کمک فوری در مورد بازی evil4

jamid61

کاربر سایت
Mar 3, 2007
3
با سلام آقا من مرحله 3-3 گیر کردم یعنی از اونجا که دختره با هامه یکدفعه خون از دهنش بیرون می یاد و میره طرف دیوار انتهایی و یکدفعه حلقه های فلزی دورشو میگیرن و دیوار میچرخه و میره اونطرف دیوار.حتی به باغ اون کوتوله هم رفتم ودو تکه مجسمه دری که دختر دومیه توشه باز کردم و از طریق درا دوباره به همون جا که دختر اولی اسیر شده بود رفتم ولی نه دیگه تونستم تکه دوم اون مجسمه که یک حیوونه با دو کله را پیدا کنم نه دیگه هیچ در جدیدی را باز کردم و نه تونستم به مرحله 3-3 به بعد برسم ظمنا من اون اشیایی که از تو کمد یا جاهای دیگه پیدا میکنم میفروشم اینکه اشکالی نداره لطفا راهنمایی کنید. با تشکر فراوان

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
با سلام آقا من مرحله 3-3 گیر کردم یعنی از اونجا که دختره با هامه یکدفعه خون از دهنش بیرون می یاد و میره طرف دیوار انتهایی و یکدفعه حلقه های فلزی دورشو میگیرن و دیوار میچرخه و میره اونطرف دیوار.حتی به باغ اون کوتوله هم رفتم ودو تکه مجسمه دری که دختر دومیه توشه باز کردم و از طریق درا دوباره به همون جا که دختر اولی اسیر شده بود رفتم ولی نه دیگه تونستم تکه دوم اون مجسمه که یک حیوونه با دو کله را پیدا کنم نه دیگه هیچ در جدیدی را باز کردم و نه تونستم به مرحله 3-3 به بعد برسم ظمنا من اون اشیایی که از تو کمد یا جاهای دیگه پیدا میکنم میفروشم اینکه اشکالی نداره لطفا راهنمایی کنید. با تشکر فراوان
شما اونجا به یه سالن غذا خوری میرسی که بغلش یه راهرو واسه سرو غذا هست که اگر زنگش رو بزنی یه تابلو تو آخر اون سالن بر میگرده و باید یه شیشه رو توی اون تابلو بزنی تا بترکه و در که قفل هست باز بشه
فروختن ایتم های هیچ اشکالی نداره

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
درخواست كمك درمورد resident evil 4

باسلام.من دربازيresident evil 4 درمرحله اي كه به يك نهنگ بزرگ ميرسيم گيركردم ونمي تونم نهنگ روازبين ببرم، لطفآكمك كنيد.

zenon

کاربر سایت
Jan 10, 2008
14
سلام.کمک کمک کمک.من تو قسمتی که آشیلی تنها میشه یجا میرم باید پازل درست کنم.چی کار کنم.خواهشا یکی جواب منو بده.ممنون:((

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640

ashka

کاربر سایت
Sep 5, 2011
5
با سلام من اونجایم دیوار بر میگردد و اشلی میره اونور دیوار
میرم میرسم بعد تیر میزنم اشلی ازاد میکنم بقیه اونارم میکشم
بعدش باید با اشلی برم جورچین درست کنم نمیتونم
اخه توشم دست کاری کردم بعد سیو کردم