بازیهای جدید Wii

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
اینطور که به نظر میاد ما در آینده بازیهای زیادی از خانواده‌ی Sims برای Wii خواهیم دید و یکی از دلایلش شاید قابلیتهای Wii Remote باشه که به نوعی قابلیت ماوس رو هم داره. یکی از بازیهای این سبک MySims هست که انحصارا برای Wii و DS ساخته میشه و بینابین simulation و RPG به نظر میاد. بازی بعدی The Sims 2 Pets هست که قبلا برای دستگاه‌های نسل قبل منتشر شده بود و حالا قراره نسخه‌ی مخصوص Wii هم داشته باشه :)

Fanboy_CAPCOM

کاربر سایت
Apr 26, 2007
73
یه بازی جدید برای وی اومده به اسم افسانه ی اژدها یا همون لجند آو دراگون.
البته این بازی زیاد خوش ساخت نیست و توی سیستم دعواها خیلی خوب عمل نکرده.
ولی من شنیدم گرافیکش خوب نیست ولی گیم‌پلی و سیستم مبارزش خوب کار شده
اینطور که به نظر میاد ما در آینده بازیهای زیادی از خانواده‌ی Sims برای Wii خواهیم دید و یکی از دلایلش شاید قابلیتهای Wii Remote باشه که به نوعی قابلیت ماوس رو هم داره. یکی از بازیهای این سبک MySims هست که انحصارا برای Wii و DS ساخته میشه و بینابین simulation و RPG به نظر میاد. بازی بعدی The Sims 2 Pets هست که قبلا برای دستگاه‌های نسل قبل منتشر شده بود و حالا قراره نسخه‌ی مخصوص Wii هم داشته باشه
من فکر میکردم این خبر پست کردم :eek: فراموش کاری هم بد چیزیه :-"
من فکر کنم یکی از عنوانهایی که EA برای Wii میخواد زیاد روش مانور بده همین Sims یا MySims هست چون بعد از PC کنسول Wii از همه مناسبتره و خدا میدونه براش چه خوابی دیدن
مخصوصا با این محبوبیت Wii که مردم عادی و غیر گیمر رو با این بازی آشنا میکنه

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من که انگلیسی درست و حسابیی ندارم ولی توی گیم اسپات توی قسمت نقدش اون بالا نکات مثبت و منفی رو که نوشته بود یکی دو تا از منفیا رو که خوندم گفت سیستم گیم پلیش ضعیفه. حالا چه فرقی می کنه مهم اینه که این بازی برای وی اومده و به نظر من که باید باحال باشه.

vandad

کاربر سایت
Jul 17, 2006
299
زلدا که بچه گونه هست
مدال خوبه
ریمن هم باحاله ولی بچه گونه هست
لاکپشته نینجا هم خوبه
دزدان کارائیب 3 باحاله
دراگون بالز هم جالبه
الان مورتال کمبت جدید هم برای ویی اومد

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
اونی که شما منظورته احتمالا The Wind Waker که بهترین بازی GC هست، این بازی کلا Loading نداره بین Map ها و شما وقتی رفتی تو بازی بدون حتی یک Loading هر جایی که بخوای میتونی بری.
Zelda_Wind_Waker_Link_waves_goodbye.jpg

خیلی از سایت ها هم امتیاز های خیلی خوبی بهش دادن.
در مورد سختیش هم باید بگم که بستگی داره کدوم نسخه رو بگی تا اونجایی که یادم میاد نسخه دومش ( Zelda II: The Adventure of Link ) یکی از مشکلترین ها بوده ( کلا سه تا Life داشتید و هر وقت تموم میشد باید از اول شروع میکردید) ولی بقیه شون در مقابل بعضی از RPG ها هیچی هستن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر