کمک در بازی medal of honor

greenwood

کاربر سایت
Aug 3, 2011
1
سوال

آقا اون قسمت از بازی که باید به اون 3 تا خمپاره انداز تو کوه شلیک کنی چجوریه؟ هرچی شلیک می کنم فقط آدما میمیرن و باز از تو غارها ظاهر میشن! ممنون

• Like
Reactions: Algurd

despicable

کاربر سایت
Sep 19, 2011
37
نام
محمد مهدی
دوستان سلام من توی همین مرحله گیر کردم یک افغانی پشت تیر بار نشسته و داره تیر میزنه گفتید باید حواسش رو پرت کنم خیلی به اون تیر زدم ولی نشد دوستان ما به زور میان جلو تازه من آتیش تیر بار رو خاموش می کنم ولی دوستان جلو نمیان لطفا به من کمک کنید

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
دوستان سلام من توی همین مرحله گیر کردم یک افغانی پشت تیر بار نشسته و داره تیر میزنه گفتید باید حواسش رو پرت کنم خیلی به اون تیر زدم ولی نشد دوستان ما به زور میان جلو تازه من آتیش تیر بار رو خاموش می کنم ولی دوستان جلو نمیان لطفا به من کمک کنید
باید به اون کسی که پشت تیر بار هست شلیک کنی تا کشته بشه بعد میتونی پیش روی کنی به نقطه ای که با علامت مشخص میشه و یارات هم میان به همون محدوده و بعد از سنگرگیری باید دوباره همون کار رو بکنی تا به نزدیکترین محل به تیربار نزدیک بشی و تا اون محل علامت گذاری بشه برای بمباران هوایی .

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
برو جلو اونجا یه تپه هست دراز بکش زمین یه خورده بکش بعد فکر کنم یه نارنجک دود زا میدن بهت پرت کن اونجا رو بمباران میکنن چند وقت پیش تمومش کردم یه مقدار مراحلش رو فراموش کردم

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
حالا باید چجوری بکشیمش هرچی به اون تیر میزنم نمیمیره

نکشش راش بده برو جلو

یعنی چی

ببین تو اون مرحله یه تیر بار هم داری.وقتی به اونجا رسیدی باید با تیر بارت به اون یارو تیر بزنی ولی با این کار نمی میره فقط گیج می شه برا یه مدت وقتی گیج شد کاور گیری کن برو جلو(هم زمان چند نفر می یان که باید بکشیشون) دوستت هم باها ت می یاد اینقد این کارو تکرار کن تا برسی زیر تپه بعد که رسیدی دوستت یه منور می ندازه و تمومه.(فقط وقتی منور انداخت تا می تونی دور شو چون موج انفجارش زیاده ممکن خودتم بمیری)

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
سلام اقا من اونجا گیر کردم که بالا کوه هستیم و باید بشینم پشت یه زده هوایی نمی دونم باید همواپیما بزنم یا ...؟اما یهو می بازیم

best guy

کاربر سایت
Jan 27, 2012
1
نام
alireza
کمک

من تو یه مرحله گیر کردم بعد از اون تبه ای که تیربارچی هست میره تو یه مرحله ای که 4 نفریم می رسیم به یه کوه باید مقاومت کنیم تا هلیکوبترا بیان بعد سوار می شن می رن بعد تو هلیکوبتر خلبانم یه صفحه ی سبز رنگیه که توش سه تا خمباره اندازه دوره یکیشونم یه کادری کشیده
چی کار کنم؟

bradpitt

کاربر سایت
Apr 2, 2012
1
نام
محمد
سلام
شما باید در سمت راست پناه گرفته و به سمت دوشگا شلیک کنید تا اینکه افراد شما به دوشگا نزدیک و نزدیکتر شده ولی شما همچنان در آنجا می مانید آنها نزدیک شده و به افراد دیگر گرا می دهند و به این طریق دوشگا از بین می رود.:">

marmoolake

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1
هیچ ترفندی نداره....فقط تا میتونی تیربارچی رو بزن......چون چند بار میمیره و عوض میشه
سلام
ممنونم بابت جواب.
آقا ما از یه گوشه که هیچ از 18 گوشه هم بهش شلیک میکردیمو هواسشو پرت میکردم (3تا خشاب 1000 تایی خالی کردم) ولی هیچ اتفاقی نمی افتاد.
یارای من هر کدوم یه جا پناه گرفتن و هیچ کاری نمیکنن.
با اینکه اون مرحله رو از اول لود کردم بازم اینطوریه.

ترفند خاصی داره یا اینکه باید از یه جای بخصوصی یهش شلیک کرد؟:-/

بازم پیشاپیش ممنونم بابت جواب.

---------- نوشته در 02:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:41 PM ارسال شده بود ----------

سلام اقا من اونجا گیر کردم که بالا کوه هستیم و باید بشینم پشت یه زده هوایی نمی دونم باید همواپیما بزنم یا ...؟اما یهو می بازیم
نه عزیزم پشتش نمیشینی........دکمه اچ رو بزن تا بمبی رو روی ضد هوایی جا سازی کنه.....بعدش دست دوستت رو میگیری و میری بالا و با کنترل از راه دوری که دستت هست اون رو منجر میکنی

sirarash

کاربر سایت
Oct 31, 2012
2
سلام
دوستان من اوایل بعضی‌ که باید یه تعداد RPG زنو با Sniper بکشی گیر کردم
بده اینکه هلیکوپتر میا‌دو میره باید چیکار کنم
هیچی‌ نمی‌شه دیگه
"eliminate SAMs"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر