چراغ چشمک زن قرمز PS3

hashemmahin

کاربر سایت
Oct 15, 2011
4
با تشکر از شما من دستگاه رو کارکرده خریدم و کارت گارانتی داخل کارتونش ندیدم
ntsc j هست cechh12 و فت 40 گیگ هست که 2 پورت usb داره رو کارتون یه برچسب بوده که جاش هست انگار کنده شده
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید
با سلام خدمت این دوست عزیزم.متاسفانه با توجه به اینکه دستگاه شما کارت گارانتی و دفترچه نداره و برچسب روی کارتونش هم مخدوش شده به احتمال زیاد دستگاهتون از نوع رفرش شده سخت افزاریه.متاسفانه چون دستگاه خرابه نمیشه هیچ نوع این موضوع رو تشخیص داد.فقط میتونین از روی برچسب لیزری روی خود دستگاه اگه مخدوش نشده باشه.شماره سریال دستگاهتون رو بر دارین واونو تو یکی از سایتهای شرکت سونی اروپا یا امریکا یا استرالیا وارد کنین تا ببینین رجیستر میشه یا نه.رجیستر یه اصطلاحیه برای نشون دادن صحت ساخت و گارانتی محصول. دیگه غیر این متاسفانه راه دیگه ای نیست...با تشکر علیرضا از مشهد.
راستی یادم رفت.گفته بودین دستگاهتون ان تی اس سی مدل جی هست.بنابراین باید برین توی سایت ژاپن یا سایت اسیای جنوب شرقی.که احتمالا زبانشون انگلیسی نیست و مشکل ترجمه و رسم الخط هم دارین..بهترین کار رجوع به دیتا بیس سایت امریکا و اروپاست.

آخرین ویرایش:

shokouhbin

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1
با سلام

وقتی دستگاه رو روشن میکنم بعد از 2بوق و 2 ثانیه(چراغ سبز) خاموش(چراغ قرمز) میشه. چراغ پاور روشن هست یعنی در حالت خاموش قرمز باقی میمونه.چند بار تکرار کردم اما همین طور مانده.
Sony PlayStation 3 (Slim)- 250 GB

چه کار کنم؟ راهی هست؟

Barnabas

کاربر سایت
Nov 11, 2012
18
نام
#حــــمید
آقا با سلام دوبارهمن امروز زنگیدم به سایتک بم گف :" چراغ زرد شدی 80-90 تومن خرجه تعمیرش میشه"منم فردا دارم میرم توپخونه که اینو درستش کنمراسی من الان دنبال یه هارد 500 گیگ خوبم از همین سایتکیه پرسیدم گف" 000/240 تومن "لامصب هارد چقد گرون شده !!!کسی هس که یه مارک خوب با قیمت خوب بهم معرفی کنه؟فقط ترو خدا زود باشید من فردا ساعت 4 راه میفتم به سمت توپخونه....

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
سلام خدمت دوستان عزیز*
و با تشکر از *مطالب خیلی مفید علیرضاخان*
اما مشکل دستگاه من (p3 fat40g )خیلی شبیه مشکل دوستانمان هست .دستگام چند روزی بود که دور فنش زودتر *از حالت نرمالش بالا میرفت تا اینکه دیروز داشتم بازی می کردم که ناگهان صدای یک تک بوق از دستگاه بلند شد و الارمی بالای دیسپلی ضاهر شد وسریع ناپدید شد ودستگاه شروع کرد به چشمک زدن چراغ *قرمز .ووقتی دوباره پس از مدتی روشن کردم دوباره میشد بازی کرد ولی پس از مدتی دوباره دور فن بسیار بالا *میرفت ودوباره چشمک زن وپس ازمدتی (حدود نیم ساعت )ودر بازی های سنکین(یک یا دو دقیقه ) خاموش می شد .
و اقداماتی که من انجام دادم *دستگاه روباز کردم کاملا سرویس کردمش وحتی فنش را یکسره کردم ودوباره دستگاه رو تست کردم باز همون ایراد ایجاد شد .
لازم به ذکر است که گرمای زیادی از پشت دستگاه خارج نمشود *
علیرضا جان امکان دارد این عیب از فیوزهای مین برد باشد یا نه *؟ممنون مشم از دوستان اگه منو راهنمای کنن؟

سلام دقیقا من مشکل شما رو دارم وقتی ps3 رو روشن می کنم بعد از 3 الی 4 دقیقه صدا فنش میره رو آخرین درجه و پیغام داغ شدن دستگاه رو میده در ضمن دستگاهم قبلاً ylod شده . حالا نمی دونم مشکل از کجاست به نظرتون از فن هستش یا نه ؟؟؟؟

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
سلام دقیقا من مشکل شما رو دارم وقتی ps3 رو روشن می کنم بعد از 3 الی 4 دقیقه صدا فنش میره رو آخرین درجه و پیغام داغ شدن دستگاه رو میده در ضمن دستگاهم قبلاً ylod شده . حالا نمی دونم مشکل از کجاست به نظرتون از فن هستش یا نه ؟؟؟؟
شما دیگه اصلا کنسولو تو این حالت به هیچ عنوان روشن نکن در خطر چراغ زرد هستش
خمیر سیلیکون gpu و cpu سوخته و باید سریعا تعویض بشه

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز من خمیر سلیکون دستگامو عوض کردم ولی همچنان مشکل پا برجاست .اگه چیزی بهتر ازخمیر سیلیکون موجود هست توبازار *سراغ دارید *لطفا به من اطلاع دهید به امتحانش می ارزد .

---------- نوشته در 12:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 PM ارسال شده بود ----------

من با رکاوری فایل برای مدتی این مشکلو رفع کردم ولی بعد (چند روز)مدتی به حالت قبلی برگشت*

آقا اگر شما مشکلت حل شد به ما هم بگو چکار کنیم

GAME OVER2

عضو جدید
Jan 29, 2013
22
دکمه *پاور را نگهدارید بعدمدتی دستگاه خاموش میشه ودوباره روشن میشه وبعد صدای 2تا بوق ممتتد دستگاه بلند میشه و منو ریکاوری ظاهر میشود وشما کابل دسته واریلس به دستگاه*وصل کنید وکزینه ریستور فایل ps3 انتخاب كنید وادامه ماجرا را yes بزنید واز هیچ چیزی نترسید *موفق باشید

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
دکمه *پاور را نگهدارید بعدمدتی دستگاه خاموش میشه ودوباره روشن میشه وبعد صدای 2تا بوق ممتتد دستگاه بلند میشه و منو ریکاوری ظاهر میشود وشما کابل دسته واریلس به دستگاه*وصل کنید وکزینه ریستور فایل ps3 انتخاب كنید وادامه ماجرا را yes بزنید واز هیچ چیزی نترسید *موفق باشید
هک دستگاه نپره؟!؟!؟!؟!

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
آقا من ریکاوریش کردم اصلا تاثیر نداشت
2 -3 دقیقه که میگذره فنش میفته درجه آخر و داغ می کنه و پیام میده .
فکر کنم از فنش باشه ؟!؟!؟!؟!؟!؟

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
بهتره روی گزینه Database که همون 4 هستش این کارو بکنید سیو یا هر چییزی هم نمیپره

z68t9uid2f1bg5s0qht.jpg

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
سلام خدمت دوستان گل ps3 خور
خدمت دوستان عرض شود ما ps3 رو چند روز قبل جهت گرد گیری و تعویض خمیر سلیکون باز کردیم البته چند بار دیگه هم جهت گرد گیری و تعویض خمیر سلیکون بازش کرده بودم و مشکلی پیش نیومده بود بعد از بستن دستگاه؛؛؛؛ دستگاه رو میخاستم تست کنم که ببینم مشکلی نداره و درست بستیم که متاسفانه زمانی که روشن شد دو ثانیه چراغ سبز بعدش چراغ زرد (یک بار میده) و بعد از چراغ زرد چند بار چراغ قرمز روشن و خاموش میشه لازم به ذکره که دستگاه م قبل باز کردنسالم بود؛دوستان گل اگه تجربه ای در این زمینه دارن ما رو راهنمایی کنن و از این نگرانی در بیارن؟؟؟ در ضمن دستگام قبل باز کردن سالم و مثل روز اولش کار میکرد!!! راستی فن دستگاه هم زمانی که روشن میکنم (در مدت زمان دو ثانیه که چراغش سبز) کار میکنه؛؛ منظور فنش سالمه.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر