League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
درود دوستان
یه champ جدید قرار معرفی شه به اسم Bard که به احتمال زیاد اهل shurimaاس! البته من اینطور فکر میکنم!!
در مورد champ های این بازی میشه گفت که هرکدوم ماله کشور یا محلی هستن. lonia . . Demacia و یا shadow isles از این نو کشور ها هستند
هرچند بعضی از champ ها خود مختار هستن و متعلق به جایی نیستن! همانند Aatrox
اظلاعات بیشتر در مورد این champ جدید رو میتونین تو آدرس LOL و از صفحه زیر نگاه کنین
The wonder above | League of Legends

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
سلام. قبلنا یه نرم افزار بود باهاش میتونستم تیم حریف رو موقع شروع بازی انالیز کنم..یا یه سایت که چیلتر شد.. چه نرم افزاری یا سایتی پیشنهاد میکنید؟

NimSa

کاربر سایت
Mar 18, 2006
100
نام
Nima

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
درود دوستان
یه champ جدید قرار معرفی شه به اسم Bard که به احتمال زیاد اهل shurimaاس! البته من اینطور فکر میکنم!!
در مورد champ های این بازی میشه گفت که هرکدوم ماله کشور یا محلی هستن. lonia . . Demacia و یا shadow isles از این نو کشور ها هستند
هرچند بعضی از champ ها خود مختار هستن و متعلق به جایی نیستن! همانند Aatrox
اظلاعات بیشتر در مورد این champ جدید رو میتونین تو آدرس LOL و از صفحه زیر نگاه کنین
The wonder above | League of Legends
ممنون اما فک نکنم اسمش Bard باشه این اسمو مردم روش گذاشتن

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من از الان شروع میکنم بیوگرافی چمپارو براتون قرار میدم لطفا چمپ مورد علاقتون رو بگید تا بگذارم اما امروز برا شروع چمپ مورد علاقه خودمو واسه شروع قرار میدم نظر یادتون نره
--------------------------------------------------------------------------------------------

نام:رنگار نقش:jungle,fighter تاریخ انتشار:سه شنبه،31 مرداد 1391 قیمت:6300IP or 975RP رنگار،شکارچی غنیمت ها بر روی تمام دیوارهای لانه اش سرها،پنجه ها و چنگال های کشنده ترین موجودات والوران را نصب کرده بود.با آن که مجموعه اش بسیار بزرگ بود ، اما رنگار همچنان ناراضی بود،بدون خستگی به دنبال شکاری سرگرم کننده تر بود.او برای هر شکارش وقت زیادی صرف میکرد،شکارش را میشناخت،رفتار و کارهایش را تحقیق میکرد و یاد میگرفت،خودش را آماده میکرد برای مقابله با تنها موجودی که نتوانسته بود شکست بدهد(کازیکس). رنگار هیچوقت نمیدانست والدینش که هستند،او توسط یک انسان بزرگ شده بود که به عنوان یک شکارچی افسانه ای شناخته میشد.رنگار دانش آموز ایده آلی بود،مشتاقانه جذب درس هایی که پدرش به او یاد میداد بود و با غرایز وحشی اش آن ها را ارتقا میداد.قبل از آن که یالش به صورت کامل رشد کند،رنگار به خودش متکی شد و منطقه بزرگی را برای خودش نمود.محیط اطرافش را با استخوان ها و جمجمه های شکارهایش علامتمیگذاشت،نشانه ی خری برای متجاوزان احتمالی.او میپنداشت داشتن سلطنت یک منطقه به صورت کامل به او احساس تکامل خواهد داد،اما در عوض او بیقرار تر شد،هیچکدام از موجودات قلمروش شکاری چالش برانگیز نبودند،و زمانی که دشمنی نبود تا با آن خود ر بیازماید،روحیه رنگار ضعیف شد،ترس از آن که دیگر در دنیا برایش شکاری هیجان انگیز وجود نخواهد داشت و او دیگر هیجان شکار را تجربه نمیکرد.درست زمانی که همه چیز نا امید کننده به نظر میرسید،او با هیولا روبرو شد،موجودی مزاحم و غریبه که از جایی دور از این دنیا آمده بود.چنگال های بزرگی مانند چنگال های مانتیس داشت و هر حیوانی را که سر راهش قرار میگرفت میخورد.در نظر یک چالش می آمد و برای همین رنگار با عجله حمله کرد،اما این بار شکار با هرچیز دیگری که او تا به حال شکار نموده بود فرق داشت.جنگشان وحشیانه بود و هردو زخم هایی بزرگ برداشتند،رنگار یک چشمش را از دست داد اما ضربه اصلی به غرورش وارد شده بود،او همیشه در حمله پیروز بود و دشمن را میکشتفاما اینبار موفق نبودو بدتر از آن وخامت صدمه های وارده مجبورش کرده بود عقب نشینی کند.در چند روز بعدی او در میان مرگ و زندگی بود.او در دردی مشقت بار میسوخت اما در عین حال روزنه ای از لذت نیز در دلش بود،اگر چنین موجوداتی قدرتمند وجود داشتند تا برایش چالشی در شکار بر انگیزند او آن ها را پیدا میکرد و غنیمت های جدیدی از شکار هایش جمع میکرد،هیولا اما برایش شکار معنا داری بود،بر روی بزرگترین دیوار لانه اش برای سرش جایی را خالی گذاشته بود و قسم خورده بود روزی سر هیولا را به عنوان بهترین غنیمت مجموعه اش به دست خواهد آورد. "ضعیف را شکار کن و تو زنده میمانی،به شکار قوی برو و تو زندگی خواهی کرد." رنگار

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
دوستان از وقتی پچ جدید اومده بازیم لاگین میشه ولی وقتی میزنی بازی کنی کانکت نمیشه :( برای شما هم این طوریه؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
سلام
آقایون من می خوام شروع کنم این رو بازی کنم
ثبت نام کردم تو سایت Riot game و سرور های EU east & nordic رو انتخاب کردم

حالا شنیدم که پینگ ها با سرور های West بهتره، برای اینکه تو سرور های West بازی کنم کلا باید acc جدید بسازم یا می شه سرور ها رو عوض کرد؟ چون وقتی لانچر بازی رو اجرا می کنم، اون بغل دکمه ی Launch یه گزینه اتخاب سرور داره
می خوام بدونم اون همون کار عئض کردن سرور رو می کنه یا نه؟ فقط زبان رو عوض می کنه

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
سلام
آقایون من می خوام شروع کنم این رو بازی کنم
ثبت نام کردم تو سایت Riot game و سرور های EU east & nordic رو انتخاب کردم

حالا شنیدم که پینگ ها با سرور های West بهتره، برای اینکه تو سرور های West بازی کنم کلا باید acc جدید بسازم یا می شه سرور ها رو عوض کرد؟ چون وقتی لانچر بازی رو اجرا می کنم، اون بغل دکمه ی Launch یه گزینه اتخاب سرور داره
می خوام بدونم اون همون کار عئض کردن سرور رو می کنه یا نه؟ فقط زبان رو عوض می کنه
سلام شما میتونید سرور رو تغیر بدید با پرداخت 2600rp که پوله زیادی میشه و به سرفه نیست میتونید یک اکانت جدید تو سرور Euw بسازید البته باید بگم که زیباد از نظر پینگ متفاوت نیستن اما از نظر Skill Average خیلی با هم متفاوتن و باید بگم Euw واقعا بهتره. نه این که نوب جماعت توش نباشن هستن زیادم هستن اما خیلی کمتر ازeune توش بازیکن نوب داره اگر شما گیمر بازیهایه آنلاین باشید باید دیگه نیازی نباشه که راجب روس زبونهایه منطقه اسکاندیناوی اروپا توضیح داده بشه . این جماعت اصلا استعداد گیمر شدن ندارن=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر