Assassin's Creed: Brotherhood PC Multiplayer

با سلام

تاپیک مولتی پلیر این بازی باید ایجاد می شد!
همانطور که دوستان اطلاع دارند این نسخه بر خلاف نسخه های پیشین قابلیت مولتی پلیر را دارد!
در این تاپیک درباره اخبار و مشکلات و اموزش ها قسمت مولتی پلیر صحبت خواهیم کرد!

اسم دوستانی هم که مولتی پلیر بازی می کنن به پست اول اضافه خواهد شد!

بخش Multi player بر پایه سه اصل به نام های مخفی کاری، چاقو کشی و فرار پایه ریزی شده است. در دو نسخه ی پیشین حرکتی که مرگ افراد را تضمین می کرد و حرکت جالبی هم بود، این بود که شما با خنجرتان آنرا در بدن دشمن فرو می کردید.چه از پشت و چه از مقابل.اما در این بازی شما برای مثال می توانید با جازدن خود در نقش دکتر با یک سرنگ سمی یک نفر را از پا در بیاورید. ، یوبی سافت اعلام کرده است که برای بخش چندنفره بازی، ۳ نقشه از شهرهای Rome و Florence و San Donato در نظر گرفته است.

نام دوستانی که انلاین بازی می کنند:
farshadvamp

AmirATM
Crystal.vamp
alijafari2024
AMIR320
NicoSMY
Amir7ajax

arshia
OVERLORD_OL8
AmirMahmood
siavashjal
INCANAT097
liev11
AlbisPro
Mr.Amin47
paahmadi
PC.Monk
rezagamer
SHePArd021
af-altair

king-Davood
AMIR320
BIgwaRrI0r
---------------------
توضیحاتی مختصر و مفید برای کسانی که انلاین بازی می کنند!

Co-op Kill: کشتن حریفی که بوسیله یاران تیمی قفل شده (انتخاب شدن به وسیله قفل کردن)...

Co-op stun : استان کردن حریفی که بوسیله یاران تیمی قفل شده...

Diversion: کشتن حریفی که بوسیله یار تیمی تعقیب میشود آن طرف نباید به وسیله شما تعقیب شده باشد..

Rescue: استان کردن حریفی که در تعقیب یکی از یاران شماست...

Multi-Kill : تیم شما دو نفر از حریفان را حد اکثر در 10 ثانیه بکشد...

Knock Out : تیم شما دو نفر از حریفان تعقیب کننده تان را حد اکثر در 10 ثانیه استان کند...
لیست امتیازات:
Co-op Kill:50

Co-op stun:50

Diversion:75

Rescue:75

Multi-Kill:100

Knock Out:100

اما قابلیت های bonus جمع کردن...

Stun: استان کردن حریف بوسیله دکمه استان

Escape: فرار از دشمن در حالی که در تعقیب شماست...

Double Escape: فرار کردن از دونفری که در تعقیب شما هستند...

Triple : فرار کردن از سه نفری که در تعقیب شما هستند...

Close call: فرار کردن از تعقیب کننده ای که در نزدیکی ده متر از شماست...

chain: اقدام به فرار کرده وهدفتان رابکشید...

lure : باعث شوید که حریف کسی را که بوسیله شما decoy شده و یا شبیه شماست در همان محوته اشتباها بکشد...

Variety: گرفتن 5 bonus مختلف مثلا poison + ingicito+ hidden + chain +close call

Greater Variety: گرفتن 10 bonus مختلف

Extreme Variety:گرفتن 15 bonus مختلف

لیست امتیازات:

Stun: 200

Escape: 100

Double Escape:50

triple: 100

Close call : 50

Chain: 50

Lure: 100

Variety:200

Greater Variety: 400

Extreme Variety: 60

با تشکر از دوست گرامی jackbauer

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AM†R and leonk13

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
هروقت توی Game Luncher بازی لوگین میکنم میگه کد بده...قبلا اینترنت مشکل داشت حالا میگه کد بده
شما مگه سی دی کی نخریدی؟ همون جا که میگه کد بده باید سی دی کی رو بنویسی.

خیلی ممنون از جوابت دوست عزیز:
من فایروالم خاموشه .
میشه در مورد این فایل hosts بیشتر توضیح بدی. منظورت از این ip اظافه چیه؟
شما برو به اون مسیری که گفتم و فایل hosts رو با notepad باز کن و محتویاتش رو اینجا کپی کن. (البته بزارش توی اسپویلر) بعد بهت میگم که مشکل از اونه یا نه.

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
شما برو به اون مسیری که گفتم و فایل hosts رو با notepad باز کن و محتویاتش رو اینجا کپی کن. (البته بزارش توی اسپویلر) بعد بهت میگم که مشکل از اونه یا نه.

# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost

127.0.0.1 static3.cdn.ubi.com
127.0.0.1 ubisoft-orbit.s3.amazonaws.com
127.0.0.1 onlineconfigservice.ubi.com
127.0.0.1 orbitservice.ubi.com
127.0.0.1 ubisoft-orbit-savegames.s3.amazonaws.com

Saeed-Omnia

کاربر سایت
Dec 30, 2010
73
نام
سعید
سلام این خط ها رو حذف کنین :

127.0.0.1 static3.cdn.ubi.com
127.0.0.1 ubisoft-orbit.s3.amazonaws.com
127.0.0.1 onlineconfigservice.ubi.com
127.0.0.1 orbitservice.ubi.com
127.0.0.1 ubisoft-orbit-savegames.s3.amazonaws.com

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اگه کسی امتحان کرده بیاد بگه لگ اینا زیاد می زنه یا در حد پینگی که دارید لگ داره؟
تو لایو با کوجکترین لگی dc می شد...

دوست من باید خدمتت بگم که از همون روز اول من فقط آنلاین بازی کردم یه اینترنت 128 داتک هم دارم مشکل لگ نداشتم و چیز عجیب غریب هم تو بازی مثل پرت شدن از سرور بازی و یا این که ارور اینترنت کانکشن تا الان نداشتم در کل نمی دونم که این سرور uplay چی کار کرده ولی من که با این اینترنت دارم هر شب بازی می کنم و به رنکم اضافه می کنم.
farshadvamp این هم آی دی من لطفا من رو در بازی add کن

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
حال میده ؟
ارزش 18 تومن رو داره ؟
1ساعت بازی چقدر حجم میگیره ؟

حال که واقعا میده ارزش 18 تومن رو برای من داشت این پک داوینچی رو هم که می تونید دانلود کنید می تونید از سایت uplay بر اساس امتیازی که در بازی میاری چیز های مختلف بگیری و تنها یک نوع خاص برای مولتی بازی طراحی نکردند بلکه چند نوع سبک برای مولتی طراحی کردن مثل تیمی یا vip که بستگی به سلیقه خود شما داره و می تونید clan خودتون رو تشکیل بدید و کارهای دیگه.اما در مورد این که توی یک ساعت بازی چقدر حجم می گیره متاسفانه من نمی تونم کمکتون کنم چون اینترنت من نامحدود هست.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام دوستان
من cd-key بازی رو خریدم و همه مراحل رو انجام دادم اما ارور معروف Internet access problem برام میاد.

مشکل با تغییر فایل hosts و پاک کردنش حل نشد. پورت های موردنظر رو هم روی این ویندوز (xp 32-bit) باز کردم. از پراگسی هم استفاده نمیکنم. تنظیمات startup در msconfig رو هم انجام دادم. فایروال و آنتی ویروس هم خاموش است.
بعضی اوقات ارور Login failed و بعضی اوقات ارور Access میده. مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
خب، مشکل ما هم حل شد.
باید مستقیم توی سایت Ubisoft ثبت نام میکردم، ثبت نام توی لانچر بازی درست کار نمیکنه. . بازی به طور اعجاب انگیزی بدون هیچ لگی اجرا شد . (128 شاتل دارم)

فقط یه سوال از بازیکنای گرامی داشتم:
چطور میتونم ضد حمله بزنیم تا نمیریم؟ :d مثل اینکه با shift هست اما نمیدونم چطور کار میکنه.

راستی دوستان ID منو به عنوان دوست Add کنن: AmirATM

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خب، مشکل ما هم حل شد.
باید مستقیم توی سایت Ubisoft ثبت نام میکردم، ثبت نام توی لانچر بازی درست کار نمیکنه. . بازی به طور اعجاب انگیزی بدون هیچ لگی اجرا شد . (128 شاتل دارم)

فقط یه سوال از بازیکنای گرامی داشتم:
چطور میتونم ضد حمله بزنیم تا نمیریم؟ :d مثل اینکه با shift هست اما نمیدونم چطور کار میکنه.

راستی دوستان ID منو به عنوان دوست Add کنن: AmirATM

هر چه که بیشتر بازی می کنید و رنکتون رو بالا می برید قابلیت جدید بازی به شما داده می شه و همون رقبای شما هم به نسبت پیشرفت می کنند و در نهایت انقدر مهارت در بازی پیدا می کنید که می تونید هم تشخیص بدید کی دنبال شما هست و می خواد حمله کنه بعد شما تصمیم میگیری که از stun(shift استفاده کنی یا این که فرار کنی که هر کدوم پوینت خودش رو داره ولی همون طور که توی tip بازی گفته زیاد روی این قابلیت تکیه نکنید.
من خودم اگر کسی دنبالم باشه اول از smoke استفاده می کنم بعد از stun.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
هر چه که بیشتر بازی می کنید و رنکتون رو بالا می برید قابلیت جدید بازی به شما داده می شه و همون رقبای شما هم به نسبت پیشرفت می کنند و در نهایت انقدر مهارت در بازی پیدا می کنید که می تونید هم تشخیص بدید کی دنبال شما هست و می خواد حمله کنه بعد شما تصمیم میگیری که از stun(shift استفاده کنی یا این که فرار کنی که هر کدوم پوینت خودش رو داره ولی همون طور که توی tip بازی گفته زیاد روی این قابلیت تکیه نکنید.
من خودم اگر کسی دنبالم باشه اول از smoke استفاده می کنم بعد از stun.
ممنون داداش
من الان Level 5 هستم، نمیدونی کی این stun آزاد میشه؟؟ من هی Shift رو میزدم اما تاثیری نداشت :d
به جای این کارا فرار میکردم زودتر نتیجه میگرفتم که :d
رنکتون رو بالا می برید
رنک یا لول؟؟ من فعلا رنک نزدم تا قویتر بشم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یکی از قابلیت های جالب بازی که البته در قسمت singel هست ولی مربوط به قسمت آنلاین بازی می شود فابلیت investment (سرمایه گذاری) کردن در بازی هست.خیلی جالب هست که شما در یک shop یا حا لا هر کجا که دوست دارید سرمایه گذاری می کنید بقیه هم در نت در همون جا یا جایی که خودشون دوست دارند سرمایه گذاری می کنند و بعد زمان تعیین شده نسبت به سرمایه گذاری که افراد در اون قسمت کردن به شما سود می دهند.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
یکی از قابلیت های جالب بازی که البته در قسمت singel هست ولی مربوط به قسمت آنلاین بازی می شود فابلیت investment (سرمایه گذاری) کردن در بازی هست.خیلی جالب هست که شما در یک shop یا حا لا هر کجا که دوست دارید سرمایه گذاری می کنید بقیه هم در نت در همون جا یا جایی که خودشون دوست دارند سرمایه گذاری می کنند و بعد زمان تعیین شده نسبت به سرمایه گذاری که افراد در اون قسمت کردن به شما سود می دهند.
من نمیدونستم. یکم بیشتر توضیح میدی، متوجه نشدم.
چه سودی؟؟ منظورت همون خرید مغازه است (renovation) یا اون گزینه ای که توی مغازه های عادی دیدم (invest)؟؟
چه جالب شد :d

lithium11

کاربر سایت
Aug 16, 2010
8
من نمیدونستم. یکم بیشتر توضیح میدی، متوجه نشدم.
چه سودی؟؟ منظورت همون خرید مغازه است (renovation) یا اون گزینه ای که توی مغازه های عادی دیدم (invest)؟؟
چه جالب شد :d
نه همون invest. با توجه به شرایط منطقه درصد ریسک هم تعریف می شه که 5 تا level داره. ولی معمولا سود می کنی تا ضرر.

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
سلام. ببخشید من وقتی داخل بازی میشم هیچ کسی رو پیدا نمیکنه. دوستان من هم که از درون بازی منو invite میکنن همگی unreachable هستن. فقط دو بار اونم با لگ زیاد تونستم بازی کنم. سرعت اینترنتم هم 512 هست. کسی میدونه مشکل از چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر