بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
:))به نظرم بازیهایی که ماندگار بودن Medal of honor 1 & 2 ---- Gran turismo 1 & 2 ---- Crash ---- Driver 2 واقعا خاطره ها دارم با این بازیها مخصوصا درایور که هیچ وقت نتونستم تا اخر برم چون CD دومش اصلا پیدا نبود.:))

من GT 2 و درایور 2 رو داشتم هر دوتاشونم دو سی دی بودن. :d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
Winning Eleven 3

53075-J._League_Jikkyou_Winning_Eleven_3_(J)-1.jpeg

Driver

Driver_Coverart.png

Crash Team Racing

CrashTeamRacingNACover.png

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Winning Eleven 3

53075-J._League_Jikkyou_Winning_Eleven_3_(J)-1.jpeg

Driver

Driver_Coverart.png

Crash Team Racing

CrashTeamRacingNACover.png
اتفاقا تنها کراشی که منو داداشم بازی میکردیم همین تیم ریسنیگ بود داداشم 97% بازی رو رفته بود ولی هرکار میکردیم مرحله جدیدی اضافه نمیشد=((

• Like
Reactions: alisantori

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
اتفاقا تنها کراشی که منو داداشم بازی میکردیم همین تیم ریسنیگ بود داداشم 97% بازی رو رفته بود ولی هرکار میکردیم مرحله جدیدی اضافه نمیشد=((

و تنها بازی که هنوزم بعد از سه نسل بازم وقتی بازی می کنیم ازش لذت می بریم :D اگر سونی مثل PS3 اون طرح خرید بازیهای PS ONE روی PS4 بیاره یک لحظه هم در خریدش شک نمی کنم برای من هنوزم هیچ بازی اون فضای صمیمی CTR توی مولتی پلیر کنسولی بوجود نمیاره :x . مصطفی PS1 من با این 3 تا بازی به یاد میارم ! هیچوقت اون خاطرت شیرینی که با داداشم Crash TR بازی می کردیم فراموش نمی کنم =((

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کراش
تومبا۲
مدال
جیمز باند
متال اسلوگ
هری پاتر
هرکول

من از همه کراشا اول نسخه 1 دوست داشتم چون هم خیلی طولانی بود و سخت - یادمه اولین بار بازی شروع کردم دوربین از پشت کراش بود و بازی شروع میشد و کراش مستقیم باید میرفت بعد شماره 3 و شماره ماشینی 4

اما از 5 اصلا خوشم نیومد

چنتا نسخشم روی gba بازی کردم که پلتفرمر بود

متال اسلوگ 2 خیلی باحال بود جون بی نهایت بود :d اما نسخه 1 جونی بود

به به هرکول یادش بخیر مشت میزدی زمین تا جاها مخفی که تو وسایل و بنس ها بود پیدا کنی - سیو مراحلم کوزه ها بود که شکل داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر