سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
بچه ها سلام من یدونه G2 دارم 2 ماه خریدم و گوشی رو روت نکردم اندوردیش هم رسمی 4.2.2 هست میزنم آپدیت بشه آپدیت رو دانلود میکنه ولی موقع نصب میگه این دستگاه به نظر روت شده میرسه برا همین آپدیت 4.4.2 رو نصب نمیکنه. جالبه که قبل از این که کیت رو بهم اطلاع بده یه آپدیت 70 مگی هم بود اونو دانلود و نصب کرد تموم شد ولی سر این نمیدونم چرا این طوری شده.
چه کارش کنم؟!

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,466
نام
نیما
آقا این روت کردن توی آندروید چی هستش؟ خیلی به گوشم خوره ولی نمیدونم چیه
ممنون میشم توضیح بدید
سلام.
روت کاریه که باعث میشه تمام محدودیت های گوشی از بین بره. بعضی نرم افزارها وجود دارن که به دلیل ساختارشون تنها در صورتی اجرا میشند که گوشی شما روت باشه. شما با انجام روت میتونی کاستوم رام هم روی گوشیت نصب کنی. در کل اگه شما الان از 70 درصد قابلیت های گوشی میتونی استفاده کنی با روت کردن از 100 درصد قابلیت های گوشی میتونی استفاده کنی. روت آسیبی هم به گوشی نمیرسونه فقط توجه داشته باشید که باعث میشه گارانتی گوشیتون از بین بره.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,466
نام
نیما
بچه ها سلام من یدونه G2 دارم 2 ماه خریدم و گوشی رو روت نکردم اندوردیش هم رسمی 4.2.2 هست میزنم آپدیت بشه آپدیت رو دانلود میکنه ولی موقع نصب میگه این دستگاه به نظر روت شده میرسه برا همین آپدیت 4.4.2 رو نصب نمیکنه. جالبه که قبل از این که کیت رو بهم اطلاع بده یه آپدیت 70 مگی هم بود اونو دانلود و نصب کرد تموم شد ولی سر این نمیدونم چرا این طوری شده.
چه کارش کنم؟!

پیشنهاد میکنم برای کمک بیشتر به انجمن های تخصصی مثل موبایلستان مراجعه کنی اونجا بهتر کمکت میکنند :D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من از بهترین های اندروید گرفتم متاسفانه فقط یک اپیزوده. بقیه اپیزودهاشم دانلود نمیشه رو 0درصد گیر میکنه. حالا شما اگه دانلود کردی و فول هست بی زحمت لینکشو ک. خ کن. ممنون.

نیما یه لینک برات فرستادم اون رو هم چک کن.
چه طوری میشه مخاطب ها رو از نوت 1 به اس 5 انتقال داد؟

راحت ترین روش اینه ک توی نرم افزار کانتکت‌هاتون برید،دکمه‌ی منو رو بزنید و یه گزینه میاد ک import/export هستش،اونو ک زدی بعدش export to SDیا ی همچین چیزی رو میزنی و کانتکت هات در غالب یک فایل vcf توی مموری ذخیره میشند...حالا اون فایل رو توی گوشی دیگه بازش کن و کانت‌هاتون اونجا هم اضافه و لود میشند...

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
آقا یه سوال از بچه های که گوشی روت میکنن
اگه گوشی رو مثلا G2 که دارم رو روت کنم ایکون ها و صفحه کلا رابک کاربریش چه شکلی میشه؟!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
آقا یه سوال از بچه های که گوشی روت میکنن
اگه گوشی رو مثلا G2 که دارم رو روت کنم ایکون ها و صفحه کلا رابک کاربریش چه شکلی میشه؟!

هیچ تغییری نمیکنه:D
روت کردن گوشی فقط یکسری از دسترسی هایی ک در حالت عادی کاربر نداره رو بهش میده و معمولا با یک نرم افزار(اغلب superuser) میشه این دسترسی هارو ب بعضی نرم افزاراداد برای ارائه یکسری خدمات خاص...

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
هیچ تغییری نمیکنه:D
روت کردن گوشی فقط یکسری از دسترسی هایی ک در حالت عادی کاربر نداره رو بهش میده و معمولا با یک نرم افزار(اغلب superuser) میشه این دسترسی هارو ب بعضی نرم افزاراداد برای ارائه یکسری خدمات خاص...

توی نصب بازی و برنامه های کرکی هم باید حتما گوشی روت شده باشه؟(منظورم اینکه مثلا توی بازی تمام مراحل باز باشه)
دیگه چه کار هایی میشه زمانی که گوشی روت هست انجام داد؟
الان من گوشیمو میزنم آپدیت شه میگه روت شده هست ولی با یه برنامه مثلا بازار که میخوام ی گزنیه ایی رو فعال کنم میگه گوشی روت نشده. چه طوری میتونم از بیخ گوشی رو آنروت کنم؟
دستت طلا خیلی ممنون

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
توی نصب بازی و برنامه های کرکی هم باید حتما گوشی روت شده باشه؟(منظورم اینکه مثلا توی بازی تمام مراحل باز باشه)
خیر،بازیای کرک شده در واقع کرک روی خود فایل apk. انجام شده و در وبقع یک پکیج pre-cracked هستش ک شما نصب واستفاده میکنند...اون دسته نرم افزارا ک سایت ها مینویسند برای کرک شدن نیازمند روت هستند اوناییند کدر واقع کرکر نتونسته بشکل pre-cracked درش بیاره و بجاش گفته با فلان نرم افزار{اغلب lucky patcher} خودتون پچ یا کرکش کنید...
بنابراین:برای نصب نرم افزارهای کرک شده در اندروید نیازی ب روت بودن دیوایس نیست.
دیگه چه کار هایی میشه زمانی که گوشی روت هست انجام داد؟
این پست نیما رو ببین:
سلام.
روت کاریه که باعث میشه تمام محدودیت های گوشی از بین بره. بعضی نرم افزارها وجود دارن که به دلیل ساختارشون تنها در صورتی اجرا میشند که گوشی شما روت باشه. شما با انجام روت میتونی کاستوم رام هم روی گوشیت نصب کنی. در کل اگه شما الان از 70 درصد قابلیت های گوشی میتونی استفاده کنی با روت کردن از 100 درصد قابلیت های گوشی میتونی استفاده کنی. روت آسیبی هم به گوشی نمیرسونه فقط توجه داشته باشید که باعث میشه گارانتی گوشیتون از بین بره.

همونط.ر ک قبل گفتم با روت کردن فقط چندتا از دیوارهای امنیتی گوشی ک ب کاربر اجازه ی دسترسی به core گوشی و بخش هاوفایلهای سیستمی رو میده میاریم پایین و اجازه ی دسترسی بهشون رو بدست میاریم و میتونیم ب بقیه ی نرم افزاراهم این دسترسی رو بدیم...ک بعضی جاها خیلی خوبه و اون نرم افزار کلی امکانات خارق العاده میده بهتون و هم میتونه بد باشه اون نرم افزار گوشیتونو ب فتا میده.
پ.ن:حواستون باشه ب هر نرم افزاری root access رو ندید.
زمانی ک گوشی روت شده شما میتونید کرنل های مختلف رو روی گوشیتون بریزید...ریکاوری های پیشرفته تری روی گوشی نصب کنید...custom romهارو روی گوشیتون نصب و ازشون لذت ببرید، گوشیتون رو over-clock کنید و حعلی کارای دیگه...
از نرم افزارهای معروف و پر کاربرد ک نیاز ب root access دارند میشه :lucky patcher & titanium backup & freedom & orbot &...رو نام برد...
الان من گوشیمو میزنم آپدیت شه میگه روت شده هست ولی با یه برنامه مثلا بازار که میخوام ی گزنیه ایی رو فعال کنم میگه گوشی روت نشده. چه طوری میتونم از بیخ گوشی رو آنروت کنم؟
این روش فلش کردن فریمور اورجینال گوشی با لانچر خودشه: اینجا
این لینکم حعلی خوب روش کلی انروت و ریستور رو توضیح داده: اینجا
اینم برای محکم کاری:اینجا
دستت طلا خیلی ممنون
خواهش میشه، اینم سکشن گوشیت توی انچمن xda هستش ک از معتبرترین انجمن های اندروید دنیا هستش.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان من میخوام کیت کت رو رو تبلتم نصب کنم . چون میدونم خودشهیچ وقت آپ نمیشه به این:|
حالا میخواستم بپرسم رامشو از کجا بیارم؟تبلتم لنوو .پیشاپیش ممنون.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
دوستان یه galaxy s3 دارم . جدیدا خیلی دیر شارژ میشه . الان نزدیک به 3 ساعت هست تو شارجه ولی همش 20 درصد به شارژ قبلی اضافه شده .

مشکلش چیه ؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان یه galaxy s3 دارم . جدیدا خیلی دیر شارژ میشه . الان نزدیک به 3 ساعت هست تو شارجه ولی همش 20 درصد به شارژ قبلی اضافه شده .

مشکلش چیه ؟

حتما شارژر رو تست کن همچنین پریز برقی که ازش برق میگیرد رو هم عوض کنید احتمالا از همین ها باشه

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
من یه گوشی samsung galaxy star s5280 دارم اندرویدش 4.1.2 ه

میشه کاری کرد اندروید 2.3 روش ریخت؟

میخوام اندروید الانش پاک کرد اندروید 2.3 ریخت
اگه قبلا اندرویدش 2.3 بوده میشه فایل نصبی رام رو دانلود کرد و با odin دانگرید کنید. اول شما بگرد ببین قبلا این اندروید رو داشته یا نه؟؟؟ روش نصب رام با odin رو بعد از پیدا کردن رام راحت تو گوگل پیدا میکنید.
اما اگه قبلا اندروید 2.3 نداشته میره تو بحث کاستوم رام که مراحل خاص خودشو داره(باید روت کنید، بعضی از کاستوم راما بوت لودر آنلاک میخوان، نصب کرنل و.......)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر