كمك در Final Fantasy X

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
سلام:

من تو كشتن اين موجود نكبتي گير كردم. هر مدلي كه ميزنمش و يا هر جادوئي كه ميزنم تاثير بر عكس ميزاره
ff.jpg

يك سئوال هم در باره لول آپ شدن دارم. از كجا بفهمم كاراكترم لول چنده؟
ممنون ميشم كمك كنيد.

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
توی این عکسه تو این موجوده کجائه؟من چیزی نمیبینم.کاش یه عکسه بهتر میزاشتی
در مورد لول آپ هم فکر نکنم بتونی ببینی لولت چنده.اصلا مهم هم نیست فقط سعی کن درست Sphere هاتو استفاده کنی چون بعدا سر غول آخر عین ... (بلانسبت تو) تو گل گیر میکنی.;)

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
اينجا Macalania Woods - Lake Road هست. اين موجود هم از زير آب مياد بيرون.
اين هم 2 تا عكس ديگه:

ff1.jpg

ff2.jpg

"اين Airship كجاست؟"

آخرین ویرایش:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
ااااااااا یه فاینال باز جدید من عاشق فاینال بازام:biggrin1:

يك سئوال هم در باره لول آپ شدن دارم. از كجا بفهمم كاراكترم لول چنده؟

این فاینال اصلا لولی نیست همون طور که گاندلف گفت باید فقط Sphere ها رو راهشونو خوب انتخاب کنی مثلا Auron قدرت یا Yuna جادو )فقط یونا رو یادت باشه همیشه جزو سه نفرت نگه دار تا سریع لول آپ بشه چون بدرد بخور ترین شخصیته و یا دادن جادو سیاه هم بهش خیلی مهمه
سه شخصیت من ََََAuron , Yuna , Tidus/Rikku بودن

اينجا Macalania Woods - Lake Road هست. اين موجود هم از زير آب مياد بيرون.

اولا بنظرم بهتره بری زود تر لول آپ شی (یعنی همون اسپر بگیری) چون سر این باس موندی سر رئیس آخر بازی چی کار می کنی

خودت با عکست همه خاطره های این غول رو زنده کردی Elemental Shift
این استاد بعد یه مدت عنصرشو عوض میکنه فک کنم تو لحظه تغییر از روی رنگش بشه تشخیص داد عنصرش چی میشه یا ببین خودش چه جادویی میزنه عکسشو بزن مثل آب و آتش... کلا این باس یکم سیریش بود ولی مشکلش حل میشه یکی از راه های توپ اینه که بری یک سری با یونا مبارزات تصادفی کنی بعد تو مبارزه سامون هاتو و بیاری و Boost رو با سامون ها فعال کنی تا دشمن ها وقتی اونو می زنن قسمت بیشتری از OverDrive سامون پرشه وقتی پر شد سامون رو DisMiss کن و مبارزه رو تموم کن وقتی با همه سامونا این کارو بکردی برو سیو کن بعد سر غول OverDrive همشون پره با یونا برو پدر باسه رو در بیار بازم میگم Yuna=Best Unit بعد که خودت خدا بازی شدی با Yuna یه جادو Ultima میزنی که 99999 تا HP از دشمن کم کنه:biggrin1:
"اين Airship كجاست؟"
هنوز خیلی از سفرت مونده وقتی به Zanerkand رسیدی بعد از اونا می تونی سوارش بشی و همه جا بری البته کلی جا مخفی هم میشه رفت

باز مشکلی داشتی بگو

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
خيلي ممنون. اين Boss رو كه به خاك سياه نشوندم بالاخره :biggrin1:
از الان به بعد هم با Yuna بازي مينم. اصلا باهاش بازي نكردم زياد. فقط با Yuna جادو بزنم؟
چه جوري به Yuna ميشه Black Magic ياد بدم؟

من هم عاشق فاينال هست :love: تا شماره 9 رو بازي كرده بودم ولي چون روي كامپيوتر ديگه نيومد بيخيال شد. اين شماره 10 رو هم به زور با شبيه ساز اجرا كردم. از كارو زندگي انداخته منو فعلا:biggrin1:

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
تو قسمت Customize وقتي تركيبات رو انجام ميدم امكان داره از قدرت كاراكترم كم بشه؟:confused:
سريع ترين راه براي زياد شدن HP كاراكتر چيه؟ (مثلا به 10000 تا برسه)

آخرین ویرایش:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
فقط با Yuna جادو بزنم؟

بنظر من که آره فقط واسه یونا همه چیزشو بالا ببر چون هرچیزشو که بالا ببری به سامون هاشم تاثیر داره
چه جوري به Yuna ميشه Black Magic ياد بدم؟

ای بابا یعنی تا اینجا رو با همون Fire , Blizzard , Water , Thunder لولو سر کرده بودی؟:eek: این خودش شاهکاره:biggrin1:
جادو سیاه تو سپیر گرید یادم نیست چه شکلی بود ولی جادو سفید یه دایره سفید بود وسطش یه لوزی داشت;)

تو قسمت Customize وقتي تركيبات رو انجام ميدم امكان داره از قدرت كاراكترم كم بشه؟
سريع ترين راه براي زياد شدن HP كاراكتر چيه؟ (مثلا به 10000 تا برسه)

تو کاستومایز اکگه اسلحه Slot خالی داشته باشه می تونی قدرتشو زیاد کنی مثلا HP + 5% ولی کلا اسلحه های مختلف تو بازی Attack Power رو زیاد نمی کنن و بیشتر همین کاستو مایز یه کاری می کنه مثلا اگه Death Strike به اسلحه اضافه کنی می تونی به 90% دشمن های عادی جادو Death بدی که درجا اونا رو می کشه:biggrin1:

سریع ترین راه HP زیاد کردنم همون اسپیر گرید ه من خودم کشتم تا آخر های بازی اچ پی Auron رو که خیلی عاشقشم رو به 14000 رسوندم البته HP از 9999 بالاتر نمی ره و واسه بالاتر رفتش باید واسه یکی از زره هات در کاستومایز Break HP Limit رو بگیری که تو اونجایی که تو هستی فعلا نمیشه

جلو تر به یه باس هایی میرسی دیوانه کننده تا جایی که تنها راهشون همون ترفند OverDrive سامون هاست;)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
سلام میدونم ربطی به این تاپیک نداره ولی کسی میتونه لینک Dl آهنگ تیتراژ آخر بازی رو واسه من بذاره!!؟؟

با این که خیلی بی ربطه سورنا بیا :biggrin1:

http://bluelaguna.net

این سایت Original Sound Track یا OST هر بازی آر پی جی رو که بخوای داره:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر