بهترین بازی های دو نفره آفلاین روی یک کامپیوتر از نظر شما !؟

سلام و عرض ادب ،>:d<
دوستان عزیز لطفا ً بهترین بازی هایی که دو نفره ( دو دسته ) آفلاین انجام داده اید را بنویسید . منظورم دو نفر روی یک کامپیوتر هست !;)
برای خود من که همین lara craft ِ جدید خیلی خاطره انگیز بود:x
لطفا ً ذکر کنید که split screen بوده یا هر دو نفر در یک صفحه بودند .:>
با تشکر:-*

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من خودم SHANK هارو پيشنهاد مي كنم چون خيلي خوب پياده شدن و بايد تاكتيك هم زد تو كار ! يك اش رو كه با رفيقم رفتم خيلي حال داد دوش رو نميدونم كرك اش درست شد يا نه !؟

بعديش SPLIT SECOND ه كه به نظرم اون هم خيلي حال مي ده فقط بايد يه مونيتور خوب يا WIDE داشته باشي كه بهتر ببيني به خصوص وقتي داري با دوستت بازي مي كني مي زني سد رو روي سرش خراب ميكني از نفر اخر مي شي اول :d

sos007

کاربر سایت
Apr 20, 2012
28
دو نفره خیلی حال میده. من تازه Evil 6 رو بازی کردم. دو نفره میشه به صورت split screen بازی کرد.
کسی میدونه از سری بازی های Call Off Duty کدومش رو میشه split رو pc بازی کرد؟

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
دو نفره خیلی حال میده. من تازه Evil 6 رو بازی کردم. دو نفره میشه به صورت split screen بازی کرد.
کسی میدونه از سری بازی های Call Off Duty کدومش رو میشه split رو pc بازی کرد؟

هیچ کدومشون روی کامپیوتر دونفره نمیشن. اما روی کنسول، بعضی نسخه هاش دونفر و 4 نفره میشن.

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
سلام دوستان
بچه ها بازی دو نفره تو مایه های Rayman و Shank نمی شناسید؟؟؟؟

اگه اسمش رو بذاریم بازی های دوبعدی بزن بزن، میتونم چندتا معرفی کنم که شاید خیلی شبیه به شانک و ریمان نباشن اما هم دوبعدی هستن و هم بزن بزن.

[h=2]Castle Crashers[/h][h=2]Guacamelee[/h][h=2]Final Exam[/h][h=2]Sacred Citadel[/h][h=2]Fist Puncher[/h][h=2]Double Dragon: Neon[/h][h=2]Dusty Revenge[/h]

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
بازی Nekketsu Kakutou Densetsu (J).nes یکی از بازی های جذاب میکرو به سبک کشتی کج هست که توی سال 1992 توسط شرکت استثنایی تکنس ژاپن ساخته شده :

f7k6y8a8xsq18oy6z5bs.png

توی سال 2003 یه گروه از برنامه نویسان حرفه ای ژاپنی تصمیم میگیرن این بازی رو دوباره واسه کامپیوتر بسازن. توی این ورژن میشه بازی رو 8 نفری هم بازی کرد :

7uyzaw27c9uihatjjk20.jpg

زبان اصلی بازی ژاپنی هست ولی خوشبختانه به تازگی یه هکر به اسم piotyr بازی رو به انگلیسی ترجمه کرده.

ورژن انگلیسی بازی رو میتونین از اینجا دانلود بکنین

بازی کردن هشت نفر روی یه مانیتور احتمال تلفات شدید داره!

واسه همین مجبور شدم یه فکری واسه نمایش همزمان تصویر روی سه تا مانیتور بکنم :

واسه این کار نیاز به کابل VGA Splitter هست :

VGA_Splitter_Cable.jpg

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بازی Nekketsu Kakutou Densetsu (J).nes یکی از بازی های جذاب میکرو به سبک کشتی کج هست که توی سال 1992 توسط شرکت استثنایی تکنس ژاپن ساخته شده. توی سال 2003 یه گروه از برنامه نویسان حرفه ای ژاپنی تصمیم میگیرن این بازی رو دوباره واسه کامپیوتر بسازن. توی این ورژن میشه بازی رو 8 نفری هم بازی کرد

ایول! شنیدم بازی جدید River city Ransom هم قرار برای کامپیوتر منتشر بشه: لینک
بازی Little fighter 2 هم خیلی باحاله. اگه بازی نکردی حتما امتحان کن.
Bj4lf.jpg

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
راستش رو بخواهی بازی نامبر وان من این هست :

Kunio-kun no Nekketsu Soccer League (J) [!].nes

01.png

البته این بازی میکرو هست که برای اجراش باید از شبیه ساز استفاده بشه

از اینجا میتونین بازی رو به همراه شبیه سازش دانلود بکنین.

قبلا تعداد نفراتمون کم بود و من همیشه ثابت بودم و سه نفر دیگه برنده بجا تعویض میشدن
ولی الان خوشبختانه تعداد نفراتمون حی داره زیادتر میشه و بچه ها هم واسه اینکه بازی بکنن بی تابی میکنن!
دیگه بازی های چهار نفره هم جوابگو نیست!
واسه همین به دنبال بازی های 8 نفری هستم.

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
راستش رو بخواهی بازی نامبر وان من این هست :

Kunio-kun no Nekketsu Soccer League (J) [!].nes

البته این بازی میکرو هست که برای اجراش باید از شبیه ساز استفاده بشه

این بازی رو من 20 سال پیش بازی کرده بودم 4 نفره خونه ی یکی از دوستامون. شاید اولین تجربه ی بازی های 4 نفره و اتفاقا همیشه دنبال اون شادی ای که اون شب از بازی کردن این بازی حاصل شد میگردم. بازی های فوتبال امروزی تمام سعیشون اینه که در هر لحظه همه داخل کادر باشن اما این، هرکسی که داخل کادر بود، بود. هر کس هم خارج کادر بود به درک وایسه تا توپ برسه بهش.

داخل سایت های خارجی که مردم در مورد بازی های چند نفره صحبت میکنن، یکی نظر داده بود که چرا فوتبال 22 نفره درست نمیکنن؟ هر کسی کنترل یک نفر رو بر عهده بگیره. واقع چرا؟

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن