فریمور جدید کنسول پلی استیشن3 در راه است

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
یک فریمور دیگر از طرف سونی در راه است .طبق این خبر این فریمور بعد از نصب هنگامی که خواستید به psnوصل بشوید از شما میخواهد که پاسسورد اکانت خود را عوض کنید یا اگر پاسوورد اکانت شما مشابه پاسوورد اکانت کس دیگری هست شما باید اکانت خود را از طریق ایمیل دوباره فعال کنید.با توجه به اینکه فریمور 3.60سونی هنوز هک نشده هست امدن یک فریمور جدیدوبالا رفتن امنیت بیشتر این کنسول نمیتواند برای کسانی که از بازی کپی استفاده میکنند خبر خوبی باشد.
attachment.php

منبع:http://www.maxconsole.net/content.p...rmware-update-coming-requires-password-change

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
دیگه باید با این وضعیتی که سونی درست کرده از هک قطع امید کرد هرچند همون تعداد بازیم که هک شد خوب بود از هیچ چی که بهتر بود

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دست گل شما درد نکنه واسه ترجمه
ولی این تو تاپیک PSN گفته شده
دیگه تاپیک زدن نمیخواد فکر کنم!

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
خب اینکه فریمور نمیخواد !
این یه آپدیت ساده یا یه دانلود اجباری ساده میتونه باشه برای دوباره وصل بدن به PSN که بعد از یه بار تغییر تمومه
قاعدتا فریمور جدید باید برای مساـل دیگه ای باشه .

N.P PRINCE

کاربر سایت
Jan 7, 2010
54
سلام اول از همه چیز ببخشید که اینجا سوالم رو میپرسم چون یکی از بچه ها گفت مشکلت رو با آقای 8030 در میون بزار ولی به آقای 8030 نه میشه پیام خصوصی داد نه میشه پیام براش گذاشت.
من تو تاپیک مشکلات ، دانلود فيكس و ايبوت بازي ها (+3.56) صفحه 179
از بچه ها سوال کردم که.

نقل قول نوشته شده توسط N.P PRINCE مشاهده نوشته
سلام من ميخواستم از طريق ftp به دستگاه بازي انتقال بدم كه بعد از اجراي برنامه Iris Manager-4.xx - v2.51 يك صفحه اومد كه يك مقدار نوشته توش بود وفكر كنم يك جايي نوشته بود x.y يا يه همچين چيزي دقيق يادم نيس جلوشم چند تا عدد داشت كه من عددا رو كم كردم و وقتي به يك رسيد يا شماره ي پايين تري دقيق يادم نيست دستگاه خاموش شد و ديگه روشن نميشه موقعي كه دكمه روشن و خاموش رو فشار ميدم يك صداي بوغي مياد بعد چراغ سبزميشه بعد هم آبي ميشه و سفيد و چراغ قرمز و خاموش مشه چند بارم صداي بوغ ميده بايد چيكارش كنم.
نقل قول نوشته شده توسط salar_dariush مشاهده نوشته
سلام
کنسول تویه منویه ریکاوری میره؟؟
اصلا بالا نمياد تا روشن ميشه خاموش ميشه (منوي ريكاوري رو هم بلد نيستم بيارم)
نقل قول نوشته شده توسط vampirekain مشاهده نوشته

حال باید وارد ریکاوری مد شوید.
کنسول را در حالت استندبای یا حالت انتظار (Standby) بگذارید.یعنی شما کنسولتون رو خاموش کنید(فقط سیم برق به برق باشه و چراغ قرمز روشن باشه)دکمه پاور را نگه دارید.
کنسول روشن شده و صدای بوقی می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای بوقی دیگر می شنوید سپس کنسول خاموش شده و در این زمان انگشت خود را از روی دکمه بردارید.
دوباره دکمه پاور را فشار داده و بعد از روشن شدن کنسول و شنیدن صدای بوق و گذشتن چند ثانیه صدای بوق دوم را می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای دو بوق پشت سر هم را می شنوبد.
انگشت خود را از روی پاور بردارید.
دسته خود را با کابل USB به کنسول متصل کنید.
اینک در بخش Recovery Mode کنسول خود قرار دارید

نوشته شده توسط N.P PRINCE مشاهده نوشته
سلام تو صفحه ریکاوری نمیره دکمه پاور رو که نگه میدارم به محض اینکه روشن میشه خاموش میشه.(تو همین سه چهار سانیه که روشنه این اتفاقات میوفته اول که چراغ قرمزه دکمه پاور رو که میگیرم چراغ سبز میشه بعدش چراغ آبی بعدش هم چراغ سفیده یازرد رنگش دقیق مشخص نیست و بعد از چراغ سفید چراغ چشمک زن قرمز میشه کل اینا تو سه چهار سانیه انجام میشه و دو ستا صدای بیب هم میده)
نقل قول نوشته شده توسط vampirekain مشاهده نوشته
ببین بدون هارد هم همینطوری میشه یا نه...
سلام هارد رو هم جدا کردم باز هم همونجوری هست اگه بریک شده چطوری باید درستش کنم.(در ضمن کنسول من فت هست و با آپدیت 4.46 بدون دانگرید)
نوشته شده توسط salar_dariush مشاهده نوشته
با این کاربر صحبت کن(8030)

الانم که دیگه مجبور شدم اینجا مترح کنم خاهشا کمکم کنید.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
فازتون چیه تاپیک 4 سال پیش رو میارید بالا؟:|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر