بهترین BOSS از نظر شما

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
ifouurnpikk4mvjv6da8.png

نمی دونم چطور کسی حرفی از این نزد! حتی قبل از اینکه GOW با اون باسهای فضائیش آفتابی بشه وجود داشت، اما هنوزم بزرگترین و خفن ترین باسی هست که در یه FPS باهاش روبرو شدیم!! ( به خطر قرمز که ابعاد سم رو نشون میده نگاه کنید! ) واقعا عالی بود

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بهترین باس فایت عمرم بر می گرده به بهترین بازیه عمرم یعنی داهاکا از POP:WW:
hqdefault.jpg

[FONT=&quot]به اندازه ی این غول که شخصیت را تو یه دستشون می زاشتن نبود,ولی ترسی که آدم ازش داشت خیلی زیاد بود.خیلی ها تجربه ی مبارزه باهاش را نداشتن.تو طول بازی نمی شد باهاش مبارزه کرد و فقط باید از دستش در میی رفتید.ولی اگر شمشیر آب را پیدا کرده باشید,پایان اصلی بازی را می بینید و یکی از سختترین باس فایت ها به خصوص در درجه ی سختی بالا.این لامصب هم سریع بود,هم اینکه به کل منطقه ی نبرد دسترسی داشت,هم اینکه جونش پر می شد!یعنی مثلا به زور تا نصفه هاش می رفتی یهو دهنت باز می موند جونش دوباره پر می شد.وقتی مرد.اشک شوق ریختم(به خصوص با اون کات سنس پایانیش[/FONT]!)
[FONT=&quot]خلاطه,موندگار بود جناب محافظ زمان.وسط های بازی یه جا پرنس واقعا ناامید شد از اینکه بتونه از دستش فرار کنه[/FONT]....
.
.
.
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]البته یک باس فایت دیگه هم موندگار هست برام تو سری پرنس,باس فایت اول نسخه ی سوم که اسم مرحله اش arena بود:
LazaroStephenCraft-Prince-of-Persia-Two-Thrones---Arena-Boss-e10832212.jpg

[FONT=&quot]که اول باید کورش می کردی[/FONT].
.
.
.
[FONT=&quot]از نظر قدرت و سختی مبارزه,بعد از داهاکا تو سری پرنس,آخرین باس فایت بازی بود(البته اگر از لحاظ زمانی بچینیم.چون از لحاظ نسخه ای آخریشون راتاش بود ولی از نظر خط داستانی,راتاش آخرین نبود.بلکه وزیر اخرین بود)نبرد با وزیر هم خیلی جذاب وبد,به خصوص صحنه ی ماتریکس آخرش که رو هموا,تصویر واستاد و دوربین چرخید و خنجر پرنس آبی شد[/FONT]:
Sk_boss_vizier1.JPG

اما بحث جذابترین و خوشگل ترین باس فایت شد.به نظرتون کسی به پای یکی از دو معشوقه ی پرنس که اتفاقا باس فایت نسخه ی دوم هم بود می رسه؟
images

empress01.jpg

ایشون همونطور که احتمالا می دونید,ملکه ی زمان,کالینا هست.کسی که پرنس اول فکر کرد دوستش هست,و در دام عاشقیش گیر افتاد.اما بعدا فهمید سرنوشت کالینا این بوده که بدست پرنس کشته بشه,بنابراین کالینا با فرستادن داهاکا قصد داشته پرنس را بکشه.تو نسخه ی دوم همه در ماینه های بازی با او جنگیدند,که او مرد ولی شن ها درست شد.پرنس بعدها زمان را دوباره به عقب برمی رداند.در یکی از پایان ها که پایان فرعی بازی است.پرنس در اخر بازی کالینا را می کشد و تنها به بابیلون برمی گردد.اما در پایان اصلی به جای دومین مبارزه با کالینا,پرنس با داهاکا می جنگد(اگر شمشیر آب را پیدا کنید)و با کشتن او,سرانجام اعتماد کالینا را بدست می اورد و کالینا از مبارزه با او می گذرد و با هم به بابیلون بر می گردند.هر چند در نسخه ی سوم همون ابتدای بازی کالینا می میرد,و در اخرین مرحله ی نسخه ی سوم,پس از مرگ وزیر,روح او داگا را از بین می برد.
تصویری از کالینا در نسخه ی سوم:
1-244980-7205-t.jpg

حالا که حرف از کالینا شد,برای اینکه همسر پرنس و معشوقه ی اصلیش که یکبار در نسخه ی اول و یکبار در نسخه ی سوم ظاهر شد,ناراحت نشود و با دمپایی دنبال پرنس نکند,دو تا تصویر از ایشون هم نشون می دیم.ایون یار و یاور پرنس بودند و در هر دوبار مرگ وزیر(نسخه ی اول و سوم)به پرنس کمک کردند:
نسخه ی اول:
2003_Farah.jpg

نسخه ی سوم:
prince-of-persia-new-farah-character-art.jpg

كاملا موافق هستم
ميخواستم بنويسم ديدم شما سنگ تمام گذاشتيد:))
حرف نداره:x
باس ميخواي بايد PRINCE OF PERSIA بازي كني>:d<

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
ifouurnpikk4mvjv6da8.png

نمی دونم چطور کسی حرفی از این نزد! حتی قبل از اینکه GOW با اون باسهای فضائیش آفتابی بشه وجود داشت، اما هنوزم بزرگترین و خفن ترین باسی هست که در یه FPS باهاش روبرو شدیم!! ( به خطر قرمز که ابعاد سم رو نشون میده نگاه کنید! ) واقعا عالی بود
عکسی مشاهده نشد. . .ولی فکر کنم عکس Pain Killer میخوای بذاری
چرا کسی اسمی از Pain Killer نمیاره(هر چند خودمم یادم رفته بود:d)
بازیش باس های شاخی داشت. . . .

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
Albert Wesker تو RE5 یکی از بهترین Boss ها بود مخصوصا همون برخورد اولی که با Chris و Sheva داره قشنگ دو تاشونو میکونه تو قوطی:d صحنه ی فوق العاده ای بود!

Resident Evil 5 - Albert Wesker
iks610kao221fpy79vqo.jpg

یکی از با ابهت ترین Boss ها Dahaka بود از دست این شکارچی فقط باید فرار میکردی! اما برای کشتنش و پایان دادن به کابوس های Prince باید Water Sword بدست میاوردی!

Prince of Persia Warrior Within - Dahaka
94471676502283363647.jpg

Archdemon هم یه Boss فراموش نشدنی و قدرتمند بود کشتنش هم کار ساده ای نیست.

Dragon age - Archdemon
ny6cstlaacpqp3lxp7eq.png

Dante توی DMC4 مبارزش با Nero یکی از بهترین صحنه های این بازی بود هیچ کس فکرشو نمیکرد Dante یکی از Boss های DMC4 بشه و روزی باید رو به روی شخصیتی قرار بگیری که محبوب ترین و دوست داشتنی ترین شخصیت این سری بوده.

ِDevil May Cry 4 - Dante
06092643454544518814.jpg

Vergil هم یکی از یه یاد ماندی ترین و تاثیر گذارترین Boss ها هست شخصیت جالبی داشت
بیش از انداره آروم بود بر خلاف برادرش Dante

Devil May Cry 3 - Vergil
8qxhkn2s4lg4rf1fr4qz.jpg

نمیدونم چند نفر اینجا Killing Floor بازی کردن این بازی یه Co-op Survival Horror هست آخر هر Map یه Boss داره به اسم Patriarch که تو وحشی بودن و قوی بودن بی رقیب هست فقط با ورودش نصف Player ها رو میفرسته هوا:d یه لحظه اکه حواستون به این وحشی نباشه عبارت Dead رو جلوی اسمتون میبینید!:d

Killing Floor - Patriarch
m5t20nvnq386ujmc9cw9.jpg

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من نمیدونستم بچه ها انقد از باس خوششون میاد اگه نه زودتر تاپیک رو میزدم.:d:d:d همه ی باس ها خوبن و و قعا نمیشه گفت کدومشون بهترن.

resident-evil-5-screenshot-boss-mauler-front-swing-axe.jpg

sotc1.jpg

dante-6.jpg

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
من نمیدونستم بچه ها انقد از باس خوششون میاد اگه نه زودتر تاپیک رو میزدم.:d:d:d هم ی باس ها خوبن و و قعا نمیشه گفت کدومشون بهترن.
ورداشتی عکس 2560x1440 گذاشتی اون بدبختی که با دایال آپ میخواد این تاپیک ببینه 1 ساعت باید صبر کنه!:d یا عکس کوچیکتر بذار یا قرارش بده تو Sp .

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
Dragon age - Archdemon
ny6cstlaacpqp3lxp7eq.png
اتفاقا بنظر من این باس DA: O از تمامی باس هاش آسون تر بود ، نصف عمرش که راحت با پرتاب تیرهای منجنیقی از بین میرفت بقیش رو هم چون یار داشتی و قبل از مرحله هم میتونستی کلی Healing Slave از اون پسره ساندال بخری راحت میشد کشتش بنظر من باس Brood Mother ـــش خیلی قوی تر از Archdemon بود اینم عکسش:

Dragon-Age-Origins.jpg

اصلا هم روش خاصی باری کشتنش نداشت و به هر شکلی میشد از پای درآوردش.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
اینم سخت ترین باسی که تو عمر گیمریم دیدم!چندبار تا در آوردن دیسک و آستانه خورد کردنش رفته بودم!:d
خلاصه .... شدم تا بکشمش!:d
عکسم ازش گیر نمیاد لامصب!غول آخر God Hand رو میگم
0.jpg

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اینم سخت ترین باسی که تو عمر گیمریم دیدم!چندبار تا در آوردن دیسک و آستانه خورد کردنش رفته بودم!:d
خلاصه .... شدم تا بکشمش!:d
عکسم ازش گیر نمیاد لامصب!غول آخر God Hand رو میگم
0.jpg

من حدث میزنم کومبو خوب نخریده بودی :D ...
خیلی راحت بود میلاد ، خیلی :D ...

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
اتفاقا بنظر من این باس DA: O از تمامی باس هاش آسون تر بود ، نصف عمرش که راحت با پرتاب تیرهای منجنیقی از بین میرفت بقیش رو هم چون یار داشتی و قبل از مرحله هم میتونستی کلی Healing Slave از اون پسره ساندال بخری راحت میشد کشتش بنظر من باس Brood Mother ـــش خیلی قوی تر از Archdemon بود اینم عکسش:

Dragon-Age-Origins.jpg

اصلا هم روش خاصی باری کشتنش نداشت و به هر شکلی میشد از پای درآوردش.
ای آقا منم نگفتم از همه قوی تره Archdemon :d گفتم قدرتمند بود! فقط به خاطر ظاهری که داشت Boss جالبی بود در مورد Brood Mother هم به نظر من کشتنش زیاد سخت نبود blizzard خورش میکردی 2نفر هم با Crossbow میزدنش خودت هم با Sword بعد blizzard میزدیش:d
البته نباید فراموش کنیم بازی رو Hardcore یا Nightmare بیش از اندازه سخت بود و همین هم باعث سختر شدن Boss ها میشد همین Archdemon یا حتی Flemeth کشتنشون سخت بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر