سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
بیشتر کنجکاوم بدونم اگه یه شرکتی دیگه گوشی یا تبلتش رو بروز نکرد تکلیف چیه؟

تنها راهش استفاده از کاستوم رامه که اونم گفتم توصیه نمی شه چون مثل رام اصلی گوشی کامل نیست و مشکلاتش بیشتر از رام اصلیه پس چاره نداری جز اینکه گوشیتو اون موقع نگه داری تا وقتی که برات جواب می ده یا اینکه بری گوشیتو عوض کنی

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
اقا گوشی اچ تی سی وان رو به 4.4 اپدیت کردم پرش باتری داشت کالیبره کردم درست شد . اما الان وقتی باش کار میکنم به شدت داغ میکنه مثلا دما میرسه به 45 . تو شارژم که میزنم بدون کار کردن باش دماش میره بالا . چی کارش کنم؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
تنها راهش استفاده از کاستوم رامه که اونم گفتم توصیه نمی شه چون مثل رام اصلی گوشی کامل نیست و مشکلاتش بیشتر از رام اصلیه پس چاره نداری جز اینکه گوشیتو اون موقع نگه داری تا وقتی که برات جواب می ده یا اینکه بری گوشیتو عوض کنی

دوست عزیز چرا بدون اطلاعات کافی به افراد توصیه میکنید
کی گفته که کاستم رام ها کامل نیست و مشکلات شون از رام های رسمی بیشتر
اصلا این حرف خنده دار یه
کاستم رام اسمش روش هست یعنی یک رام به سازی شده برای کاربر های حرفه ای تر که میخوان از گوشی خودشون کارایی بیشتری داشته باشن
شما یه خوره گوشی رو به من نشون بده که با رام رسمی کار میکنه
بله کاستم رام های رسمی هم هستن که خیلی هم خوب عمل نمیکنن
در مقابل شما اگه آگاهی کافی رو داشته باشی برای گوشی خودت بهترین رام رو انتخاب میکنی

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دوستان روشی غیر از helium (همون carbon) هست که بدون نیاز به روت بشه از دیتا و سیو برنامه ها بکآپ گرفت؟ چون این هلیوم ظاهرا رو بعضی مدلای سونی مثل Z جواب نمیده و شدیدا هم نیاز دارم Reset Factory کنم گوشی رو.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوست عزیز چرا بدون اطلاعات کافی به افراد توصیه میکنید
کی گفته که کاستم رام ها کامل نیست و مشکلات شون از رام های رسمی بیشتر
اصلا این حرف خنده دار یه
کاستم رام اسمش روش هست یعنی یک رام به سازی شده برای کاربر های حرفه ای تر که میخوان از گوشی خودشون کارایی بیشتری داشته باشن
شما یه خوره گوشی رو به من نشون بده که با رام رسمی کار میکنه
بله کاستم رام های رسمی هم هستن که خیلی هم خوب عمل نمیکنن
در مقابل شما اگه آگاهی کافی رو داشته باشی برای گوشی خودت بهترین رام رو انتخاب میکنی

سلام شما که اگاهی داری نصب کن ببین چه اتفاقی برای گوشیت می افته من انواع و اقسام کاستوم رام ها را نصب کردم و نیاز به اگاهی بیشتر ندارم لطفا توهین هم نکن:|

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام شما که اگاهی داری نصب کن ببین چه اتفاقی برای گوشیت می افته من انواع و اقسام کاستوم رام ها را نصب کردم و نیاز به اگاهی بیشتر ندارم لطفا توهین هم نکن:|

عزیز من توهین چیه؟
دارم میگم بدون آگاهی داری به ملت توصیه میکنی
من خودم رو نوت 3 کاستم رام lidroid نصب دارم با اندروید 4.4.2 خیلی هم از هر نظر از رام رسمی بهتر عمل میکنه
احتمالا شما انتخاب درستی انجام ندادی که به این نتیجه رسیدی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان روشی غیر از helium (همون carbon) هست که بدون نیاز به روت بشه از دیتا و سیو برنامه ها بکآپ گرفت؟ چون این هلیوم ظاهرا رو بعضی مدلای سونی مثل Z جواب نمیده و شدیدا هم نیاز دارم Reset Factory کنم گوشی رو.

برنامه های زیادی در این رابطه هست که من خودم به شخصه هیچ کدام رو پیشنهاد نمیکنم چون که اصلا جواب نمیده برای نمونه برنامه go backup رو خودم تست کردم و بعد از رست کردن گوشی با وجود فایل backup خود نرمافزار نمی تونست فایل خودش رو پیدا کنه
چند نرمافزار دیگه رو هم با سرور های cloud تست کردم جواب نداد
بهترین و بهترین و بهترین راه همان استفاده از ریکاوری خود گوشی هست
برای استفاده از ریکاوری هم حتما آموزش درست وارد شدن و استفاده درست از ریکاوری رو پیدا کنید و بعد استفاده کنید

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
عزیز من توهین چیه؟
دارم میگم بدون آگاهی داری به ملت توصیه میکنی
من خودم رو نوت 3 کاستم رام lidroid نصب دارم با اندروید 4.4.2 خیلی هم از هر نظر از رام رسمی بهتر عمل میکنه
احتمالا شما انتخاب درستی انجام ندادی که به این نتیجه رسیدی

باو من هر نوع کاستوم رامی که بگی نصب کردم هیچی مثل رام رسمی نمی شه هر کدوم از کاستوم ها یه مشکلی دارند چون توسط یکی مثل من و شما ساخته می شه البته با تجربیات بیشتر منم نگفتم کاستوم بده منظورم این بود که بهینه نیست و یسری مشکلاتی داره که رام رسمی نداره مگر نه من هیچ توضیح نادرستی به کسی ندادم از تجربیاتم گفتم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
باو من هر نوع کاستوم رامی که بگی نصب کردم هیچی مثل رام رسمی نمی شه هر کدوم از کاستوم ها یه مشکلی دارند چون توسط یکی مثل من و شما ساخته می شه البته با تجربیات بیشتر منم نگفتم کاستوم بده منظورم این بود که بهینه نیست و یسری مشکلاتی داره که رام رسمی نداره مگر نه من هیچ توضیح نادرستی به کسی ندادم از تجربیاتم گفتم

شما بیشتر تحقیق کن حتما کاستم رام های رسمی خوبی هم برای گوشی شما وجود داره

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
دوستان ببخشید اگه جا مناسبی سوالم رو نمیپرسم.
من با گوشیم مبخوام به اینترنت wifi مودم خونه وصل بشم. به مودم کانکت میشه ولی هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه. با خود مودم ADSL تو کامپیوتر اینترنت کار میکنه ولی تو گوشیم صفحه ای رو باز نمیکنه.
تنظیمات خاصی باید رو گوشیم انجام بدم؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان ببخشید اگه جا مناسبی سوالم رو نمیپرسم.
من با گوشیم مبخوام به اینترنت wifi مودم خونه وصل بشم. به مودم کانکت میشه ولی هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه. با خود مودم ADSL تو کامپیوتر اینترنت کار میکنه ولی تو گوشیم صفحه ای رو باز نمیکنه.
تنظیمات خاصی باید رو گوشیم انجام بدم؟

هیچ تنظیماتی احتیاج نیست انجام بدین
فقط با یه وایفای دیگه تست کن ببین مشکل داره
از طرف دیگه با یه گوشی دیگه وایفای این مودم رو تست کن
بعضی از مودم ها از جعبه که بیرون میان وایفای شون مشکل داره
مودم خود من بعد از یه هفته اول تعویض شد

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
اقا این nexus 5 ما وای فای های همسایه هارو پیدا میکنه ولی وای فای خودمو پیدا نمیکنه!! مشکل چیه؟؟ راستی با گوشی و وسایل دیگه فای فایم مشکل نداره
2- بازی ها و برنامه هار چطوری از pc بهش انتقال بدم؟ اولش اون ایکونش توی مای کامپیوتر بود ولی الان دیگه نیست!
اندروید 4.4.4 هم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر