آموزش رایت بازی های Dreamcast

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
خواهش اقا مهدی
کلون و حتی نرو هیچوقت خوب جواب نمیداده. نتیجشم یکی همین مشکل شما و یکی هم مشکل برگشت به منو، همون اول لودینگ یا حتی وسط بازی بود
کشف و پیداکردنش کچلم کرد
یاد سی دی بوت بخیر! با چه ذوقی بازی های نان سلفبوت رو بوت میکردیم:d

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
خب اول آموزش در تعریف gdi یکسری ابهام و کمی اشتباه داشت که بلاخره امروز وقتش پیش اومد دستی بهش بکشم

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
سلام
من دیروز برای اولین بار دریم کست خریدم مشکلم اینه که هیچ بازیی ندارم
از دوستان در تهران کسی هست؟
با تشکر

jvdbani

کاربر سایت
Dec 29, 2013
1
سلام
دوستان من از سایت romhustler.net نسخه دریم کست بازی میراث کین رو دانلود کردم ولی بعد از باز کردن فایل زیپی که دانلود کردم هر کاری کردم نتوستم با شبیه ساز اجراش کنم،عکس فایلی که دانلود کردمو میذارم تا بگین مشکل از فایل دانلودیه یا از شبیه ساز
اینم عکس فایل دانلودی

attachment.php

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام
دوستان من از سایت romhustler.net نسخه دریم کست بازی میراث کین رو دانلود کردم ولی بعد از باز کردن فایل زیپی که دانلود کردم هر کاری کردم نتوستم با شبیه ساز اجراش کنم،عکس فایلی که دانلود کردمو میذارم تا بگین مشکل از فایل دانلودیه یا از شبیه ساز
اینم عکس فایل دانلودی

attachment.php
جاوید جان: توی وبلاگ هم جواب رو برات گذاشتم. ببین بازی قابل بوت هستش؟ کلا اصلا وارد بازی میشی؟ اگر نه شاید Bootable نیست که باید مراحل دیگه ای رو دنبال کنی تا بازی اجرا بشه.
راستی عکسی هم دیده نمی شه! فرمت فایل خارج شده از حالت فشرده چیه؟

آخرین ویرایش:

hamidfilm

کاربر سایت
Sep 29, 2012
2
سپاس

سلام و خسته نباشید.من از طرفدارای محصولات سگا هستم.حیف که دیگه تولید کنسول رو تعطیل کرده.
از زحمات شما هم کمال تشکر را دارم.بازم مزاحم میشم:))

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام خسته نباشید چندتا سوال در مورد رایت بازی های دریمکست داشتم با نرم افزار DiscJuggler که توضیح دادید میشه دقیق بگین کدوم تب کدوم گزینه ها باید تیکش خورده باشه و کدومارو دست نزنیم همینطور سرعت رایت غیره و اینکه بازی هایی که از نت دانلود کردم یدونش cdi بود فرمتش چندتایی دیگه بصورت زیپ بودن دوتا فایل bin و یک فایل gdi هم داخلش هست اینارو هم چجوری باید رایت کنیم یه توضیحی در مورد اینا بهم بدین ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر