League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

grobs

کاربر سایت
Mar 28, 2015
29
نام
mohamad
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من تازه lvl 30 شدم.
دوست دارم یه تیم رنکد تشکیل بدیم و بازی کنیم فعلا 3 نفر تو تیم داریم کسی از شما سرورو
eu nordic بازی میکنه تا به ما ملحق بشه؟

یه خودش تیم داره ما بهش ملحق بشم؟
بجز supp همه جا بازی میکنم
king grobs ایدی خودم
king fatide ایدی دوستم

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام دوستان

من هم از گارنا بازی LOL رو گرفتم.

فقط دو تا سوال: سرور گارنا با سرور اصلی بازی متفاوت هست یا نه ؟

گارنا تو سرعت که تاثیری نداره مثلا کمتر بشه؟

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
سلام به دوستای خوبم.
بازی League of legends رو حدود 5 سال پیش شروع کردم اکانت های زیادی داشتم و بازی کن های زیادی رو به دنیای این بازی دعوت کردم که خیلی هاشون الآن بازیشون از خودم خیلی بهتره:)
اگه سوال و مشکلی دوستان داشتن خوشحال میشم کمکشون کنم.
خدمات ریکاوری اکانت league of legends رو هم انجام میدم ( مختص کسایی که پسوردشون رو گم کردند یا کسی اکانتشون رو بالا کشیده و .......:))

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام به دوستای خوبم.
بازی League of legends رو حدود 5 سال پیش شروع کردم اکانت های زیادی داشتم و بازی کن های زیادی رو به دنیای این بازی دعوت کردم که خیلی هاشون الآن بازیشون از خودم خیلی بهتره:)
اگه سوال و مشکلی دوستان داشتن خوشحال میشم کمکشون کنم.
خدمات ریکاوری اکانت league of legends رو هم انجام میدم ( مختص کسایی که پسوردشون رو گم کردند یا کسی اکانتشون رو بالا کشیده و .......:))

سلام عزیز

من با گارنا بازی میکنم! اکانتم رو نمیتونم انتقال بدم به سرور های اصلی بازی؟ آخه اینجوری خیلی بده و با بازیکن های اصلی نمیشه بازی کرد.

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
با گارنا ؟!! والا تا حالا ندیدم کسی LOL رو با گارنا بازی کنه، اصلا میشه ؟ نمیدونستم:)
LOL کلاینت مخصوص خودشو داره و فقط کافیه بازی رو از سایت اصلی خودش دانلود کنی و سرور مورد نظرتو انتخاب کنی. احنمالا اون نسخه بازی که شما توی گارنا بازی میکنی نسخه غیراصلی هستش و از نظر RIOT هیچ ارزشی نداره.
به شما پیشنهاد میکنم یکی از سرور های اروپا مثل EU nordic یا Eu west یا سرور ترکیه رو برای بازی کردن انتخاب کنید چون پینگشون برای ما ایرانی ها خیلی بهتر از بقیه سرور هاست.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
با گارنا ؟!! والا تا حالا ندیدم کسی LOL رو با گارنا بازی کنه، اصلا میشه ؟ نمیدونستم:)
LOL کلاینت مخصوص خودشو داره و فقط کافیه بازی رو از سایت اصلی خودش دانلود کنی و سرور مورد نظرتو انتخاب کنی. احنمالا اون نسخه بازی که شما توی گارنا بازی میکنی نسخه غیراصلی هستش و از نظر RIOT هیچ ارزشی نداره.
به شما پیشنهاد میکنم یکی از سرور های اروپا مثل EU nordic یا Eu west یا سرور ترکیه رو برای بازی کردن انتخاب کنید چون پینگشون برای ما ایرانی ها خیلی بهتر از بقیه سرور هاست.
گارنا بازی رو خریده ،به همین دلیل کاملا اپدیت و بروز است و ارتباط مستقیم هم با سرورای اصلی داره ،من خودم توش بازی می کنم ،خیلی هم از ریوت بهتره ،دیگه دنگو فنگای پینگ و دانلود رو نداره ،همیشه هم اپدینه

aloneghost746

کاربر سایت
Jul 29, 2015
15
گارنا بازی رو خریده ،به همین دلیل کاملا اپدیت و بروز است و ارتباط مستقیم هم با سرورای اصلی داره ،من خودم توش بازی می کنم ،خیلی هم از ریوت بهتره ،دیگه دنگو فنگای پینگ و دانلود رو نداره ،همیشه هم اپدینه
Maza faza?
گارنا یک نوع لانچر برای این بازی هست دوست عزیز کجا بازی رو خریده ؟ مالک اصلی riot هستش و گارنا اصلا توان خرید این بازی رو نداره با جایزه ی یک سال international این بازی میشه 6تای گارنا رو خرید :| اطلاعات غلط ندید دوست عزیز .

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
Maza faza?
گارنا یک نوع لانچر برای این بازی هست دوست عزیز کجا بازی رو خریده ؟ مالک اصلی riot هستش و گارنا اصلا توان خرید این بازی رو نداره با جایزه ی یک سال international این بازی میشه 6تای گارنا رو خرید :| اطلاعات غلط ندید دوست عزیز .
من دارم میگم خودم دارم توش بازی می کنما ..هرساله تو گارنا هم مثل ریوت مسابقات با جایزه های بسیار بزرگ برگزار میشه حتی شما می تویند به سر به سایت گارنا بزنید تا همه چیز رو متوجه بشید

aloneghost746

کاربر سایت
Jul 29, 2015
15
من دارم میگم خودم دارم توش بازی می کنما ..هرس اله تو گارنا هم مثل دیوت مسابقات با جایزه های بسیار بزرگ برگزار میشه میشتونید حتی برید به خده سایت گارنا سر بزنید تا همه چیز رو متوجه بشید
دوست عزیز مسابقات گارنا اصلا قابل مقایسه با ریوت نیستن . ریوت سطح خیلی خیلی خیلی بالاتری با جایزه های خیلی بیشتری رو پوشش میده . گارنا قابل مقایسه نیست با ریوت

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوست عزیز مسابقات گارنا اصلا قابل مقایسه با ریوت نیستن . ریوت سطح خیلی خیلی خیلی بالاتری با جایزه های خیلی بیشتری رو پوشش میده . گارنا قابل مقایسه نیست با ریوت

من کاری به جایزش اینا ندارم ولی کلا ریوت با گارنت حداقل تو lol رابطه مستقیم داره .هر اپدیتی که میاد هر اتفاقی که می افته تو گارنا هم میفته

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
سلام بچه ها من بعد از مدت ها بازی باز کردم خب یه 500 مگی اپدیت خرده بود گذاشتم اپدیت شه کل 500 مگ که دانلود شد 32 % پر کرده بود و این پیغام خطا رو داد . کسی میدونه مشکل از کجاست؟

4Ihd6.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر