سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آپدیت های OTA تو گوشی دیگه نمیمونن. مستقیم به فایل های سیستم گوشی منتقل میشن
باید other موقع ریست کردن حتما پاک بشه. محتوا و حجم فایل های سیستمی تو تنظیمات نمایش داده نمیشه
به نظرم ببرش پیش یه تعمیرکار موبایل تا ببینه دلیل پاک نشدن این فایل های other چی هست
آق الان گوشیمو ریست کردم وضعیتش این جوری شد.
اون Othere هم فهمیدم چیه تو گوشی که رفتم دیدم زده از 16 گیگ حافظه داخلی 6 گیگ مال سیستم عامل هست که 10 گیگ در اختیار من داده و دیگه تو برنامه AirDriod درست شده Other پاک شده.
viewer.php
[/URL][/IMG]

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام من با گوشیم مشکل دارم ! گوشی من hwai g750 یا همئن honor 3x هستش اما هیچ بازی hd نمیاره همون بازی ها رو رو چندتا گوشی دیگه تست کردم اورد !

چیست گوشی من mail هست ! بازی بهینه شده برای این چیپست هم گرفتم نیاورد ! اندرویدم 4.4.2 هست و گوشی رو تازه خریدم

اقایون مشکل از کجسات چطوری میشه رفع کردش ؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام من با گوشیم مشکل دارم ! گوشی من hwai g750 یا همئن honor 3x هستش اما هیچ بازی hd نمیاره همون بازی ها رو رو چندتا گوشی دیگه تست کردم اورد !

چیست گوشی من mail هست ! بازی بهینه شده برای این چیپست هم گرفتم نیاورد ! اندرویدم 4.4.2 هست و گوشی رو تازه خریدم

اقایون مشکل از کجسات چطوری میشه رفع کردش ؟
مثلا چه بازی تست کردی و دقیقا چه اروری دریافت کردی؟

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
مثلا چه بازی تست کردی و دقیقا چه اروری دریافت کردی؟
بازی modern combat 3 , fifa 14 که صفحه سیاه آورد! اررور نمیداد
بازی Oddworld Stranger's Wrath که مخصوص gpu گوشیم یعنی mail هست تو منو میاره منتها منو نصفس !

همینا رو چند تا گوشی مختلف تست کردم آورد! چند تا بازی دیگه هم بوده که اسمشون یادم نیست

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی modern combat 3 , fifa 14 که صفحه سیاه آورد! اررور نمیداد
بازی Oddworld Stranger's Wrath که مخصوص gpu گوشیم یعنی mail هست تو منو میاره منتها منو نصفس !

همینا رو چند تا گوشی مختلف تست کردم آورد! چند تا بازی دیگه هم بوده که اسمشون یادم نیست
مهمترین چیزهایی که تو اجرای بازی ها رو گوشی ها تاثیر گذار هست نسخه اندروید ورژن رام نصب شده مقدار حافظه موقت(ram)پردازنده گرافیکی نصب صحیح دیتا بازی
البته در بعضی از مواقع فایل نصب بازی یا دیتا اون که در سایت های مختلف گذاشته میشه مشکل داره یا روی چند تا گوشی با مشکل مواجه میشه
روی این مدل گوشی من زیاد بازی تست نکردم ولی اون دوتا بازی اول گرافیک بالایی دارن و رو هر گوشی اجرا نمیشه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
چند روز هست که گوشیم هر چه دقیقه یک بار، ویبره میزنه
خیلی رو اعصابمه
نمیدونم از Rom ای هست که ریختم یا شاید آنتنش قطع و وصل میشه
نمیدونم شایدم داره هشدار (مثلا پر شدن ظرفیت رم) رو اعلام میکنه

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوستان کسی با Link2SD کار کرده؟
قسمت پارتیشن بندی رو انجام دادم
ولی وقتی میخوام دیتا (obb) بازی رو انتقال بدم، هر دو پارتیشن ساخته شده میگه : Link2SD package invalid
مشکل چیه؟

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان من روی گوشیم ک نوت 4 هست برنامه به جز از گوگل پلی نصب می کنم اما قبل از نصب روی موبایلم اون ها رو با انتی ویروس نود 32 اسکن می کنم ایا موبایل من انتی ویروس لازم داره و لطفا یک سایت خوب برای دانلود نرم افزار اندروید بدون ویروس معرفی کنید و بهترین انتی ویروس موبایل برای نصب چیه
سلام دوستان یک سوال خیلی مهم داشتم
توی نوت4
من وقتی می رم توی بخش برنامه های فعال برای مثال میزنه 1.7 گیگابایت در حال پردازش اما وقتی می رم توی تنظیمات در قسمت در حال اجرا نوشته 1.5 گیگابایت درحال پردازش مشکلی هست یا نه از دیشب نگرانم ممنون می شم کمکم کنید
ایا انتی ویروس های کامپیوتر ویروس های اندروید را هم شناسایی می کنند

آخرین ویرایش:

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان من روی گوشیم ک نوت 4 هست برنامه به جز از گوگل پلی نصب می کنم اما قبل از نصب روی موبایلم اون ها رو با انتی ویروس نود 32 اسکن می کنم ایا موبایل من انتی ویروس لازم داره و لطفا یک سایت خوب برای دانلود نرم افزار اندروید بدون ویروس معرفی کنید و بهترین انتی ویروس موبایل برای نصب چیه
توی نوت4
من وقتی می رم توی بخش برنامه های فعال برای مثال میزنه 1.7 گیگابایت در حال پردازش اما وقتی می رم توی تنظیمات در قسمت در حال اجرا نوشته 1.5 گیگابایت درحال پردازش مشکلی هست یا نه از دیشب نگرانم ممنون می شم کمکم کنید

دوستان جواب بدید لطفا

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
توی نوت4

1. farsroid.com
2. Dr. Web خیلی سبک هست. نصب کن
3. آنتی ویروسهای کامپیوتر توانایی تشخیص ویروسهای اندروید رو ندارن

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
1. farsroid.com
2. Dr. Web خیلی سبک هست. نصب کن
3. آنتی ویروسهای کامپیوتر توانایی تشخیص ویروسهای اندروید رو ندارن
دکتر وب بهتره یا 360 سکوریتی یا سی ام سکوریتی کلا بهتر از دکتر وب هست یا نه
ایا انتی ویروس فایل های سیستمی رو هم پاک می کنه یا نه و من موبایلم رو به اینترنت وصل نمی کنم برای اپدیت انتی ویروس چی کارکنم و گوشیم هم نوت4 هست
من موقعی که می خوام برم بخش ورزش اس هلث میزنهاس هلث متوقف شد چرا

آخرین ویرایش:

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
ایا انتی ویروس فایل های سیستمی رو هم پاک می کنه یا نه و من موبایلم رو به اینترنت وصل نمی کنم برای اپدیت انتی ویروس چی کارکنم و گوشیم هم نوت4 هست
جواب بدید لطفا و این سوال هم جواب بده هر کی نوت 4 داره یا کلا تخصص داره هیچ کی جواب نمی ده جواب بدید لطفا
من وقتی می رم توی بخش برنامه های فعال برای مثال میزنه 1.7 گیگابایت در حال پردازش اما وقتی می رم توی تنظیمات در قسمت در حال اجرا نوشته 1.5 گیگابایت در
حال پردازش مشکلی هست یا نه از دیشب نگرانم ممنون می شم کمکم کنید

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان
اقا من یک مشکل عجیب دارم :|
من یک galaxy e5 خریدم داشتم باهاش sheep happens بازی میکردم بعدش خود به خود گوشیم restart شد و بعدش که فهمیدم screen rotationـش از کار افتاده :| اول فکر کردم هنگ کرده یا یک باگی چیزیه :| خودم یک دور restart کردم مشکلی نداشت فرداش دوباره داشتم sheep happens بازی میکردم دوباره همینجوری شد این دفعه هر کار کردم درست نشد حتی factory reset کردم بازم درست نشد تا اینکه گفتم بزار برای اخرین بار شانسم رو امتحان کنم و گوشی رو restart کنم این دفعه درست شد :D ولی دوباره همینجوری شد دیگه این دفعه sheep happens هم بازی نمیکردم خود به خود اینجوری شد بعدش الان restart کردم درست شد :|
الان این باگ نرم افزاریه ؟ سخت افزاریه یا مشکل از گوشی منه ؟ دقیقا مشکل از کجاست ؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من دکتر وب رو تست کردم که خیلی خوب بود. 360 سکیوریتی هم خیلی خوبه
فایل هایی سیستمی بدون دسترسی به روت پاک نمیشن. واسه همین هم آنتیی ویروس نمیتونه فایلهای سیستمی رو پاک کنه

اون مشکلی هم که میگی میزنه1.7 گیگ و 1.5 گیگ نگران نباش. مشکل خاصی نداره.
احتمالا یا باگ هست یا یه برنامه سیستمی بصورت پنهان در حال اجراست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر