Assassins creed: Brotherhood

mohammad5050

کاربر سایت
Apr 12, 2011
2
سلام
منم توی مرحله ای که خزانه داره صندوق را تحویل گارد میده بعد باید از ساختمان بالا بری گیر کردم میگه باید گارد رو بکشی بدون ایکه دیده بشی ولی هیچ راه پایین رفتنی از بالا سقف نداره باید چکار کنم؟(مرحله 5 بازی میشه the banker)

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
سلام
منم توی مرحله ای که خزانه داره صندوق را تحویل گارد میده بعد باید از ساختمان بالا بری گیر کردم میگه باید گارد رو بکشی بدون ایکه دیده بشی ولی هیچ راه پایین رفتنی از بالا سقف نداره باید چکار کنم؟(مرحله 5 بازی میشه the banker)
چرا خوبشم داره برو از ساختمون های کناری راه پیدا کن برو بالای پنتاگون همون نرده زردها یک راه داره

REZA_TPORT

کاربر سایت
Sep 6, 2010
40
من این بازی رو سه بار فتح کردم (هیچی از داستانش نفهمیدم) اما این بار تصمیم گرفتم کامل تمومش کنم حالا مرحله ی کشتن اون فرانسوی رو تموم کردم و وقتی از اون دستگاه میام بیرون لوسی نیستش کسی میدونه کجاست مرحله قبلش که تو حیاط اون کاخه بود الان کجاست نمیدونم:|

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام به همه
من اول سکانس 6 که باید 3 تا از دروازه هارو ببندم گیر کردم تا میام یکیشو ببندم طرف میمیره
چیکار کنم؟؟؟؟؟:((:((:((
همون جنگ توی حیاط Bartolomio d'alviano رو میگی دیگه؟؟
بهترین کار اینه که همه دشمنا رو کنار خودت جمع کنی، بعد اساسین هایی که تربیت کردی رو یک به یک احضار کن تا دونه ی آخرشون رو هم بکشن، تو این فرصت برو سمت فرمون دروازه ها (:d) و Shift رو نگه دار تا هر سه تا رو ببندی.
خیلی خودتو درگیر جنگ نکن.

REZA_TPORT

کاربر سایت
Sep 6, 2010
40
سلام به همه
من اول سکانس 6 که باید 3 تا از دروازه هارو ببندم گیر کردم تا میام یکیشو ببندم طرف میمیره
چیکار کنم؟؟؟؟؟:((:((:((
بهترین کار اینه که کنار اون دروازه ها از بمب دودی استفاده کنی تا هیش کی بهت حمله نکنه بعد دروازه رو ببند و برای کامل کردن این مرحله باید ضربه ای بهت نخوره (بهتره فقط فرار کنی)

راستی کسی برای مشکل ما راه حل پیدا نکرد
یعنی اینجا هیش کی این بازی رو کامل فتح نکرده
جمع کردن پرچم ها به چه درد میخوره؟

meysam-405

کاربر سایت
Apr 18, 2011
3
سلام به همه
من توی سکانس 6 اونجایی که باید 3تا دروازرو ببندی گیر کردم
تا میام یکیشو ببندم طرف میمیره میاد از اول چیکار کنم؟؟؟
تورو خدا جواب بدین:(

meysam-405

کاربر سایت
Apr 18, 2011
3
بازیرو پاک کردم نشد دروازه هارو ببنم تا بازی لود میشه این طرف میمیره
ولی آخر بازی چی میشه یکی بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pipi1365

کاربر سایت
Nov 15, 2010
8
سلام دوستان بچه ها من تو مرحله 7 هستم یه جا رسیدم که عالامت رو نقشه همونو نشون میده ولی وقتی میرسم نزدیکش هیچی نیست که انجامش بدم و یه پیغامی میده که فکر کنم میگه 4 تا اسیسان بیار و کنارشم هم علامت برج آتش گرفته میاد باید چی کار کنم 2 روزه گیر کردم گیج شدم راهنماییم می کنید

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
سلام دوستان بچه ها من تو مرحله 7 هستم یه جا رسیدم که عالامت رو نقشه همونو نشون میده ولی وقتی میرسم نزدیکش هیچی نیست که انجامش بدم و یه پیغامی میده که فکر کنم میگه 4 تا اسیسان بیار و کنارشم هم علامت برج آتش گرفته میاد باید چی کار کنم 2 روزه گیر کردم گیج شدم راهنماییم می کنید

اگه میتونی چیزی که میگه رو به انگلیسی بنویس تا راهنماییت کنم

Shippuden

کاربر سایت
May 5, 2011
27
نام
Mohsen
فكر كنم فهميدم كجا رو مي گيد
شما اونجا يه يارو رو مي كشيد زماني كه مي كشيد بالاي برج مي ريد و اونجا رو اتيش مي زنيد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر