League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

MehranRZ

کاربر سایت
May 3, 2012
3
دوستان میخواستم بپرسم بهترین سرور واسه ما ایرانی ها از نظر پینگ چیه ؟؟
من چند ماهی هست که تو NA بازی میکنم ولی دیگه داره اذیتم میکنه .

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
سلام . اقا من حدود 6 ماه پیش lol بازی میکردم یه مدت گذاشتم کنار الان دوباره خواستم شروع به بازی کنم اکانت جدید ساختم ولی وقتی خواستم وارد بازی بشم این پیغام میده بهم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

o2191ggdua2yd2kler7s.jpg

Ultimate FReze

کاربر سایت
Dec 17, 2014
16
درود.

دوستان به نظر شما league of legend بهتر هست یا Dota 2 من قبلا یه بار این بازی رو نصب کرده بودم ولی بعد چند بار بازی کردن دیگه بازی نکردم.

بنده حدود 11 سال هست دوتا بازی میکنم. و 1 سالی هست به دوتا 2 مهاجرت کردم.

pooryadevil

کاربر سایت
Jul 12, 2009
34
درود.

دوستان به نظر شما league of legend بهتر هست یا Dota 2 من قبلا یه بار این بازی رو نصب کرده بودم ولی بعد چند بار بازی کردن دیگه بازی نکردم.

لول واقعا یه سرو گردن بالاتره مخصوصا الان که گرافیکشم آپدیت شده
من خودم دوتا 2 بازی کردم اما هیجانی که لول داره دوتا نداره لول بازیه سریعی هست به میلی ثانیه تکلیفه بازی مشخص میشه اما دوتا اینجوری نیست

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
نوشته شده توسط shayan1989;35577 . اقا من حدود 6 ماه پیش lol بازی میکردم یه مدت گذاشتم کنار الان دوباره خواستم شروع به بازی کنم اکانت جدید ساختم ولی وقتی خواستم وارد بازی بشم این پیغام میده بهم کسی میدونه مشکل از کجاست؟ [COLOR=#ffffff:
o2191ggdua2yd2kler7s.jpg
[/COLOR]
دوست عزیز منم تازه بازی رو اجرا کردم 'منم مثل شما همین مشکل رو داشتم ولی شما رو گزینه ی ساپرت یعنی دومی یا سومی دقیقا یادم نیست'تمام کار هایی که گفته رو انجام بدید
یکی از دو کاری که فکر کنم من کردم در ست شد 'اولیش اینه که وارد منو ی internet options شوید و در تب advanced یه جا پاین نوشته reset اونو شم بزنید
دومین کار هم یه برنامه بود که از خود قسمت ساپرت دان کردم 'حجمش هم ۱ مگ 'بعد از اجرای اون برنامه و انجام اپدیتی که می کنه 'کلا کامپیوتر را ریست کنید'این دو کار رو حتما انجام بدید

دوستان امروز یه دوست بازی کردم 'کلا گرافیک و هیروهاش خیلی از dota 2 بهتره
منم ادد کنید mikelwar 3 در سرور eu west

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال اینه که این skin های هیروها رو چه طوری میشه باز کرد?باید آنلاین خرید یا تو بازی گرفت ?بعد وقتی skin عوض بشه علاوه بر سلاح هیرو قدرت های هیرو هم تغییر می کنه?

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان یه سوال اینه که این skin های هیروها رو چه طوری میشه باز کرد?باید آنلاین خرید یا تو بازی گرفت ?بعد وقتی skin عوض بشه علاوه بر سلاح هیرو قدرت های هیرو هم تغییر می کنه?
برای گرفتن اسکین باید riot point خرید که خودش چند تا راه داره فقط 2 یا 3 تا اسکین هست که مجانی بهت میدن که دنگو فنگ داره.
فقط شکلش عوض میشه و قدرت ها هم هیچ تغیری نمیکنه

Legend quick0n

کاربر سایت
Dec 4, 2014
65
نام
PooRia
سلام
دوستان عزیزی که گاها واسه بازی میرن Game Net یه سوالی داشتم ، وقتی کسی اونجا lol رو اجرا می کنه و توی صفحه Launch می مونه ، پینگ سیستم های دیگه بصورت وحشتناک بالا نمیره؟
راه حلی نداره؟ :d
سلام عزیز نه اصلا ربطی‌ نداره تاحالا هیچ گیم نتیو اینجوری تو تهران ندیدم گیم نت ۵۰تا سیستم داره همه هم رو صفحه لانچ باشه مشکلی‌ پیش نمیاد و همه با پینگ ۱۰۰ بازی می‌کنن شما فقط توی اون قسمت که یوزر پس میزنید برای ورود به بازی سعی‌ کن همهٔ سیستم‌ها اون ۲تا گزینه پایینش اف باشه که یکیش برای موزیک هست و یکیش برای دمو پشت صفحه

- - -ویرایش - - -

اقا ی سوال نظرتون در مورد
kha'zix چیه می خوام جانگلر کار کنم باهاش نظرتون چیه ؟
چمپ خوبیه برایjungel البته با اینکهnerf شده اما باز هم بدک نیست ولی‌ دیگه مثل پچ‌های قبل op نیست

- - -ویرایش - - -

درود.

کاملا سلیقه‌ای هست اما یک چیز جالب که بدونید اینه که سازنده های دوتا ۲ و لول و هان همه از کسانی‌ بودن که یک روزی دوتا الستار رو طراحی کرده بودن که بعد‌ها جدا شدن و هرکدوم ۳تا بازی به این سبک ساختن
البته نظر شخصی‌ من لول اوکی تر هست

- - -ویرایش - - -

داداش خدایی چقدر خرج کردی؟ :|
عجب خرپولایی پیدا میشنا :| :d
نیازی به خرج کردن نیست دوست عزیز خود ساپورت سایت یا دوستانی که در ایران با لول در ارتباط هستن چندوقت یکبار یسری تورنمنت میذارن که جوایز خیلی‌ خوبی‌ میدن هم لیمیتد اسکین هم ریوت پوینت زیاد

آخرین ویرایش:

Ultimate FReze

کاربر سایت
Dec 17, 2014
16
سلام عزیز نه اصلا ربطی‌ نداره تاحالا هیچ گیم نتیو اینجوری تو تهران ندیدم گیم نت ۵۰تا سیستم داره همه هم رو صفحه لانچ باشه مشکلی‌ پیش نمیاد و همه با پینگ ۱۰۰ بازی می‌کنن شما فقط توی اون قسمت که یوزر پس میزنید برای ورود به بازی سعی‌ کن همهٔ سیستم‌ها اون ۲تا گزینه پایینش اف باشه که یکیش برای موزیک هست و یکیش برای دمو پشت صفحه

- - -ویرایش - - -

چمپ خوبیه برایjungel البته با اینکهnerf شده اما باز هم بدک نیست ولی‌ دیگه مثل پچ‌های قبل op نیست

- - -ویرایش - - -

کاملا سلیقه‌ای هست اما یک چیز جالب که بدونید اینه که سازنده های دوتا ۲ و لول و هان همه از کسانی‌ بودن که یک روزی دوتا الستار رو طراحی کرده بودن که بعد‌ها جدا شدن و هرکدوم ۳تا بازی به این سبک ساختن
البته نظر شخصی‌ من لول اوکی تر هست

- - -ویرایش - - -

نیازی به خرج کردن نیست دوست عزیز خود ساپورت سایت یا دوستانی که در ایران با لول در ارتباط هستن چندوقت یکبار یسری تورنمنت میذارن که جوایز خیلی‌ خوبی‌ میدن هم لیمیتد اسکین هم ریوت پوینت زیاد

خوب ما که نزدیک 10 سال هست warcraft بازی میکنیم الان هم دوتا 2 هستم حالا اگر جای من بودی بازم سراغ بازییی غیر از دوتا میرفتی ؟

Legend quick0n

کاربر سایت
Dec 4, 2014
65
نام
PooRia
خوب ما که نزدیک 10 سال هست warcraft بازی میکنیم الان هم دوتا 2 هستم حالا اگر جای من بودی بازم سراغ بازییی غیر از دوتا میرفتی ؟
من الان ۲۶ سالمه ۹سلام بود وارکرفت و شروع کردم وقتی‌ دیدم تو کانتر استعداد ندارم تا ۱۳ سالگی ۲ ۳تا مقام تو مسابقات وارکرفت اوردم بعد اون با دوستان فان دوتا میزدیم که کم‌کم حرفه‌ای شدیم تا ۲۲ ۲۳ که بعد اون از طریقه یکی‌ از دوستان با لول آشنا شدم شروع کردم به بازی کردن از نظر من عمر دوتا خیلی‌ وقت تموم شده هم دوتا هم وارکرفت به همین خاطر هم بود که بلیزارد استارکرفت و ساخت و icefrog هم برای خودش دوتا ۲ رو ساخت من به شخص اصلا نتونستم با دوتا ۲ ارتباط برقرار کنم بر خلاف 1 و لذت ببرم تو بازی‌های اونلاین هم اگه شما امر بگیری لول رتبه ۴هوم و داره من به شدت به شما پیشنهاد می‌کنم مطمئن باش اکانتت که لول ۳۰ شه تازه لذت بازیو میفهمی

Ultimate FReze

کاربر سایت
Dec 17, 2014
16
من الان ۲۶ سالمه ۹سلام بود وارکرفت و شروع کردم وقتی‌ دیدم تو کانتر استعداد ندارم تا ۱۳ سالگی ۲ ۳تا مقام تو مسابقات وارکرفت اوردم بعد اون با دوستان فان دوتا میزدیم که کم‌کم حرفه‌ای شدیم تا ۲۲ ۲۳ که بعد اون از طریقه یکی‌ از دوستان با لول آشنا شدم شروع کردم به بازی کردن از نظر من عمر دوتا خیلی‌ وقت تموم شده هم دوتا هم وارکرفت به همین خاطر هم بود که بلیزارد استارکرفت و ساخت و icefrog هم برای خودش دوتا ۲ رو ساخت من به شخص اصلا نتونستم با دوتا ۲ ارتباط برقرار کنم بر خلاف 1 و لذت ببرم تو بازی‌های اونلاین هم اگه شما امر بگیری لول رتبه ۴هوم و داره من به شدت به شما پیشنهاد می‌کنم مطمئن باش اکانتت که لول ۳۰ شه تازه لذت بازیو میفهمی

lol چه نسخه این رو دانلود کنیم ؟

چند تا زبان داره.

الان دارم از اینجا دانلود میکنم مشکلی نداره از نظر زبان و سرور بازی ؟

Code:
http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D9%87%D9%86-league-legends/

Legend quick0n

کاربر سایت
Dec 4, 2014
65
نام
PooRia
lol چه نسخه این رو دانلود کنیم ؟

چند تا زبان داره.

الان دارم از اینجا دانلود میکنم مشکلی نداره از نظر زبان و سرور بازی ؟

Code:
http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D9%87%D9%86-league-legends/
شما از خود سایتwww.league of legends.com دانلود کنی‌ بهتره بعد اینکه دانلود کنی‌ باید بذاری بازی هم آپدیت شه فقط بعد اینکه بازی دانلود کردید میخواین بازی , باز کنید خودش میره تو حالت آپدیت برای اینکه مطمئن شید به حالت کار کرده اینترنتتون نگاه کنید که در حال دانلود هست یا خیر که زمان میبره البته بستگی به نت شما داره اما در مجموعه ۵گیگ فکر کنم بشه باید نرم افزار دایرکتکس هم رو سیستم داشته باشید پیشنهاد می‌کنم اگه از دوستانتون کسی‌ بازی و داره یا اطرافتون گیم نتی هست که داره فلش یا هارد ببرین براتون بریزن
بعد اینکه کار‌های نصب هم تموم شد باید اکانت بسازید که پیشنهاد می‌کنم در هنگام انتخاب سرورeu.ne را انتخاب کنین چون پینگ بهتری برای کشور ما داره

KaMaL313

کاربر سایت
Dec 30, 2014
2
اقا ب نظرتون برای هیرو و کامل و حرفه ای باهاش بازی کنم yasou نظرتون چیه قبلا باهاش بازی کردم الان می خوام هیرو اصلیم باشه و کنارش از oriana اگه اشتباه ننوشته باشم هم استفاده کنم یعنی این دوتا اصلی ترین هیرو هام باشن

تو سرور east EN کسی بود مارم اد کنه
kamikaze313

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر