بهترین بازی های دو نفره آفلاین روی یک کامپیوتر از نظر شما !؟

سلام و عرض ادب ،>:d<
دوستان عزیز لطفا ً بهترین بازی هایی که دو نفره ( دو دسته ) آفلاین انجام داده اید را بنویسید . منظورم دو نفر روی یک کامپیوتر هست !;)
برای خود من که همین lara craft ِ جدید خیلی خاطره انگیز بود:x
لطفا ً ذکر کنید که split screen بوده یا هر دو نفر در یک صفحه بودند .:>
با تشکر:-*

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
نظرسنجی ِ زیاد خوبی نیست! کامپیوتر اکثرا برای بازی های اول شخص مناسبه اونم تک نفره. طبیعتا هر کس بخواد Blur یا Split Second رو با تمام لذت هاش 2 نفره یا چهار نفره بازی بکنه، فکر نکنم کامپیوتر انتخاب اولش باشه. هر چند بعضی ها به ناچار $) با کامپیوتر بازی میکنند.

موافقم اسپلیت اسکرین روی پی سی خیلی جالب نمیشه ولی آنلاینش خیلی خیلی میچسبه !

مخصوصا واسه coop های تاکتی ای مثل mw2 .

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
حالا چرا روی یک کامپیوتر ؟ مهم اینه که دو نفره باشه
خوب سادست !
برای اینکه ما یه خانواده هستیم و یه کامپیوتر !!!؟
اینطوری میتونیم در کنار هم از بازی ها لذت ببریم !
خب مثلا ما لپتاپ داریم و با برادرم تو خونه شبکه بازی میکنیم
یا با بروبچ محل شبکه راه میندازیم و بازیها رو دسته جمعی میریم

الان سوال نظرسنجی چیه؟ بگید تا درستش کنم...طویــــل نباشه.
بازیها به صورت CO-OP جذابترند یا به صورت SINGLE

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
این تاپیک چه ربطی به بازیهای تحت شبکه یا آنلاین داره که انتقال دادن اینجا !؟
خب بازی های co-op شامل بازیهای تحت شبکه هم میشن دیگه ;)

اقا این lara craft دونفرش چطوریه ؟ spitcreen میشه یا هر دو نفر تو یک صفحه هستند ؟

DELTA1387

کاربر سایت
Oct 7, 2010
160
نام
داود
نظرسنجی ِ زیاد خوبی نیست! کامپیوتر اکثرا برای بازی های اول شخص مناسبه اونم تک نفره. طبیعتا هر کس بخواد Blur یا Split Second رو با تمام لذت هاش 2 نفره یا چهار نفره بازی بکنه، فکر نکنم کامپیوتر انتخاب اولش باشه. هر چند بعضی ها به ناچار $) با کامپیوتر بازی میکنند.
موافقم اوج لذت بازی بصورت گروهی تو گیم نت اونم چی (پرچم دزدی در کال آف 1) اونای که با احساس بازی کردن میفهمن من چی میگم >:d<

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
موافقم اوج لذت بازی بصورت گروهی تو گیم نت اونم چی (پرچم دزدی در کال آف 1) اونای که با احساس بازی کردن میفهمن من چی میگم
من با TEAM DEATMATCH بیشتر حال میکنم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مگه بازیهایی مثل kan & linch یا mw2 و مشابه اینها رو نمیشه دو نفره رفت !؟
یعنی بریم سراغ کنسول !؟
شما همونایی که صفحه پیش گفتم رو بگیر بازی کن.این بازی هایی که گفتی روی کنسول هم اسپلیت اصلا جالب نمی شه بخصوص COD
کین و لینچ شماره 1 می شد یکی با دسته 360 بره یکی با کی برد.ولی شماره دوم فکر می کنم فقط دونفره آنلاین داشت

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
شما همونایی که صفحه پیش گفتم رو بگیر بازی کن.این بازی هایی که گفتی روی کنسول هم اسپلیت اصلا جالب نمی شه بخصوص COD
کین و لینچ شماره 1 می شد یکی با دسته 360 بره یکی با کی برد.ولی شماره دوم فکر می کنم فقط دونفره آنلاین داشت
از بازیهای ریسینگ و آرکید و دوبعدی خوشم نمیاد ! اونایی که شما معرفی کردید یکی ماشین بود و دیگری هم دو بعدی با گرافیک پایین و قدیمی !
بیشتر دنبال بازیهایی تو همین سبک لاراکرافت هستم .:x

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دارم Lego Harry Potter: Years 1-4 بازی میکنم دیدم 2 نفره خیلی باحالی داره! مخصوصا اینکه هرکدوم از شخصیت ها قدرتای خاص خودشونو دارن و خیلی از جاها باید با همکاری 2 نفری معما ها رو حل کرد 2 نفریش خیلی خیلی بیشتر میچسبه!
اگه با بازی زیاد آشنا نیستیش حتما نقد بی سیش رو بخونید:

http://www.bazicenter.com/ps3/adventure/Lego_Harry_Potter_Years_1-4/reviews/88

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
Shrek Forever After​

که میشه تا چهار نفری هم در یک تصویر و روی کامپیوتر بازی کرد. هر بازی کن کار خاصی داره و باید با بقیه هماهنگ حرکت بکنه.

screen3_large.jpg

**********************************************​

Romance of the Three Kingdoms XI​

بازی استراتژی ترن بیسن هست یعنی نوبتی هست. مثل شطرنج هست هر کس چند تا حرکت انجام میده بعد نوبت رو به طرف بعدی میده. کاملا بازی فکری هست و باید نقشه حمله طرح بکنین. تا هشت نفری هم میشه روی یه کامپیوتر بازی کرد ولی این طوری بازی تمومی نداره و ممکنه که با ماه ها و حتی سالها بازی کردن تموم نشه! مگه اینکه اون قدر همدیگه رو بکشین که دیگه هیچ افسری زنده نمونه! آنلاین هم میشه این بازی رو انجام داد هر کس خواست خبر بده!​

uperjowtxsb7n3pqszpw.jpg

**********************************************​

گل سه​
بازی میکرو هست ولی روی یه کامپیوتر با استفاده از شبیه ساز میشه تا چهار نفری بازی کرد. آنلاین هم میشه بازی کرد هر کس خواست بهم بگه تا شاخش رو بشکنم.​

01.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر