League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
بله ارزش داره , کلی هم طرفدار داره , تو xfire هم بازی دوم هست ...
;;)
البته الان 45 روزه بدون تغییر توی ایکس فایر اوله. :D

من هم یکی دو ماهه دارم بازی میکنم و فعلا بقیه بازیها رو به حاشیه بردم تا بیشتر اینو بازی کنم! برای من که ارزشش رو داشته!

Persibox.com

کاربر سایت
Nov 3, 2011
39
نام
علی تعبیرزاده
با سلام
این کانت رسمی سایت پرسی باکس در فروم بزرگ بازی سنتر هست.
در صورت نیاز، شما می تونید RP رو با قیمتی مناسب از سایت www.persibox.com تهیه کنید.

برای اطلاعات بیستر به سایت مراجعه کنید.
با سپاس

آخرین ویرایش:

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
دونا & لول

سلام دوستان...
من5 سال دوتا بازی کردم....الان 5 ماهه لول بازی میکنم: اگه بخاهیم مقایسه کنیم من اولا از لول اصلا خوشم نمیومد چون چشم به گرافیک دوتا عادت کرده بود اما الان عاشقش شدمم:x
از برتری های این بازی نسبت به دوتا و گارنا میتوان کفت:
1. چون ability power هیروها int مثل دوتا اخر بازی ضعیف نمیشن یعنی هر هیرویی تقریبا اخر بازی میتونه خیلی خیلی شاخ شه... اما تو دوتا همه هیروها نمی تونستن اخر باری شاخ شن.
2. یکی از خوبی های لول اینه که اگه دیسی شی میتونی بری تا زمانی که بازی تموم نشده برگردی و reconect شی دیگه لازم به switch کردنو unliock اینا نی که گند میزنه به بازی.تو دوتا کم بازیی پیش میومد 5v5 تموم شه اما اینجا کم بازی پیدا میشه 5V5 تموم نشه :D
3.اضافه کردن SURRENDER که اگه احساس کردی دارید میبازید لازیم نی مثل دوتا توی BASE وایستید تا FF بدن SURRENDER میزنی بعد VOTE میگیره و بازی تمام!
4.بن شدن ایدی ها خطا کار
5.گرافیک انیمه مانند جالب(این گرافین کارنونیش با این اسکینا مامانیش تو حلقم :D)
6.کلا نسبت به دوتا اسون تره دیگه لازم نی یه ساعت دنبال ایتم بگردیم خودش درختی نشون میده چه ایتمایی لازمه واسه یه ایتم. یا DENY نداره.یا ایتما ارزون تره.
7.ابیلیتی ها متنوغ تره حتی بعضی ابیلی تی ها 2 کارست. یه ابیلیتی DEFULT داره
8.اضافه شدن ABILITY POWER,SKIN,TALENT,.... در کل به بازی هدف داده. تو گارنا هی می بردی که چی اخرش؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجا میبری که ای پی بگیری (واحد پول بازی) تا هیرو یا هزار چیزه دیگه بخری لول میگیری تا توی RANKED GAME بازی کنی ...
9.باگهای دوتا از بین رفته..
10.بازیکنا شعور بالا تری دارن به نوب ترینم فحش نمی دن :D
11.تیم ها قبل اومدن به بازی بالانس می شن بر اساس لول و بردو باخت یه تیم یهو نوب نمیشه
خیلی چیزا هستش روز ها دیگه بازم میام مینویسم
یه سری بدی ها هم داره البته که اونقدر محسوس نی البته
1. بازی دوتا سختره کلا REFLEX بالا تری میخواد دست باید تندتر کار کنه
2.TEAMWORKE DOTA از لول بیشتره واسه همون فحش توش زیاده:D
3. اول بازی INT ها قوی هستن اخر بازی AGL از یه دید خوبه که باعث TEAM WORK میشه چ.ن با ایتما هکس یا ... به تیم کمک میکنن
4.تو لول فول ایتم شدن راحتره
اینا الان به ذهنم رسید..
کلا به کسایی که خیلی دوتا بازی کردن پیشنهاد می کنم مشتری لول شن کسایی هم که میخوان شروع کنن با لول شروع کنن زودتر رهو چاه دستشون میاد
راستی ای دی من HAMIDDDDS هست هرکی خواست اد کنه بزنیم :D
زنده باد لولسلام دوستان...
ما 5 سال دوتا بازی کردم....الان 5 ماهه لول بازی میکنم: اگه بخاهیم مقایسه کنیم من اولا از لول اصلا خوشم نمیومد چون چشم به گرافیک دوتا عادت کرده بود اما الان عاشقش شدمم:x
از برتری های این بازی نسبت به دوتا و گارنا میتوان کفت:
1. چون ability power هیروها int مثل دوتا اخر بازی ضعیف نمیشن یعنی هر هیرویی تقریبا اخر بازی میتونه خیلی خیلی شاخ شه... اما تو دوتا همه هیروها نمی تونستن اخر باری شاخ شن.
2. یکی از خوبی های لول اینه که اگه دیسی شی میتونی بری تا زمانی که بازی تموم نشده برگردی و reconect شی دیگه لازم به switch کردنو unliock اینا نی که گند میزنه به بازی.تو دوتا کم بازیی پیش میومد 5v5 تموم شه اما اینجا کم بازی پیدا میشه 5V5 تموم نشه :D
3.اضافه کردن SURRENDER که اگه احساس کردی دارید میبازید لازیم نی مثل دوتا توی BASE وایستید تا FF بدن SURRENDER میزنی بعد VOTE میگیره و بازی تمام!
4.بن شدن ایدی ها خطا کار
5.گرافیک انیمه مانند جالب(این گرافین کارنونیش با این اسکینا مامانیش تو حلقم :D)
6.کلا نسبت به دوتا اسون تره دیگه لازم نی یه ساعت دنبال ایتم بگردیم خودش درختی نشون میده چه ایتمایی لازمه واسه یه ایتم. یا DENY نداره.یا ایتما ارزون تره.
7.ابیلیتی ها متنوغ تره حتی بعضی ابیلی تی ها 2 کارست. یه ابیلیتی DEFULT داره
8.اضافه شدن ABILITY POWER,SKIN,TALENT,.... در کل به بازی هدف داده. تو گارنا هی می بردی که چی اخرش؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجا میبری که ای پی بگیری (واحد پول بازی) تا هیرو یا هزار چیزه دیگه بخری لول میگیری تا توی RANKED GAME بازی کنی ...
9.باگهای دوتا از بین رفته..
10.بازیکنا شعور بالا تری دارن به نوب ترینم فحش نمی دن :D
11.تیم ها قبل اومدن به بازی بالانس می شن بر اساس لول و بردو باخت یه تیم یهو نوب نمیشه
خیلی چیزا هستش روز ها دیگه بازم میام مینویسم
یه سری بدی ها هم داره البته که اونقدر محسوس نی البته
2.TEAMWORKE DOTA از لول بیشتره واسه همون فحش توش زیاده:D
3. اول بازی INT ها قوی هستن اخر بازی AGL از یه دید خوبه که باعث TEAM WORK میشه چ.ن با ایتما هکس یا ... به تیم کمک میکنن
4.تو لول فول ایتم شدن راحتره
اینا الان به ذهنم رسید..
کلا به کسایی که خیلی دوتا بازی کردن پیشنهاد می کنم مشتری لول شن کسایی هم که میخوان شروع کنن با لول شروع کنن زودتر رهو چاه دستشون میاد
راستی ای دی من HAMIDDDDS هست هرکی خواست اد کنه بزنیم :D
زنده باد لول

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
10.بازیکنا شعور بالا تری دارن به نوب ترینم فحش نمی دن :biggrin1:

این رو قبول ندارم:D حداقل این Realm ـی که من بازی میکنم اینطور نیست!طرف رو 3 نفری گنگش میکنیم فحش میده!!آخر بازی میبرن بدون اینکه قبلش هیچ بحثی انجام شده باشه میگه نوب!:D کلا اینجور افراد همه جا هستن:D

اما این رو کاملا قبول دارم.کلا بازی خیلی آسونتره.یکی از دلایل پرطرفدار بودنش هم همین ـه...(البته در کنار یه لانچر قوی)

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
این رو قبول ندارم:D حداقل این Realm ـی که من بازی میکنم اینطور نیست!طرف رو 3 نفری گنگش میکنیم فحش میده!!آخر بازی میبرن بدون اینکه قبلش هیچ بحثی انجام شده باشه میگه نوب!:D کلا اینجور افراد همه جا هستن:D

اما این رو کاملا قبول دارم.کلا بازی خیلی آسونتره.یکی از دلایل پرطرفدار بودنش هم همین ـه...(البته در کنار یه لانچر قوی)
نوب که فحش نی یه صفته :D بعد هم خیلی بخوتن فحش بدن می گن stafu :D دیگگه مامان باباتو جلو چشت نمیارن یا afk بدن فحش بدن:D در ضمن realem من eu weste که فکر کنم از همه شلوغتره و ایرانی بیشتر داره و پینگش کمتره!!!ممم

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
نوب که فحش نی یه صفته :D بعد هم خیلی بخوتن فحش بدن می گن stafu :D دیگگه مامان باباتو جلو چشت نمیارن یا afk بدن فحش بدن:D در ضمن realem من eu weste که فکر کنم از همه شلوغتره و ایرانی بیشتر داره و پینگش کمتره!!!ممم

برای کسی که عمری رو توی بازیهای آنلاین گذاشته از فحشم بدتره:D
من EU East بازی میکنم.هرچند منم با وست پینگ بهتری دارم اما به نظرم اینور ایرانی بیشتر هستش!

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
سلام دوستان .
ما یه گروه تشکیل دادیم هر شب با skype آن میشیم و تو LOL با همدیگه , هم می حرفیم و هم بازی میکنیم ... اگه پایه بودید بگید !

Eu nurdic :SOLY021

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
برای کسی که عمری رو توی بازیهای آنلاین گذاشته از فحشم بدتره:D
من EU East بازی میکنم.هرچند منم با وست پینگ بهتری دارم اما به نظرم اینور ایرانی بیشتر هستش!
هرجا پینگ کمنر ایرانی بیشتر:)

---------- نوشته در 01:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:03 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان .
ما یه گروه تشکیل دادیم هر شب با skype آن میشیم و تو LOL با همدیگه , هم می حرفیم و هم بازی میکنیم ... اگه پایه بودید بگید !

Eu nurdic :SOLY021
realm?!?!?!?!?!?!?!?!!?i

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر