Tomb Raider | PC

بلاخره شایعات به پایان رسید و بازی به طور رسمی تایید شد از نکاتی که به ان می شود اشاره کرد این هست که این شماره بر خلاف شماره های قبلی بدون هیچ پسوندی هست یعنی TOM RAIDER
بازی توسط استدیو Crystal Dynamics در دست ساخت هست
داستان بازی در جزیره مرموز و اسرار امیزی اتفاق می افتد که لارا برای زنده ماندن باید تلاش زیادی کند

از نکات جالب بازی عوض شدن چهره لارا نسبت به شماره قبل هست و همچنین ریبوت شدن کل بازی
جالب تر اینکه ظاهر سایت هم عوض شده

تصاویر:

85188.jpg

تریلر های منتشر شده !

Tomb Raider E3 2012 Stage Demo

New Friends Gameplay Video - Tomb Raider

Survivors Trail Gameplay Video - Tomb Raider

امروز شرکت Crystal Dynaics سازنده بازی Tomb raider، سیستم مورد نیاز نسخه PC این عنوان را اعلام کرد.
این بازی بر اساس سیستم شبکه Steam خواهد بود و همچنین نسخه PC این بازی دارای High Resolution Textures و پشتیبانی از DirectX 11 است.

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر اعلام شده است:

Minimum system requirements for PC:
-----------------------------
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM:
AMD Radeon HD 2600 XT
nVidia 8600
Dual core CPU:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Memory (2GB on Vista)

Recommended system requirements for PC:
-----------------------------
Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM:
AMD Radeon HD 4870
nVidia GTX 480
Quad core CPU:
AMD Phenom II X2 565
Intel Core i5-750
4GB Memory

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
از نکات جالب بازی عوض شدن چهره لارا نسبت به شماره قبل هست و همچنین ریبوت شدن کل بازی

منظورت چیه ریبوت شده !>؟

ایا این نسخه مثل Guardian of light هست یا از نظر Gameplay مثل نسخه های قبلی شده ؟
فقط امیدوارم مثل قبل شده باشه

بر عکس من امیدوارم ادامه ی Guardian of light باشه البته با کیفیت بهتر ! حالت co op دونفره آفلاین هم داشته باشه ( split screen )

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
منظورت چیه ریبوت شده !>؟

( split screen )

ریبوت کردن از اسمش پیداست یعنی همه چیز های بازی را تقریبا از اول می سازند مثل داستان بازی
فقط اسم شخصیت و بازی ثابت می مونه و روال و سبک بازی که مثل سری های قبل هست

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
بدترین حالتش وقتی هست که چهره لارا رو تغییر دادن یه عمر با اون لارا بودیم عوض شدنش چه دلیل داره؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من اگر لارا تغییر کنه اون بازی دیگه تامب ریدر نیست

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
بدترین حالتش وقتی هست که چهره لارا رو تغییر دادن یه عمر با اون لارا بودیم عوض شدنش چه دلیل داره؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من اگر لارا تغییر کنه اون بازی دیگه تامب ریدر نیست
بابا انصاف هم خوب چیزی هست الان که خوش تیپ تر شده :d

MrBond_Scope

کاربر سایت
Jul 27, 2010
97
بر عکس من امیدوارم ادامه ی Guardian of light باشه البته با کیفیت بهتر ! حالت co op دونفره آفلاین هم داشته باشه ( split screen )
برای من و اون دسته ای که از سال 1996 تا الان دارن این بازی رو دنبال میکنن نسخه Guardian of light بدترین بازی بوده که تو تمام عمرشون دیدن چون یک بازی تماما فکری با گیم پلی مخصوص و شناخته شده رو تبدیل کردن به یه بازی اتاری برای رده سنی زیر 10 سال

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
برای من و اون دسته ای که از سال 1996 تا الان دارن این بازی رو دنبال میکنن نسخه Guardian of light بدترین بازی بوده که تو تمام عمرشون دیدن چون یک بازی تماما فکری با گیم پلی مخصوص و شناخته شده رو تبدیل کردن به یه بازی اتاری برای رده سنی زیر 10 سال

اتفاقا این تغییر سبک لازم بود. دیگه بازی های توم ریدر داشتند تکراری میشدند. شما ارزش آخرین بازی رو درک نکردی. میشه گفت یکی از معدود بازی هایی بوده که در تغییر سبک صدمه که ندیده هیچ, بهتر هم شده.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
اتفاقا این تغییر سبک لازم بود. دیگه بازی های توم ریدر داشتند تکراری میشدند. شما ارزش آخرین بازی رو درک نکردی. میشه گفت یکی از معدود بازی هایی بوده که در تغییر سبک صدمه که ندیده هیچ, بهتر هم شده.

دقیقا ً باهات موافقم ...
البته خود سازنده هم صد بار گفت که این نسخه ادامه ی تامب ریدر نیست و فقط شخصیت اول بازی ، لاراکرافت هستش !!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
میشد گفت مهمترین دلیل برای Prequel شدن TR همین خوش ساخت بودن (به طرز فوق العاده) Lara Croft and the Guardian of Light بود.
همین موضوع باعث شد Crystal Dynamics دوباره جسارت ستودنیه خودش رو به خرج بده و تو قسمت جدید تغییر و تحول ایجاد کنه.

تاپیک و یه کم زود نزدی. بذار پلتفرمهای بازی مشخص بشه بعد.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر