آموزش نصب و راه اندازی GameRanger ، بهترین نرم افزار برای بازی های آنلاین!

سلام دوستان!

خوبید؟

خوشید؟

سلامتید؟

چه خبر؟

چه می کنید؟

دوستان، امروز بر این شدم که یک آموزش و یا بهتره بگم، معرفی خفناک و رسمی رو از گیم رنجر براتون بزارم . . . :D

البته آموزش خاصی هم نمی خواداااا، نصب و راه اندازیش نسبتا راحته! اما ممکنه خیلی از دوستان با این نرم افزار محبوب و کار درست آشنائی نداشته باشن! پس با ما باشید تا بیشتر با دنیای گیم رنجر آشما بشید! :D

خب، عرضم به حضور که...

گیم رنجر نرم افزار نوپائی نیست و سال هاست که داره به امر شریف حال داد به ملت میپردازه! :D

ولی چون در اوائل کارش بازی های آنلاین زیاد مرسوم نبوده (حداقل در ایران) و گیم های زیادی رو هم ساپورت نمی کرده، زیاد به چشو چال نمیومد... :D

اما جدیدا گیم رنجر با یک حرکت کاملا انتحاری شروع کرده به کلفت کردن خودش و تا میتونه داره از بازی های بزرگ و جدید که قابلیت بازی آنلاین دارن پشتیبانی میکنه! به همین دلیل ما از این کارش بسی لذت بردیم و میخوایم شما رو هم در لذت بردن از این نعمت سهیم کنیم! :D

جناب دکتر گیم رنجر در حال حاضر (و در این تاریخ) در حدود 650 بازی رو رسما ساپورت میکنه!

این رقم خیلی زیاده!

ما کُلُهُم مگه چند بازی آنلاینم داریم که بهمون کام مضاعف بده؟ :D

YAK بازی هائی داره که شما تاحالا اسم که خوبه، پیکرشم در ذهنتون تجسم نکردین! :D

ولی ما با بازی های دیگش زیاد کار نداریم...

همین که Warcraft ، Call of Duty Modern Warfare ، Stronghold ، FIFA 2011 و بازی محبوب من Command & Conquer Generals Zero Hour پشتیبانی کنه کافیه! برای من شخصا... :D

شما با نصب یه نرم افزار 2 مِگی می تونید به تمام آرزوهاتون برسید! :D

اینم لیست بازی هائی که GameRanger پشتیبانی میکنه!

حالا میریم سراغ نصب راه اندازی و مصرف گیم رنجر... :-B

مواد لازم:

یک عدد بشر پایه برای بازی آنلاین!

مقداری ناچیزی اینترنت! ( حجم، وزن و زمان مهم نیست :D )

جنس ( در اینجا منظور از جنس همون بازیه :D )

ذغال و منقل مرغوب که جنسو همچین خوب بیاره رو فُرم! ( همانا گیم رنجر است! :> )

طرز تهیه:

به اون بشر پایه بگید لطف کنه یه سر بره به آدرس ذیل:

رفت؟ خب . . . :D

حالا بهش بگید ، با زدن گزینه Download Gameranger ذغال و منقل رو تهیه کنه!

بعد از دانلود نرم افزار، روش دابل کلیک کنید تا بریم سراغ نصبش...

من طریقه نصب و راه اندازی رو به صورت عکس براتون آماده کردم!

خب، شروع می کنیم... :>

download.php

ههوووفففف... #:-S تموم شد بالاخره . . . :D

خب دوستان، ما تا حدودی سیر تا پیاز این نرم افزارو برای شما برش دادیم! :D دیگه بقیه کارا پای خودتونه... :D
هدف اصلی من معرفی این نرم افزار بود که... خدا رو شکر ناکام نموندیم! :D

اگه سوالی در مورد این مطلب داشتین میتونید تو همین تاپیک بپرسید و یا با اکانت

( کد اکانت 424588 )

در خودِ گیم رنجر تماس حاصل فرمائید! ;):D

نوکر همتون.

یا علی...

آخرین ویرایش:

$علی$

کاربر سایت
Jul 13, 2013
12
سلام دوستان!
خوبید؟
خوشید؟
سلامتید؟
چه خبر؟
چه میکنید؟

:p
دوستان ، امروز بر این شدم که یک آموزش و یا بهتره بگم ، معرفی خفناک و رسمی رو از گیم رنجر براتون بزارم . . .
البته آموزش خاصی هم نمیخواداااا ، نصب و راه اندازیش نسبتا" راحته! اما ممکنه خیلی از دوستان با این نرم افزار محبوب و کار درست آشنائی نداشته باشن! پس با ما باشید تا بیشتر با دنیای گیم رنجر آشما بشید! :d
خب ، عرضم به حضور شریفتون که . . .
گیم رنجر نرم افزار نوپائی نیست و سال هاست که داره به امر شریف حال داد به ملت میپردازه!
ولی چون در اوائل کارش بازی های آنلاین زیاد مرسوم نبوده ( حداقل در ایران ) و بازی های زیادی رو هم ساپورت نمیکرده ، زیاد به چشو چال نمیومد . . .
اما جدیدا" گیم رنجر با یک حرکت کاملا" انتحاری شروع کرده به کلفت کردن خودش و تا میتونه داره از بازی های بزرگ و جدید که قابلیت بازی آنلاین دارن پشتیبانی میکنه . . .! به همین دلیل ما از این کارش بسی لذت بردیم و میخوایم شما رو هم در لذت بردن از این نعمت سهیم کنیم! :d

جناب دکتر گیم رنجر در حال حاضر ( و در این تاریخ ) در حدود 650 بازی رو رسما" ساپورت میکنه!
این رقم خیلی زیاده!
ما کلهم مگه چند بازی آنلاینم داریم که بهمون کام مضاعف بده؟ :d
YAK بازی هائی داره که شما تاحالا اسم که خوبه . . . پیکرشم در ذهنتون تجسم نکردین! :d
ولی ما با بازی های دیگش زیاد کار نداریم . . .
همین که Warcraft ، Call of Duty Modern Warfare ، Stronghold ، FIFA 2011 و بازی محبوب من Command & Conquer Generals Zero Hour پشتیبانی کنه کافیه! برای من شخصا" . . . . :d
شما با نصب یک نرم افزار 1 مگی میتونید به تمام آرزوهاتون برسید! :d
اینم لیست بازی هائی که GameRanger پشتیبانی میکنه!

حالا میریم سراغ نصب راه اندازی و مصرف گیم رنجر . . . :p :d

مواد لازم:
یک عدد بشر پایه برای بازی آنلاین!
مقداری ناچیزی اینترنت! ( حجم ، وزن و زمان مهم نیست :d )
جنس ( در اینجا منظور از جنس همون بازیه :d )
ذغال و منقل مرغوب که جنسو همچین خوب بیاره رو فرم! ( همانا گیم رنجر است! :> )

طرز تهیه:
به اون بشر پایه بگید لطف کنه یه سر بره به آدرس ذیل:

رفت؟ خب . . .

حالا بهش بگید ، با زدن گزینه Download Gameranger ذغال و منقل رو تهیه کنه!

بعد از دانلود نرم افزار ، روش دابل کلیک کنید تا بریم سراغ نصبش . . .
من طریقه نصب و راه اندازی رو بصورت عکس براتون آماده کردم!
خب ، شروع میکنیم . . . . :>

download.php

اوووووففف..... #:-s تموم شد بلاخره . . . :d
خب دوستان ، ما تا حدودی سیر تا پیاز این نرم افزارو برای شما برش دادیم! دیگه بقیه کارا پای خودتونه . . .
هدف اصلی من معرفی دوباره این نرم افزار بود که . . . خدارو شکر ناکام نموندیم! :d

اگه سوالی درمورد این مطلب داشتین میتونید تو همین تاپیک بپرسید و یا با اکانت
~±IR±~P€r§ia
( کد اکانت 424588 )
در خوده گیم رنجر تماس حاصل فرمائید! ;)

نوکر همتون ، مرصاد . . .
یا علی . . .

دمت دمادم

hamid.y

کاربر سایت
Jan 4, 2009
24
سلام دوستان
من مشکل اساسی دارم که:
1-کسی نمیتونه به من join بشه(اگه هم بشه که محاله;نمیتونیم بازی کنیم)
2-من اگه برم host یکی دیگه نمیتونم برم تو بازی(بیشتر مواقع اصلا نمیزاره وارد قسمت game option که انتخاب تیم و گروه هست بشم و اگرم بشم هر کاری که بقیه انجام بدن من نمیبینم مثل اینکه یه بازیکن گروه و رنگ خودش رو عوض میکنه ولی برای من نشون نمیده!!!!!!)xو در نهایت هم نمیزاره وارد بازی بشم!!!!)
اینم بگم که قبلا بدون هیچ مشکلی بازی میکردم اما تقریبا 9 ماه پیش اینطوری شد و منم ولش کردم تا الان . الان دوباره هوس بازی به سرم زد اما متاسفانه دیدم که هنوز همینجوریه!!!ویندوز هم عوض کردم!!!جنرال و اکانت گیم رنجر رو هم عوض کردم!!
ممنون میشم کمک کنید
:">

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام دوستان
من مشکل اساسی دارم که:
1-کسی نمیتونه به من join بشه(اگه هم بشه که محاله;نمیتونیم بازی کنیم)
2-من اگه برم host یکی دیگه نمیتونم برم تو بازی(بیشتر مواقع اصلا نمیزاره وارد قسمت game option که انتخاب تیم و گروه هست بشم و اگرم بشم هر کاری که بقیه انجام بدن من نمیبینم مثل اینکه یه بازیکن گروه و رنگ خودش رو عوض میکنه ولی برای من نشون نمیده!!!!!!)xو در نهایت هم نمیزاره وارد بازی بشم!!!!)
اینم بگم که قبلا بدون هیچ مشکلی بازی میکردم اما تقریبا 9 ماه پیش اینطوری شد و منم ولش کردم تا الان . الان دوباره هوس بازی به سرم زد اما متاسفانه دیدم که هنوز همینجوریه!!!ویندوز هم عوض کردم!!!جنرال و اکانت گیم رنجر رو هم عوض کردم!!
ممنون میشم کمک کنید
:">
می شه بگید با چه بازی مشکل دارید؟ :-/

hamid.y

کاربر سایت
Jan 4, 2009
24
می شه بگید با چه بازی مشکل دارید؟ :-/

سلام دوست عزیز
مشکل من که با بازی جنرال بود و البته تاریخ ارسال پست من مال تقریبا یک سال پیش هست!!:d
مشکل من که حل نشد و من هم سیستم رو ارتقا دادم و دوباره بعد دو سال رفتم تو بازی که دیدم همه super noob هستن(البته خود منpro player نیستم) و همه من رو بلاک میکردن :-s دلیل هم این بود که میگفتن من از map hack استفاده میکنم که تازه فهمیدم اصلا چی هست!!!!:))
دوباره گیم رنجر رو پاک کردم و فعلا دیگه بازی نمیکنم ولی اگر شما هنوز بازی میکنی من دوباره بیام چون دو سه سال پیش یکی دو بار باهات بازی کردم که باخت های خوبی داشتم :((
باز هم ممنونم که جوابم رو دادید!!!

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان من می خواستم age of empires 3 رو آنلاین بازی کنم همه مراحل هم درست انجام میشه ولی وقتی میخواد بره تو بازی اونجایی که باید map انتخاب کرد مینویسه fail to connect عا می یاد اونجا که باید host رو انتخاب کنیم دوباره رو اسم host کلیک میکنم عا connect میزنم ولی دوباره همون ارور میده.کسی میدونه باید چیکلر کنم؟ip یا port نیست که بزنم درست بشه؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام ممنون از زحماتتون:x
من دو تا سوال داشتم من فیفا 11 بازی میکنم
1. جلوی پینگ بعضیهای چرا به جای عدد نوشته down ?
بنده تاحالا مشاهده نکردم! اگر بتونید با عکس نشون بدید ممنون می شم.

سلام دوستان من می خواستم age of empires 3 رو آنلاین بازی کنم همه مراحل هم درست انجام میشه ولی وقتی میخواد بره تو بازی اونجایی که باید map انتخاب کرد مینویسه fail to connect عا می یاد اونجا که باید host رو انتخاب کنیم دوباره رو اسم host کلیک میکنم عا connect میزنم ولی دوباره همون ارور میده.کسی میدونه باید چیکلر کنم؟ip یا port نیست که بزنم درست بشه؟
متاسفانه من شخصا این بازی رو انجام ندادم، اما اگر تو همون گیم رنجر از یکی بپرسید مطمئنا می تونن کمکتون کنن.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
تاپیک یا بهتره بگم پُست اول، بعد از گذشت سال ها، بهینه و آپدیت شد! :D
در ضمن، یادش گرامی! :D چه زود هـــفـــت سال گذشت!!!! :|:|:|:|:|:|:|

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
تاپیک یا بهتره بگم پُست اول، بعد از گذشت سال ها، بهینه و آپدیت شد! :D
در ضمن، یادش گرامی! :D چه زود هـــفـــت سال گذشت!!!! :|:|:|:|:|:|:|
دستت درد نکنه ولی فکر نکنم کسی دیگه الان از این نرم افزار استفاده کنه مثل xfire که منحل شد اینم 1.2 سال دیگه نحایتا منحل میشه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دستت درد نکنه ولی فکر نکنم کسی دیگه الان از این نرم افزار استفاده کنه مثل xfire که منحل شد اینم 1.2 سال دیگه نحایتا منحل میشه
خواهش می کنم.
صد در صد حرف شما صحیحه داداش. چون بازی ها دیگه از حالت LAN استفاده نمی کنن! بازی های GameRanger تو همون 4-5 سال مونده و تغییری نکرده!
گیم رنجر فقط به درد اشخاصی می خوره که می خوان به یاد قدیم بازی کنن، همین! :D پیرمردهائی من مثلا :D:D

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
خواهش می کنم.
صد در صد حرف شما صحیحه داداش. چون بازی ها دیگه از حالت LAN استفاده نمی کنن! بازی های GameRanger تو همون 4-5 سال مونده و تغییری نکرده!
گیم رنجر فقط به درد اشخاصی می خوره که می خوان به یاد قدیم بازی کنن، همین! :D پیرمردهائی من مثلا :D:D
ياد فيفا ١١ گرامي... :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
خواهش می کنم.
گیم رنجر فقط به درد اشخاصی می خوره که می خوان به یاد قدیم بازی کنن، همین! پیرمردهائی من مثلا :D:D
همچنین توسعه steam ,origin,battlenet و ... و اینکه خیلی از گیمرا رو به بازی اورجینال اوردن و ترجیه میدن دردسرهای ابزارهای کرکی رو دیگه استفاده نکنن و همچنین کار با این نرم افزارا به نسبت سخت است و ارورهای فراونی که میدن ولی به قول شما واسه بازیهای قدیمی هنوزم خوبه یادم میاد 7.8 ساله پیش قبل اینکه هنوز اورجینال بازی کردن تو ایران جا بیفته XFIRE خیلی خوب بود و اکثرا از اون نرم افزار واسه نشون دادن PLAYTIME بازیاشون استفاده میکردن . من خودم گیم آنلاین رو از XFIRE شروع کرده بودم مخصوصا اکثر پلیرهای ایرانی تو این نرم افزار mw1, mw2 بازی می کردن و با هم آشنا میشدن . gameranger هم هم واسه بازیهای COOP خوبه خودم deadisland,dying light رو با این نرم افزار با بچه ها coop بازی می کردیم
:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر