کمک فوری برای بازی Legacy of Kain - Defiance

hamed_toopetoop

کاربر سایت
May 20, 2007
16
سلام من توی یه مرحله از این بازی گیر کردم نمی دونم باید چیکار کنم عکسشم از اون مرحله میزارم اگه کسی هست منو کمک کنه بگه خیلی فوری توی این مرحله داره میگه برای اینکه این ستون رو بشکونین باید نگه دارین دکمه tk ولی من نگه میدارم ولی کاری نمی کنه اگه ممکنه راهنمکاییم کنین

Attachments

• untitled.jpg
    untitled.jpg
    39.3 KB · مشاهده: 35

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
سلام من توی یه مرحله از این بازی گیر کردم نمی دونم باید چیکار کنم عکسشم از اون مرحله میزارم اگه کسی هست منو کمک کنه بگه خیلی فوری توی این مرحله داره میگه برای اینکه این ستون رو بشکونین باید نگه دارین دکمه tk ولی من نگه میدارم ولی کاری نمی کنه اگه ممکنه راهنمکاییم کنین

من اینو خیلی وقت پیش بازی کردم cd شم خرابه وگرنه نصبش می کردم کارتو راه مینداختم ولی تا اونجا که یادمه با نگه داشتن یه کلید که باید تو آپشن دنبالش بگردی کین نیروشو متمرکز می کنه و بعد یه دایره میاد که به وسیله اون نیرو رو به هر سمتی بخوای پرتاپ می کنه اون کلیدو من یادم نیست چیه ولی توی آپشن بازی قسمت کنترل یه چرخی بزن شاید پیداش کنی.

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
ممنون از راهنماییت بازم به معرفتت ولی خداییش بازی خیلی قشنگی هستش با این که گرافیک ان چنان بالا یی نداره

خواهش می کنم.

البته زمان خودش گرافیک جالبی داشت مخصوصا محیط ها و ساختمون ها خیلی عالی طراحی شده بودن در کل از اون دسته از بازی های به یاد موندنی و ماندگاره من که ازش خیلی لذت بردم.
حالا مشکلت حل شد تونستی اونجارو رد
کنی؟

hamed_toopetoop

کاربر سایت
May 20, 2007
16
من یک جایی از بازی رسیدم که باید از یه سکویی به یه سکویه دیگه بپرم بلدم بپرم ولی مشکل اینجاست که وقتی میپرم ادمم به سکوی بعدی نمی رسه ومییوفته پایین ومی میره عکسشم میزارم که منظورمو بفهمی

Attachments

• kl.jpg
    kl.jpg
    50 KB · مشاهده: 29

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
من یک جایی از بازی رسیدم که باید از یه سکویی به یه سکویه دیگه بپرم بلدم بپرم ولی مشکل اینجاست که وقتی میپرم ادمم به سکوی بعدی نمی رسه ومییوفته پایین ومی میره عکسشم میزارم که منظورمو بفهمی

موقع پرش با نگه داشتن کلید پرش Raziel می تونه تا حدودی پرواز کنه و خودشو شناور رو هوا نگه داره با این کار شما به اون صخره ای که میخوای میرسی.

hamed_toopetoop

کاربر سایت
May 20, 2007
16
سلام میدونم که اگه این کارو بکنم یکم خودشو رو هوا نگه میداره ولی مشکل اینجاست که سخره هه از من خیلی بالاتره ووقتی میپره با این که خودشو می تونه توی هوا نگه داره ولی بازم نمی رسه به اون سخره اخه اون سخره از جایی که من وایسادم خیلی بالا تره

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
سلام میدونم که اگه این کارو بکنم یکم خودشو رو هوا نگه میداره ولی مشکل اینجاست که سخره هه از من خیلی بالاتره ووقتی میپره با این که خودشو می تونه توی هوا نگه داره ولی بازم نمی رسه به اون سخره اخه اون سخره از جایی که من وایسادم خیلی بالا تره

اون دایره سبز رنگ که پایین صخره ها قرار گرفته یادمه وقتی Raziel روشون قرار می گرفت با زدن یه کلید از دنیای مردگان(روحانی) وارد دنیای زنده ها(مادی) میشد یا برعکس یه امتحانی بکن چیز دگیی یادم نمی یاد.

hamed_toopetoop

کاربر سایت
May 20, 2007
16
بازم سلام من اون قسمت رو تونیستم رد کنم من نباید میپریدم روی اون سکوهه بلکه باید میپریدم کنار اون سخره یا جایی بود که من باید از اونجا میرفتم بالا خلاصه من اون جا رو رد کردم حالا یه جای دیگه گیر کردم اونم اینجا که رسیدم به یه در ولی دره باز نمی شه منم نمی دونم باید چیکار کنم اگه ممکنه راهنماییم کن

Attachments

• untitled.jpg
    untitled.jpg
    41.3 KB · مشاهده: 20

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
دوست عزیز به نظر من شما دو تا راه داری در مورد این بازی :
1ـ بازی رو بزاری کنار ! ;)
2- بری راهنمای مراحل این بازی رو بگیری و از رو اون بری ، چون با این وضعیت که معلومه تا بیاد این بازی تموم بشه تعداد صفحات تاپیک از 100 صفحه هم رد شده !!!!
از اینجا میتونی راهنمای بازی رو بگیری :
http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/917578.html
-----------------------------------------
در جواب سوالت هم باید بگم که (اگه درست یادم باشه) شما با در کاری نداشته باش .
رازیل یه قدرت جادویی داره که تو دنیای ارواح (زمانی که تو Spectral World) هست میتونه از بین نرده ها رده بشه .
شما باید از بین نرده ها رد بشی . تنها کاری که میکنی میری جلوی نرده ها و به سمت جلو حرکت میکنی . رازیل خودش پس از چند ثانیه از بین نرده ها رد میشه .

آخرین ویرایش:

hamed_toopetoop

کاربر سایت
May 20, 2007
16
سلام ممنون از راهنماییت من خیلی وقت پیش اونجا گیر کرده بودم من همین امروز این بازی رو تموم کردم وخیلی بازی خوبی بود من که خوشم اومد ممنون از راهنماییت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر