کمک در بازی medal of honor

MojTaBa7

کاربر سایت
Feb 1, 2013
8
سلام ..کسی میتونه منو کنک کنه من همون اول بازی گیر کردم که طرف عربه داره منو تست میکنه تو هواپیما و تو هواپیما هستم تا اخر میرم باز میگه باید دوباره برم ؟؟؟باید چیکار کنم که هی ریترای ایرپلین نده ؟؟؟راهش چیه رد کنم ؟؟؟(((الان اون قسمت بازی هستم قسمت تمرین که باید آدمک هارو با تیر بزنی من هرچقدر نشانه میگیرم میزنم ولی نمیرم جلو
چیکار باید بکنم؟((((((((

---------- نوشته در 03:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:42 PM ارسال شده بود ----------

تو رو خدا یکی کمک کنه

آخرین ویرایش:

S-007ُ

کاربر سایت
Feb 5, 2013
1
medal of honor

سلام
من یه سوال دارم ممنون می سوم اگر کسی کمکم کند.
پس از سروع بازی در مرحله دوم آنجا که پس از صحبت های آن مرد مسلمان باید بری برای تیراندازی.پس از شلیک به ماکت اول علامت قرمز میاد رو ماکت دوم یا عقبی. هر کاری می کنم نمی تونم ار آنجا رد بشم لطفا کمک کنید.
با تشکر

sadegh14

کاربر سایت
Sep 19, 2013
6
سلام خدمت همگی
در قسمتی که یارو پشت تیرباره فقط باید بهش تیر بزنی و بری جلو
در قسمت هلیکوپتر که افغانی ها از غار میان بیرون باید روی اون خمپاره انداز که نشون داره و مربع دورشه نشونه رو ببری روش و دکمه ی "4" رو نگه داری تمومه

Algurd

کاربر سایت
Jan 9, 2019
2
سوال

آقا اون قسمت از بازی که باید به اون 3 تا خمپاره انداز تو کوه شلیک کنی چجوریه؟ هرچی شلیک می کنم فقط آدما میمیرن و باز از تو غارها ظاهر میشن! ممنون
نشانزو زو خمپازهانداطا بگیر بعد شماره 4رو فشار بده

Mohammad382

عضو جدید
Nov 12, 2019
1
سلام . مرحله اول که از قایق پیاده میشیم کمی پشت سنگ ها سنگر بگیریم بریم جلو دشمن میاد که تیر میزنه ما رو. من هر چی می خوام تیر بزنم نمیشه.چی کار کنم؟؟
عکسش اینه 20191112_185502.jpg

kiumar3

عضو جدید
Sep 15, 2022
1
سلام‌دوستان، p2, تو ی مرحله هستم وقتی وارد پناهگاه میشم تایم میده که سربازارو بکشم و برم سمت ی برج ، تایمم تموم میشه برج منفجر میشه میبازم، میخوام این‌مرحله برج رو رد کنم اما همه طرف سرباز میاد و همش میبازم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر