League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,517
اگر لانچرتون سر 33% (و کلا روی فاز Applying Patches) گیر میکنه برین توی فولدر RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.1.177 (شاید عدد براتون فرق بکنه)، فایل S_OK رو کپی کنین و ببرین توی RADS\Projects\lol_game_client\releases\[یه فولدر که اسمش یه سری عدده] پیست کنین و بعد لانچر رو باز کنین :D
پ.ن: احتمال داره این روش براتون کار نکنه، ولی برای من کار کرد lol
پ.ن 2: بدینوسیله دست سازندگان این بازی رو می فشارم به خاطر این لانچر عتیقه :D

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام
من بازی رو نصب کردم کامل هم آپدیت شد
اما وقتی می خوام برم تو بازی صفحه سیاه میشه و ارور می ده که unable to connect to server
هرکاریم بگین کردم اما نشد
سرچ هم کردم تو فرومای خارجی خیلیا این مشکلو داشتن اما جواب درست پیدا نکردم

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
دوستان بازی برای من وقتی که lock in میکنم بعد که میرسه به Game is still in progress گیر میکنه یعنی وارد محیط نمیشه کسی میدونه مشکل کجاست؟

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
- - -ویرایش - - -

دوستان بازی برای من وقتی که lock in میکنم بعد که میرسه به Game is still in progress گیر میکنه یعنی وارد محیط نمیشه کسی میدونه مشکل کجاست؟
دوست عزیز مشکلی که شما داری به این علت هستش که کامپیوتر شما نمیتونه لانچر ( به انگلیسی Launcher ) اصلی بازی رو اجرا کنه، در واقع وقتی شما داخل چمپیون سلکت ( به انگلیسی Champion select) هستید داخل لانچر اصلی بازی نیستید و داخل کلاینت ( به انگلیسی Client ) بازی هستید ، کلاینت بازی نیاز به نصب برنامه خاصی از جمله دایرکت ایکس ( DirectX ) ندارید ولی برای اجرای لانچر بازی، مثل بقیه بازی ها حتما باید آخرین نسخه دایرکت ایکس روی سیستمتون نصب باشه، امیدوارم بعد از اینکه دارکت ایکس رو نصب کردید مشکلتون حل بشه.

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
دوستان تراسنفر ( Transfer ) کردن به سرور ترکیه رایگان شده، البته تا پایان ماه اول سال 2016 ، دوستانی که دوست داشته باشند میتونند از این فرصت استفاده کنند و ترانسفر کنند به سرور ترکیه، حالا شاید از خودتون بپرسید که چرا باید بریم سرور ترکیه ؟!! الآن بهتون میگم :
1. سرور Eu west و یا Eu Nordic یا آمریکا به علت اینکه سیستم خریدشون با پوند و دلار هستش قیمت خرید آر پی ( Rp ) یا همون (Riot Point ) برای ما ایرانی ها خیلی گرون تموم میشه مثلا 3650 تا آر پی توی سرور eu west یه قیمتی حدود 110 هزار تومن داخل سایت های ایرانی به فروش میرسه که همین مقدار آر پی داخل سرور ترکیه یه قیمتی حدود 70 هزار تومن داخل سایت های ایرانی به فروش میرسه که تفاوت زیادی دارند اونم به این علت هستش که سیستم خرید سرور ترکیه به لیر هستش و لیر قیمتش نسبت به پوند و دلار خیلی ارزونتره.
2. پینگ سرور ترکیه نسبت به بقیه سرور ها برای ما ایرانی ها پایینتره یعنی خودم داخل ترکیه با پینگ 130 بازی میکنم ولی داخل سرور های اروپا 160 هستش.
3. سرور های اروپایی به دلیل اینکه خیلی شلوغ هستند هر نوع بازیکنی از ترولر ( Troller ) و ( afk ) و فیدر ( Feeder ) و ..... زیاد توش پیدا میشه البته نا گفته نماند نوب و فیدر و ... همه جا هست ولی خداییش توی ترکیه من زیاد ندیدم بر خلاف اروپا
4. ایرانی ها هنوز سرور ترکیه رو به گند نکشیندند و خدا رو شکر ایرانی داخلش زیاد نیست.
5. خیلی راحت میتونید زبان ترکی رو به انگلیسی عوض کنید پس دردسر زبان هم ندارید.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان راهی نیست غیر از این لانچر بازی ،اپدیت ها رو جدا گرفت ؟خیلی این لانچرش رو روانه ،سرعت دانش الان برا من شده 8kbs به صفر هم می رسه در حالی که هر بازی رو من با سرعت ۱۳۰ دان می کنم چه با لانچر چه بدون لانچر ،
این همه اینا اپدیت میدن یعنی نمی تونن این لانچرش گندشونو درست کنند .

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
دوستان من بعد از مدت ها خواستم بازی کنم دوباره
اپدیت کردم ولی موقه لانچ کردن بازی این ارور رو میده
چیکار کنم؟
error2.png

dirtyworm

کاربر سایت
Jan 14, 2010
11
نام
Mohammad
سلام دوستان وبلاگم رو آپدیت کردن با ترجمه ندگی نام های جدید چمپ ها
لازم به ذکر هست اولین و قدیمی ترین وبلاگ در مورد لول همین وبلاگ هست
ممنون میشم سر بزنین و نظر بدین
و میخواستم اینو بگم دوستانی که سر رشته توی وبلاگ نویسی و HTML دارن و میتونن توی این زمینه کمک کنن یه پیام به من بدن تا بتونم وبلاگ رو بهتر کنم و فعالیت هارو بیشتر
ممنون

سایت اختصاصی League Of Legends

iNiN9S

کاربر سایت
Feb 25, 2015
14
نام
محمدرضا
دوستان تراسنفر ( Transfer ) کردن به سرور ترکیه رایگان شده، البته تا پایان ماه اول سال 2016 ، دوستانی که دوست داشته باشند میتونند از این فرصت استفاده کنند و ترانسفر کنند به سرور ترکیه، حالا شاید از خودتون بپرسید که چرا باید بریم سرور ترکیه ؟!! الآن بهتون میگم :
1. سرور Eu west و یا Eu Nordic یا آمریکا به علت اینکه سیستم خریدشون با پوند و دلار هستش قیمت خرید آر پی ( Rp ) یا همون (Riot Point ) برای ما ایرانی ها خیلی گرون تموم میشه مثلا 3650 تا آر پی توی سرور eu west یه قیمتی حدود 110 هزار تومن داخل سایت های ایرانی به فروش میرسه که همین مقدار آر پی داخل سرور ترکیه یه قیمتی حدود 70 هزار تومن داخل سایت های ایرانی به فروش میرسه که تفاوت زیادی دارند اونم به این علت هستش که سیستم خرید سرور ترکیه به لیر هستش و لیر قیمتش نسبت به پوند و دلار خیلی ارزونتره.
2. پینگ سرور ترکیه نسبت به بقیه سرور ها برای ما ایرانی ها پایینتره یعنی خودم داخل ترکیه با پینگ 130 بازی میکنم ولی داخل سرور های اروپا 160 هستش.
3. سرور های اروپایی به دلیل اینکه خیلی شلوغ هستند هر نوع بازیکنی از ترولر ( Troller ) و ( afk ) و فیدر ( Feeder ) و ..... زیاد توش پیدا میشه البته نا گفته نماند نوب و فیدر و ... همه جا هست ولی خداییش توی ترکیه من زیاد ندیدم بر خلاف اروپا
4. ایرانی ها هنوز سرور ترکیه رو به گند نکشیندند و خدا رو شکر ایرانی داخلش زیاد نیست.
5. خیلی راحت میتونید زبان ترکی رو به انگلیسی عوض کنید پس دردسر زبان هم ندارید.
دوست عزیز میشه یه توضیحی راجب اینکه چطوری میشه transfer کرد بدی یه چیزایی فهمیدم که باید تیکت بزنی این داستا اما تو سایتش میرم کلا ترکیه هست چیزی نمیفهمم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر