Assassins creed: Brotherhood

amirsarab

کاربر سایت
Aug 19, 2011
43
نام
Amir Mohammad
اون پرکتیس فقط برای یاد گرفتن برای اومدن تو اون بخشه بعد که اومدی کوییت کن و برگرد به بازی
داداش كوييت كردم رفتم هيچ مرحله اي چيزي نبود .رفتم يه جا رسيدم شهر هاي ديگه .رفتم ...الان ديگه نميتونم برگردم. آيا بايد بازي رو از اول اجرا كنم؟#:-s

juggler_die

کاربر سایت
Nov 17, 2012
12
بچه ها من سکانس 12 رو که میرن گردنبنده رو از تو قبر میارن برمیگردن تو غار که بزارن رو منبع باید بره دنبال یه چیزی بگرده کلیده رو بزاره تو منبع هرجا میرم چیزی نیس 2 روزه گیر کردم کمک لطفا...کمککککککککککککککککککککک...

abolfazlzeinal

کاربر سایت
Jun 25, 2014
2
سلام دوستان من تو یک قسمتی از بازی گیر کردم من وقتی می رم تو STORY MODE نوشته 37% اما توی بازی وقتی می رم اون سیب رو بر می دارم کنترل از دستم خارج میشه و اون دختره رو می کشم و تیتراژ بازی میاد آیا بازی تموم میشه؟

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
سلام دوستان من تو یک قسمتی از بازی گیر کردم من وقتی می رم تو STORY MODE نوشته 37% اما توی بازی وقتی می رم اون سیب رو بر می دارم کنترل از دستم خارج میشه و اون دختره رو می کشم و تیتراژ بازی میاد آیا بازی تموم میشه؟

بازی تموم شده ولی شما بعد از تیتراژ پایانی میتونی تو شهر بگردی../

am_hosein

کاربر سایت
Jul 5, 2014
4
سلام...
دوستان یه مرحله ای هست که یه صندوق پول رو با کشتن یک گارد و تعویض لباس بر میداری ....
بعد که از قصر میایم بیرون هیچ علامت خاصی در نقشه نیست....
چکار باید کرد؟

یه راه رو شانسی برو اگه دیدی نگهبانا دنبالت اومدن بدون داری درست میری ولی اگه وایسادن و چپ چپ بهت نگاه کردن بدون داری راه رو غلط میری و باید سریع برگردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر