سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

al.zare2000

کاربر سایت
Sep 28, 2014
81
نام
Ali Zare
دوستان من گوشیم قاط زده میخوام یه شماره رو سیو کنم تو کانتکتا نمیره یا میره بعد دو دقیقه انگار پاک میشه کسی میدونه چشه؟ :| (m8ـه)

با وی پی ان کانتکت اد کنید درست میشه
مشکل گوگله، کانتکت ها بدون وی پی ان سینک نمیشن برای همین پاک میشه بعد یکی دو دیقه.

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
دوستان یه LG l90 داریم , بعد این یه سیستمی داره از هر منطقه مخابراتی که رد میشی پیغام میده که کجا هستی . چجوری میشه غیر فعالش کرد ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان یه LG l90 داریم , بعد این یه سیستمی داره از هر منطقه مخابراتی که رد میشی پیغام میده که کجا هستی . چجوری میشه غیر فعالش کرد ؟
سلام. دنبال یه قسمت بگرد بنام پخش سلولی. انگلیسیش رو یادم نیست .کلمه Cell توشه. باید اونو غیرفعال کنی.
به احتمال زیاد مشکلت حل میشه.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,577
نام
حسین
سلام این NBA 2K15کی برای اندروید میاد؟دیروز روی ایفون بازیش کردم عالی بود خیلی پیشرفت کرده نسبت به 14 مخصوصا گرافیکش

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
LG G3
فکر کنم چند روز دیگه آپدیت بیاد منتها از نحوه انجامش خبر ندارم.
برو Setting / about phone / update center
و بزن چک کنه اپدیت اومده یا نه .. اگر اومده باشه میزنه
فقط موقع اپدیت به 2 نکته توجه کن
1- حتما شارژ گوشیت کامل باشه و حتی المکان موقع اپدیت گوشیت به برق وصل باشه
2- از وای فای استفاده کن و مطمئن بشو حجم کافی برای دانلود اون مقدار اپدیت داری
به هر دلیلی وسط اپدیت گوشی، اپدیت کنسل بشه دیگه گوشیت مرده حساب میشه که برگردوندنش کار واقعا سختی هست

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بنظرتون چند درصد احتمال داره که Huawei برای 3x g750 هم اندروید 5 رو بده ؟ :D جایی هست که خبر هاش رو بتونیم چک کنیم ببینیم اصلا میدن یا نه ؟ :D

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
برو Setting / about phone / update center
و بزن چک کنه اپدیت اومده یا نه .. اگر اومده باشه میزنه
فقط موقع اپدیت به 2 نکته توجه کن
1- حتما شارژ گوشیت کامل باشه و حتی المکان موقع اپدیت گوشیت به برق وصل باشه
2- از وای فای استفاده کن و مطمئن بشو حجم کافی برای دانلود اون مقدار اپدیت داری
به هر دلیلی وسط اپدیت گوشی، اپدیت کنسل بشه دیگه گوشیت مرده حساب میشه که برگردوندنش کار واقعا سختی هست
سلام. راهنماییت درسته ولی چندتا نکته:
در مورد به برق بودن فک کنم لازم نیستاینو مطمئن نیستم البته. چون موقع آپدیت شارژ نمیشه برا همین باتری باید داشته باشه.
و همچنین اول آپدیت دانلود میشه بعد نصب. ناقص دانلود بشه نمیره نصب بشه ولی اینکه دوباره دانلود بشه یا نه بحث دیگه اس.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان قضیه این موضوع چیه که موقع نصب برخی از برنامه ها یا بازی ها می نویسه که نصب نشد?
مثلا الان هی می خوام این نرم افزار antutu benchmark رو نصب کنم تو asus phonpad 7 ولی نمیشه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان قضیه این موضوع چیه که موقع نصب برخی از برنامه ها یا بازی ها می نویسه که نصب نشد?
مثلا الان هی می خوام این نرم افزار antutu benchmark رو نصب کنم تو asus phonpad 7 ولی نمیشه
گاهی اوقات پیش میاد یا به خاطر ناقص بودن فایل apk یا بخاطر سازگار نبودن دستگاه هست. مثلا برای شما فک میکنم چون از پردازنده های intel استفاده میکنه نصب نمیشه . حالا ریز اطلاعاتشو ندارم.
من خودم یه مدل از تبلت asus با پردازنده اینتل دارم ، مثلا برنامه firefox یا kmplayer رو پشتیبانی نمیکرد . ولی نصب میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر