سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
بچه ها ، تورو خدا این چی میگه !! نمیتونم اکانت گوگلم رو سینک کنم تو برنامه
هر چی گوگل سرویس نصب کردم همین ارورو رو میده
Google Play Services رو حتما فقط از خود Play Store آپدیت کن و از مارکت های متفرقه نگیر، که مثل الان به مشکل می‌خوری !

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
دوستان این که میگن اگه میخواید گوشی انرویدیتون را آپدیت کنید حتما آپدیت رسمی خود گوشیتون را که بهینه شده را بگیرید یعنی چه؟؟؟
از کجا باید دانلود کنم؟؟
خواهشا راهنمایی کنید

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان این که میگن اگه میخواید گوشی انرویدیتون را آپدیت کنید حتما آپدیت رسمی خود گوشیتون را که بهینه شده را بگیرید یعنی چه؟؟؟
از کجا باید دانلود کنم؟؟
خواهشا راهنمایی کنید
برو setting>about phone>update
این قسمت رفتی نوشته check update بزن .. اگر اپدیت جدید اومده باشه بهت میگه مثلا نوشته version 10b حجم 200mb
فقط 2 تا نکته توجه کن
اول اینکه گوشیت کاما شارژ داشته باشه یا حتی موقع اپدیت به شارژ بزن
دوم اینکه حتما از وای فای استفاده کن و مطمن شو حجم اینترنت کافی داری
چرا این دو تا مورد گفتم؟ چون اگر به هر دلیلی گوشیت وسط اپدیت کنسل بشه و اپدیت نکنه دیگه بالا نمیاد و مجبور هستی بری تا برات فلش کنند و کلی هزینه الکی روی دستت میوقته

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
Google Play Services رو حتما فقط از خود Play Store آپدیت کن و از مارکت های متفرقه نگیر، که مثل الان به مشکل می‌خوری !

آخه Play Store رو هم بخوای نصب کنی ارور میده میگه اکانت گوگل نداری
واس اکانت هم Services باید نصب باشه

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
آقا کسی اطلاع نداره که آیا میشه بازی موبایل های سونی به صورت ریموت پلی بازی کرد یا نه؟؟؟؟؟!!!!!!
منظورم Xperia Z هستش

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
فقط z3؟؟؟؟؟؟
Z2 یا z نمیشه؟؟؟
پورت کردن ینی قابلیت (یا برنامه) اختصاصی یک گوشی دیگه رو از اون گوشی بکشی بیرون ظوری که بشه ازش توی گوشی های دیگه استفاده کرد
دوستمون گفت ریموت پلی Z3 رو پورت کردن. شما برید تو گوگل سرچ کنید مثلا "Xperia Z3 Remote Play + ported" یا هرچیزی. بعد درصورتی که گوشیتون روت هست بر اساس آموزش توی تاپیک XDA نصبش کنید.

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
پورت کردن ینی قابلیت (یا برنامه) اختصاصی یک گوشی دیگه رو از اون گوشی بکشی بیرون ظوری که بشه ازش توی گوشی های دیگه استفاده کرد
دوستمون گفت ریموت پلی Z3 رو پورت کردن. شما برید تو گوگل سرچ کنید مثلا "Xperia Z3 Remote Play + ported" یا هرچیزی. بعد درصورتی که گوشیتون روت هست بر اساس آموزش توی تاپیک XDA نصبش کنید.

آقا این هس ولی واسه PS4 هستش...همین واسه PS3 کار میکنه یا روش خاص دیگه ای داره؟؟؟؟
(PORT) (4.0+) (All Devices) (PS4 Remote Play Port) - XDA Forums

WhyAlwaysMe

Started from the bottom now we're here
کاربر سایت
Jan 4, 2011
165
نام
Amirreza
دوستان من گوشیم قاط زده میخوام یه شماره رو سیو کنم تو کانتکتا نمیره یا میره بعد دو دقیقه انگار پاک میشه کسی میدونه چشه؟ :| (m8ـه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر