز
    پیش بینی با اختلاف 0.5 = 20 امتیاز
    پیش بینی با اختلاف 1.0 = 10 امتیاز
    پیش بینی با اختلاف 1.5 = 5 امتیاز

• در هر دور یک بازی تحت عنوان بازی فوق العاده حضور دارد که امتیاز این بازی به صورت زیر محاسبه می گردد:
  • پیـش بـینی کاملا درست = 40 امتیاز
    پیش بینی با اختلاف 0.5 = 30 امتیاز
    پیش بینی با اختلاف 1.0 = 20 امتیاز
    پیش بینی با اختلاف 1.5 = 10 امتیاز
===============
===============
دور اول مسابقه جمعه (فردا) راس ساعت 22:00 آغاز می گردد.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
دور اول مسابقه

با توجه به اینکه جمع آوری امتیازات سیستم قبلی وقت گیر بود و احتمال اشتباه در امتیازات هم وجود داشت تو این دور امتیازات را با کمک Google Document جمع آوری می کنم. فقط کافیه به لینکی که انتهای این پست قرار داره رفته و نام کاربری خودتون را وارد کنید و امتیازات بازی ها را انتخاب کنید. فقط چند تا نکته مهم:
  1. با توجه به اینکه ممکنه یه سری از عزیزان احساس خوشمزه بودن بهشون دست بده (:D) تو بخش "رمز" یه کلمه رمز به دلخواه خودتون وارد کنید و بعد از ارسال فرم اون کلمه را تو همین تاپیک اعلام کنید تا مطمئن بشم خودتون تو مسابقه شرکت کردید نه دوستتون :D
  2. دقت کنید که امتیاز بازی ها به صورت پیش فرض 10 در نظر گرفته شده، پس حتما تمام امتیازات را تغییر داده و امتیاز دلخواه خود را انتخاب کنید و گرنه همون امتیاز 10 واسه بازی ها ثبت میشه.
  3. امکان تغییر توی امتیازات وارد شده وجود نداره پس قبل از ثبت نتایج از درستی امتیازات خود مطمئن بشید.
  4. لطفا فقط یک بار فرم را ارسال کنید.
  5. هر کدام از دوستان با صفحه فرم یا ارسال فرم مشکل داشت لطفا همین جا اعلام کنه.
  6. بازم تاکید میکنم، لطفا رمزی را که وارد می کنید بلافاصله اینجا اعلام کنید وگرنه تو مسابقه شرکت داده نمی شوید.

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من اولین نفر شرکت کرده بودم ولی فکر کردم باید gmail داشته باشیم :d
برای همین رفتم یه gmail ساختم و یه بار دیگه فرمو پر کردم حالا اونو لطف کنید بیخیالش شین چون باره اولمون بود :d خودمونم نفهمیدیم چه کردیم :d
همینو ملاک قرار بدین

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من اولین نفر شرکت کرده بودم ولی فکر کردم باید gmail داشته باشیم :d
برای همین رفتم یه gmail ساختم و یه بار دیگه فرمو پر کردم حالا اونو لطف کنید بیخیالش شین چون باره اولمون بود :d خودمونم نفهمیدیم چه کردیم :d
همینو ملاک قرار بدین
اوکی مشکلی نداره. ولی واسه ارسال فرم نیاز به اکانت Gmail نیست و همون فرم اولی هم که فرستادید درست بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر