Dark Souls | Xbox 360

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
اقا بازی اومده منم گرفتمش باید بهتون بگم که وحشتناک سخته گرافیکم نسبت به نسخه قبلی پیشرفت خیلی محسوسی داشته اینارو تو ده دقیقه فهمیدم:d

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
سلام مهدی میبینم که تو هم گرفتیش دیدی چه گرافیک عظیمی داره؟مثل اینکه با گرافیک ودنیای عظیمی طرفیم!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
منم امروز بازی رو گرفتم گرافیکش خیلی خوبه برای یه عنوان کنسولی همچنین گیم پلی هم عالیه بازیم این همه که میگن سخت نیست من فقط یه مرتبه از اون جونور بزرگ که نگهبان زندان بود خوردم والان اون کلاغ بزرگه منو برد تو یه محیط جنگلی ...بازی به پای بازیهای دیگه که من کردم سخت نیست مثلا من تو ویچر2 دهنم صاف شد تا تونستم اون غول هشت پاهه یا بدتر از اون قاتل پادشاه رو شکست بدم واقعا سخت بود ولی تو این بازی تا اینجا که یه غول بیشتر نداشته با جاخالی دادن میشه براحتی زدش ...geow3هم مونده فروزا4هم داره میاد دیگه معلوم نیست این بازی رو ادامه بدم یا نه...

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
بچها هنوز بازی نیومده save اومده براش :)).. سیو شو گرفتم تمام قدرتاش روی level اخره max هر که خواست براش میفرستمش اپلودش میکنم>:)
سلام
داداش اگه این سیو رو که میگی بریزیم رو دستگا بعد بازی کنیم باز اچیومنت میده بهمون یا دیگه باید قید اچیومنت رو زد ؟
اگه میشه سیو رو جایی آپلود کنی ممنون میشم

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
سلام
داداش اگه این سیو رو که میگی بریزیم رو دستگا بعد بازی کنیم باز اچیومنت میده بهمون یا دیگه باید قید اچیومنت رو زد ؟
اگه میشه سیو رو جایی آپلود کنی ممنون میشم

سلام بفرما داداش .. http://www.mediafire.com/?4ct2br4d1rjtxa6 از اچیومنت خیالت راحت شاید 1000 تا شو بگیری:d

آخرین ویرایش:

qwertywolf

کاربر سایت
Aug 4, 2008
187
بچها هنوز بازی نیومده save اومده براش :)).. سیو شو گرفتم تمام قدرتاش روی level اخره max هر که خواست براش میفرستمش اپلودش میکنم>:)

حيف نيست اينو با سيو بازي كنين؟ بنظرم اين بازي مهمترين ويژگيش اينه كه اباهت غول هاي قديم رو برگردونده و وسط اين همه بازي بكش بدو يكم تكنيك وارد گيم پلي كرده كه حيفه با سيو خرابش كنيم چون قطعا بدون گيم پليش حرف زيادي براي گفتن نداره البته من هنوز اوايل بازيم.

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
حيف نيست اينو با سيو بازي كنين؟ بنظرم اين بازي مهمترين ويژگيش اينه كه اباهت غول هاي قديم رو برگردونده و وسط اين همه بازي بكش بدو يكم تكنيك وارد گيم پلي كرده كه حيفه با سيو خرابش كنيم چون قطعا بدون گيم پليش حرف زيادي براي گفتن نداره البته من هنوز اوايل بازيم.

عزیز من با حرفت موافقم ولی بعضی بازیها مثل این واقعا با روح و روان وسلامتی یه گیمر بازی میکنه.. خود من شده بعضی بازیهارو روی سخترین درجه بازی میکنم مثلا همین فیفا 12 چون علاقه دارم مشکلی ندارم .. ولی همون جور که گفتم بازیهای مثل این واقعا از حالت

استاندارد به دوره پس چرا ادم اعصابشو بی دلیل روی یه بازی خراب کنه .. حالا شما شاید علاقه زیادی به سبکها داشته باشی و یرای شما ممکنه لذت بخش باشه ولی برای من هرگز .. .. ولی خدایش من از این سبک خوشم نمیاد بیشتر به خاطر اچیومنتش هست ..

توی فرومهای خارجیه هم بری میبینی که همه دارن دونبال سیو براش میگردن من گفتم شاید کمکی کنم ..;)

دوست عزیز farhadssss به شما هم pm دادم واسه سیو ..

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
مگه برا سیو نباید پروفایل سیو رو هم داشته باشی‌؟ اینجوری که نمیشه؟ اچیو نداره دیگه؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا پاهام خسته است دلم شکسته این چه ظلمیه که سازنده ی ژاپنی داره با ما میکنه این کلاس هاشو یک توضیح میدید؟ اول بازی چه تاثیری داره؟

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
یکم که بیشتر برید جلو قلق کار دستتون میاد بازی سخته ولی یه سختی شیرین داره که کسایی گیمر واقعی هستن ازش نهایت لذتو میبرن.ولی اگه یه بازی میخواید که نهایتا بعد از 7 8 ساعت تموم بشه من توصیه میکنم نگیرید چون سختی بازی واقعا اعصابتون رو بهم میریزه....

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
منم LT2+ ريختم روي دستگام و تنها ازي كه گرفتم باهاش دارك سول هست .
فك نكنم حالا حالا ها بازي ديگه اي بازي كنم ،حتي GeOW3 هم نخريدم.
گرافيك فوق تصور هست ،اما يه چيزي از گرافيك ماوراء تر هست و اون سختي بازي هست.
وقتي غول اول ازي رو ميزنيد توي دلتون ميگين ،هه هه كل سختيت همين بود جوجو ،ولي توي مراحل بعد ميينيد كه كريپ هاي ازي هم شما رو ه چالش ميكشن.
اون قد بازي ها ايزي شدن كه ديگه يه بازي سخت مياد دستمون ميخواد گريمون بگيره.
ياد ماريو به خير ...

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
سلام بفرما داداش .. http://www.mediafire.com/?4ct2br4d1rjtxa6 از اچیومنت خیالت راحت شاید 1000 تا شو بگیری:d

بعد من اون تک فایلDRAKS0005 رو که دانلود کردم وقتی میخوام با برنامه Modio باز کنم روی گزینه open a save که میرم و سیو انتخاب میکنم این پیغام میده:-/
Modio could not open that file , parameter is not valid

میشه یکی راهنمایی کنه مشکل از کجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر