Medal Of Honor-Multiplay

dyhoc.jpg

در این بازی شما میتوانید در قالب 2 گروه نظمامیان ناتو و طالبان(جدیداً به OPFOR تغییر نام دادند) بازی کنید.
بخش مولتی این بازی توسط استدیوی با تجربه دایس ساخته شده است.

نام سربازان کاربرهای سایت:
Kianx
Crystal Vamp
MASOUD
HEAVY BHD
Hootan
Persian0armor
Mulus
MohsenStone
Siavash

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: leonk13

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
1. چطور که بتاش اومده اما هنوز قیمتش معلوم نی؟
2. استیم هم اولاش اینقدر ارزون تر نمیده که!
3.اگه یه سرور توی ترکیه یا آذربایجان بود که مشکلی نبود!
4.اصلا جمش کن بابا! :d

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
1. چطور که بتاش اومده اما هنوز قیمتش معلوم نی؟
2. استیم هم اولاش اینقدر ارزون تر نمیده که!
3.اگه یه سرور توی ترکیه یا آذربایجان بود که مشکلی نبود!
4.اصلا جمش کن بابا! :d

1. قیمتشم درآوردم ! داره59 دلار پیش فروش میشه ! ( سی دی کی هم میگن 41 ) !
2. بابا بتل همون اولش قیمت زده بود 29 دلار ، چی میگی ؟!
3. توی ترکیه سرور هست ، وقتی BF داره Medal نداشته باشه !؟
4. بیییییییی تربیییییییییت ! :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بچه ها حالا اینا رو وللش بیاید واسه بتا از الان هماهنگ بشیم!
سعی کنید توی بتا یه |BC اولش یوزرتون بزارید تا همدیگه رو بشناسیم. اسم من که این میشه:

BC|selon13

احتمالا بتا با استیم هم سازگار میشه بهتره همدیگه رو اد کنیم. 2-3 ساعت اولش مطمئنا در هر صورتی حال میده اما بعدش سرد میشیم و بهتره دور هم باشیم :D

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
کلا فکر کنم دوستان بازی رو میگیرن برای مولتیش !! نه بخش تک نفره.. شما ها که اینقدر مولتی دوست دارین چرا CF (cross fire) بازی نمیکنین؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
کلا فکر کنم دوستان بازی رو میگیرن برای مولتیش !! نه بخش تک نفره.. شما ها که اینقدر مولتی دوست دارین چرا CF (cross fire) بازی نمیکنین؟

خُب عزیز اینجا تاپیک مولتیش هست روی سینگلش که قرار نیست بحث کنیم :D

مدال رو با کراس مقایسه کردی؟! استغفرالله !!! :D

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من از این به بعد کسانی که اسم سربازشون رو اعلام میکنن تو پست اول اضافه میکنم. با تشکر.

شدم مصداق کوزه گر از کوزه شکسته آب میخورد! تاپیک رو خودم زد رو حساب این که چون همون اول که بتا اومد دانلود کردم و به حساب خودم اولین نفری میشم که رفته تو بازی حال که بازی رو نصب کردم وسط نصب میگه فایل ی0.زشذ نیست! دوباره دانلود کردم میگه ناقصه ایشالا دوباره که دانلو کنم درست میشه!

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دانلود منم خدا رو شکر بی دردسر تموم شد فقط وسط تست پانک باستر یه اروری داد :-s
به قول عماد واقعا منوش خوشگله! تم بازی خیلی من رو یاد generals میندازه! چطوری بگم مثلا یه تریلر ازش هستش که هلیکوپتر سواری رو نشون میده پایگاه دشمن از بالا تقریبا مثل پایگاه های دشمت توی ژنرالز بود! حالا تم منوی بازی تقریبا مثل ژنرالز یه نمایی از جنگ رو نشون میده اینبار با یه موزیک خفن تر! (به موزیکای بازی ایمان آوردم خفن ! )
من از این به بعد کسانی که اسم سربازشون رو اعلام میکنن تو پست اول اضافه میکنم. با تشکر.

شدم مصداق کوزه گر از کوزه شکسته آب میخورد! تاپیک رو خودم زد رو حساب این که چون همون اول که بتا اومد دانلود کردم و به حساب خودم اولین نفری میشم که رفته تو بازی حال که بازی رو نصب کردم وسط نصب میگه فایل ی0.زشذ نیست! دوباره دانلود کردم میگه ناقصه ایشالا دوباره که دانلو کنم درست میشه!

دستت درد نکنه برادر! البته من فعلا فقط بتا رو پایه هستم :D ایشالا اینبار مشکلی پیش نمیاد. من خودمم دفعه اول دانلودم نصفه موند ولی اینبار از سرور خود ea دانلود کردم مشکلی نبود.

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
332
نام
مسعود
سلام من هم بازی رو داونلود کردم و فعلا منتظر که فردا بیاد:d من بتا قبلی هم که گذاشته بودن بازی کردم خدا کنه مشکلات و باگ های قبلی رو نداشته باشه . BC|M@$0UD

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
واقعا معلوم نیست این کی راه میوفته مارو بلا تکلیف گذاشتن ، ولی فک کنم به وقط گرینویچ راهش بندازن ! یعنی ساعت 3 صبح !
یعنی من تا 3 بیدارم ؟! :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر