خاطرات و Screenshot های شما از بازی های آنلاین

تو این تاپیک Screenshot ها تون مربوط به بازی هایی که آنلاین بازی می کنید رو بزارید ... مثل کانتر - WOW - Warcraft - Battlefield و ...
برای شروع :

این عکس رو می بینید ... داشتم 1 ساعت بازی می کردم خوشحالم بودم که بازیم گرفته ... تازه فهمیدم اینا Bot هستن ... :-"

اینم یه صحنه خیلی جالب از بروپچ که همه با هم به در A هجوم آوردن تاز نو نفر تو رمپ و یک نفر هم پشت جعبه بود که معلوم نیستن

اینم یه سرور خارجی بود که شانسی پیدا کردم ... جالبه ... نه ؟؟؟
منتظر عکس های شما هم هستیم ...

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
آره یه بار منم اینجوری شدم :) تازه بازی رو شروع کرده بودم و از شهر در نیومده بودم دیدم یه باس تو شهره ! سرورهای مجانی همینن دیگه ، اگه میخوای wow بازی کنی باید ارجینال بخری وگرنه میبینی که نمیشه بازی کرد ..

اون چیزی که میگید فقط تو fun server هست تو سرورهای دیگه که fun نیستن این bossها تو
شهرا نیستن جای خودشون هستن...

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
ای تاپییییک بیدار شو
اینم یه عکس از بازی teeworlds که داشتم بازی میکردم
تو سرور اف ان جی (fng) بودم با bad boy و jiks گفتم دو دیقه همدیگرو به سیخ نکشیم یه عکس دسته جمعی بندازیم (البته یکی همکاری نکرد کیکش کردیم وگرنه 4 نفر بودیم) خلاصه زنجیر و چکش هامونو ول کردیم و اومدیم لیزر گرفتیم دستمون عکس انداختیم
اون آبی سمت چپیه منم (البته استقلالی نیستما)(تیم فقط تراکتور سازی :D)
همینطور که میبینید 6 امتیاز هم جلو بودیم :D
38276303858431071755.jpg

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
از زیر خاک که دیگه هیچی از زیر لایه های زیرین اوردی بیرون !!! ولی خوبه تاپیک باحالیه اگر این ادمین جان این پست منو پاک نکنه !!!

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
اینم منو بهترین دوستم که Dn رو ترک کرد مال 1 هفته پیشه ولی تو همین مدت دلم براش تنگ شده بچه باحالی بود

r2738_DN_20121031_225008_W.jpg

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
یادش بخیر من توی هفته های اول اولین بازی آنلاین توی عمرم یعنی MW3 تونستم برای چند روز متوالی توی IRAN USA Welcome و IR SD اول بشم

دیگه بچه ها منو میشناختن بازیم خوبه با نام Sir.Leon.M بودم :d دیگه نرفتم چون هک جدید اومد بروبچ دیگه تکنو نمی اومدند و سرور ها منتقل شدند )x

عکس ندارم وگرنه میذاشتم :d

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
34096039266635714996.jpg

عکس ماله سرور بلیزارده و هیچ گونه باگ یا چیتی در کار نیست فقط قدرتی ای که لگ به ما میده :)
dis mount کردم یه ربع داشتم تو اسمون کرال پشت می رفتم :)

pwn

کاربر سایت
Jul 1, 2012
34
من هم یه بار تو بتل پرواز میکردم!
یادش بخیر ss هم گرفتم ولی موقع پاک کردن بازی یادم رفت از screenshot ها بکاپ بگیرم!!
اینقدر باحال بود میگفتن
you cant run from the death
هیچی دیگه هیروم کیک شد و بعد از چهار پنج ماه رفتم تاپیک زدم و charام آزاد شد!

یه بار هم توی سرور آشنا گیم ... با هیرو دوستم از مانت که میومدم پایین تند میدویید ... یه بار یهویی GM اومد گفت چیت میزنی!؟
گفتم آره دیگه (به شوخی) یهو دیدم کیک شدم!!
هیچی دیگه رفتم با اکانت خودم اومدم سرور گذاشتم رو سرم آخر خوده GM اومد گفت باشه ولی بار آخرت باشه بعد هیروی دوستم رو از بن درآورد!

همون دوستم یه بار بخاطر**s تو وسط orgrimmar که همه جمع شده بودن کیک شد (سرور eternal) :d

آخرین ویرایش:

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
یکی دو ماه پیش با یه خارجیه تو سیزن فیفا15 بازی میکردم من دورتموند برداشتم طرف هم بارسلونا
خیلی سوژه بود طرف
این عکس هم از همین بازیه :

8dfwutoua079q8v2y5ze.jpg

طرف 3 تا اخراجی داد 6 تا خورد و ده تا نخورد . چون بعد اخراجاش دیگه خیلی مسخره بازی در میوردم :D مثلا 3 تا مهاجمم با دروازبانش تک به تک میشدن هی پاسکاری میکردم دروازبان رد میکردم میرفت رو خط دروازه برمیگشتم عقب . >:)اون بازی کلی خندیدیم . خاطره خوبی بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر