Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من چه بد شانسم :d

الان هم Event تابستون هست هم چند روز دیگه Event دومین سالگرد بازیه اما من فعلا تا بازی دستم بیاد (10-15 روز دیگه) دارم نسخه Trial رو بازی میکنم که تا Level 20 بیشتر نمیزاره برم :d :| از اون به بعد هر EXP بگیرم هدر میره و حتی بعد از گرفتن بازی کامل هم حساب نمیشه :| فک کنم هر 2 Event هارو نتونم برم :(( خیلی دلم میخواست باشم توش :((

باید دعا دعا کنم بازی زودتر دستم برسه :| 9 روز از Trialم مونده >< فعلا میرم کلاسای دیگم رو Lvl up کنم

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
من چه بد شانسم :d

الان هم Event تابستون هست هم چند روز دیگه Event دومین سالگرد بازیه اما من فعلا تا بازی دستم بیاد (10-15 روز دیگه) دارم نسخه Trial رو بازی میکنم که تا Level 20 بیشتر نمیزاره برم :d :| از اون به بعد هر EXP بگیرم هدر میره و حتی بعد از گرفتن بازی کامل هم حساب نمیشه :| فک کنم هر 2 Event هارو نتونم برم :(( خیلی دلم میخواست باشم توش :((

باید دعا دعا کنم بازی زودتر دستم برسه :| 9 روز از Trialم مونده >< فعلا میرم کلاسای دیگم رو Lvl up کنم
به نظرم به Event میرسی اگه هم نرسی ایتم های Event ای که وقتشون گذشته رو فکر کنم به Mogstation اضافه میکنن اون موقع با پول میخریش:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
به نظرم به Event میرسی اگه هم نرسی ایتم های Event ای که وقتشون گذشته رو فکر کنم به Mogstation اضافه میکنن اون موقع با پول میخریش:d

تو Mog خیلی گرونن رفتم دیدم آیتم Event های قبلی رو :d بعد نه اینکه ما ایرانیا همه Credit Card و این حرفا داریم خیلی راحته :d بدیش اینه که با اکانت خودتم باید بری بخری اینجوری نیست که مثلا یکی دیگه برات بخره یه کد بده اون کده رو بزنی اوکی بشه ><

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
تو Mog خیلی گرونن رفتم دیدم آیتم Event های قبلی رو :d بعد نه اینکه ما ایرانیا همه Credit Card و این حرفا داریم خیلی راحته :d بدیش اینه که با اکانت خودتم باید بری بخری اینجوری نیست که مثلا یکی دیگه برات بخره یه کد بده اون کده رو بزنی اوکی بشه ><
در مورد PSN نمیدونم ولی مثلا من که از استیم خریدم میتونم با Wallet هم یرم خرید کنم
ولی کسایی هستن که پول میدی اکانتت رو بهش میدی میره برات خرید میکنه ( قابل اعتماد باید باشه ) :d
ولی جدیدن که قابلیت Gift کردن هم اضافه شده میتونی به یکسری ها پول بدی برات بخرن بفرستن

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من معتاد شدم :| میدونستم میشم اما نه تا این حد :|

جالبه حالا این چند وقته که دارم بازی میکنم کلی خبر باحال راجع بهش میشنوم XD

بازی 5 میلیون بازی کن فعال داره

تا الان 96,809,761,442 ساعت بازی رو هر 3 کنسول انجام داده شده که میشه گفت یکم کمتر از 11 میلیون ساله :| WTF ؟؟؟؟؟؟؟

تو کل سرورا هم 3,509,727,924,708 Gil وجود داره که برا 1.7 میلیارد Makeup (هر کدوم 2000) کافیه :d

راستی برا Gil من تو نت دیدم یه سریا میگن Miner بودن خیلی خوبه و فقط میگن کامل نشون نمیدن آخه هرچی Mine میکنم یا فروشی نیستن یا 1-2 Gil بیشتر ازم نمیخرن کسی میدونه داستان چجوریاست؟ :d

برخلاف همه من خیلی Gil مصرف میکنم از شماها کسی راه خوب سراغ داره برا Gil بدست آوردن؟

- - -ویرایش - - -

بله امروز (23 آگوست) تا 24 آگوست به خاطر PSN نمیتونم وصل بشم و از 24 تا 25 آگوست هم به خاطر خود سروراشون (آمادگی برا پچ جدید) نمیتونم وصل بشم چه عالی :|

وقتی یه نفر رو معتاد میکنید مسئولیت پذیر باشید :((

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چقدر بده اینجا کسی بازی نمیکنه :| منظورم غیر ما 3 نفره :| تو فرومای خارجی هر ثانیه صفحه رو رفرش میکنی 2 صفحه میره جلو :d

راستی فردا Event تموم میشه و من هنوز بازی دستم نرسیده ^~^ :|

عوضش خداروشکر Event دومین سالگردشون رو میشد رفت و اونو قبل اینکه تموم زمانم تموم بشه رفتم :d

بزرگترین خوبیش اینه که با این بازی دیگه مشکل "بی بازی" نداری و هیچوقت حوصلت سر نمیره :d مخصوصا من بدبخت که قراره برا XV شونصد میلیون پول جمع کنم راحتم دیگه بازی جدید نخرم مشکلی ندارم XDD

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
با این نت داغون مملکت همه از بازی انلاین فراری میشن.:| خودم دو سه روزه به خاطر اینکه نت تو وسط Raid قطع شد روم نمیشه On بشم:|
هستن کسایی که بازی میکنن ولی تو سرور های دیگه هستن http://forum.bazicenter.com/thread1453/page61/#post3848314
تو Event رو نتونستی بری من از روی بی اطلاعی از هر لباس 3 تا گرفته بودم:| با این فکر که اگه استفاده کنم ترکیب میشه حذف میشه بعد فهمیدم حذف نمیشه:)) الکی 300,000 Gil خرج کردم:|
البته هم ایتمای Male رو گرفتم هم Female واسه روز مبادا:-":d
کدوم Class ها رو up کردی؟ میخوای کدوم Job بشی؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
با این نت داغون مملکت همه از بازی انلاین فراری میشن.:| خودم دو سه روزه به خاطر اینکه نت تو وسط Raid قطع شد روم نمیشه On بشم:|
هستن کسایی که بازی میکنن ولی تو سرور های دیگه هستن http://forum.bazicenter.com/thread1453/page61/#post3848314
تو Event رو نتونستی بری من از روی بی اطلاعی از هر لباس 3 تا گرفته بودم:| با این فکر که اگه استفاده کنم ترکیب میشه حذف میشه بعد فهمیدم حذف نمیشه:)) الکی 300,000 Gil خرج کردم:|
البته هم ایتمای Male رو گرفتم هم Female واسه روز مبادا:-":d
کدوم Class ها رو up کردی؟ میخوای کدوم Job بشی؟

از شانس گند منم تا دقیقا وقتی تصمیم گرفتم اینو بازی کنم نتم پوکیده :|

تو این مواقع به آدم روحیه میدن نه اینکه 100 کیلو نمک بپاشن به زخم طرف و بگن از هر لباس 3 تا گرفتم :d :((

اینارو تا 20 رسوندم (بالاتر از 20 نمیزاشت برم >< )

Archer

Arcanist

Rouge

Leatherwork

Weaver

بین 3 تای اولی مشکلم اینه که از هر 3 تاش خوشم اومده :d ولی بیشتر رو Arcanist و Archer گیرم

میخواستم Arcanist رو در نظر بگیرم اما بدیش 2 تا Job داشتنشه که هر 2 با هم تضاد دارن :d یکی براش باید INT رو بالا ببری اون یکی Mind رو :d

بعد یه مشکل دارم نرفتم تو Setting حالا بچرخم ببینم درست میشه یا نه اینه که وقتی با چند نفریم و یه Duty یا چیز دیگه ای میریم وقتی رو دشمن Lock میکنم با زدن یه ضربه Lockم میره رو یکی دیگه :| نمیدونم مشکل از کجاست ><

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
پچه ها برای بازی باید به صورت ماهانه اشتراک پرداخت کرد یا دائمی هست ؟ اگه به صورت دائمی هست به جمعتون بپیوندم ! :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
پچه ها برای بازی باید به صورت ماهانه اشتراک پرداخت کرد یا دائمی هست ؟ اگه به صورت دائمی هست به جمعتون بپیوندم ! :d

باید پول بدی :d

اما باور کن ارزشش رو داره :d

من خودم ترجیح میدم ماهانه برا یه بازی پول بدم که همه توش یکسانن تا بازی که ماهانه مجانی باشه اما 100 برابر پول خود بازی آیتم برا فروش تو استورش بزارن و ببینی یه بچه پولدار تو هفته اولش یه گولاخ شده :| قبلا این تجربه رو داشتم که میگم :| خیلی بده :(( (من یه بیشعوری رو دیدم که برا یه بازی تو Browserی چند هزار دلار پول داده :d )

تازه اینش بازم بد نیست اینکه بدونی یا آیتم برا فروشه اما خودتم بتونی تو بازی بدستش بیاری اوکیه تقریبا اما یهو میری تو استور میبینی کلی آیتم خفن و سوپر قوی توشه که فقط انحصاری استورشه :| یا اینکه انقدر سخت میکنن گیر آوردنشو که یعنی همون باید بری بخری فقط :d

البته ماهانه نیست 2 ماهانست :d 30 دلار برا 2 ماه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
باید پول بدی :d

اما باور کن ارزشش رو داره :d

من خودم ترجیح میدم ماهانه برا یه بازی پول بدم که همه توش یکسانن تا بازی که ماهانه مجانی باشه اما 100 برابر پول خود بازی آیتم برا فروش تو استورش بزارن و ببینی یه بچه پولدار تو هفته اولش یه گولاخ شده :| قبلا این تجربه رو داشتم که میگم :| خیلی بده :(( (من یه بیشعوری رو دیدم که برا یه بازی تو Browserی چند هزار دلار پول داده :d )

تازه اینش بازم بد نیست اینکه بدونی یا آیتم برا فروشه اما خودتم بتونی تو بازی بدستش بیاری اوکیه تقریبا اما یهو میری تو استور میبینی کلی آیتم خفن و سوپر قوی توشه که فقط انحصاری استورشه :| یا اینکه انقدر سخت میکنن گیر آوردنشو که یعنی همون باید بری بخری فقط :d

البته ماهانه نیست 2 ماهانست :d 30 دلار برا 2 ماه
حیف 15 دلار ماهیانه با این وضع دلار گرون میشه :(
یه بتایی چیزی نداره تست بزنیم ببینم بهش اعتیاد پیدا میکنم یا نه ؟! 8-|

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
از شانس گند منم تا دقیقا وقتی تصمیم گرفتم اینو بازی کنم نتم پوکیده :|

تو این مواقع به آدم روحیه میدن نه اینکه 100 کیلو نمک بپاشن به زخم طرف و بگن از هر لباس 3 تا گرفتم :d :((

اینارو تا 20 رسوندم (بالاتر از 20 نمیزاشت برم >< )

Archer

Arcanist

Rouge

Leatherwork

Weaver

بین 3 تای اولی مشکلم اینه که از هر 3 تاش خوشم اومده :d ولی بیشتر رو Arcanist و Archer گیرم

میخواستم Arcanist رو در نظر بگیرم اما بدیش 2 تا Job داشتنشه که هر 2 با هم تضاد دارن :d یکی براش باید INT رو بالا ببری اون یکی Mind رو :d

بعد یه مشکل دارم نرفتم تو Setting حالا بچرخم ببینم درست میشه یا نه اینه که وقتی با چند نفریم و یه Duty یا چیز دیگه ای میریم وقتی رو دشمن Lock میکنم با زدن یه ضربه Lockم میره رو یکی دیگه :| نمیدونم مشکل از کجاست ><
روحیه دادنش میتونی اینو در نظر بگیری که یدونه ایتم کافی بود الکی 2تا اضافی از هر کدوم گرفتم:d
Arcanist خوبیش اینه که هر 2 تا Job باهم Lvl Up میشن. attributes رو هم با یه ایتم ارزون که با grand company seals میگیریم میشه reset کرد, مشکلش اینه که هر دفعه بخوایم Job رو بین SCH و SMN عوض کنیم attributes هارو هم باید عوض کنیم.
لباس های جدید مال Lv.60 هر Job رو اینجا گذاشتن All the new lvl 60 Job sets اگه ندیدی ببین
من خودم همینطور که قبلا گفتم تاریخ تولدم رو نوشت The Scholar, منم گفتم پس Scholar میشم:>
خوبه:|:d من فقط Botanist رو 20 کردم بقیه زیر 20 هستن:d حوصلم نمیکشه از بس که تنبل و راحت طلبم!:d
فقط یه چیزی Gathering ها پیش نیاز Crafting ها هستن. همینطور Crafting بالا ببری به قول یه نفر خیلی Gil باید خرج کنی:d
همچین مشکلی تو targeting برام پیش نیومده اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
روحیه دادنش میتونی اینو در نظر بگیری که یدونه ایتم کافی بود الکی 2تا اضافی از هر کدوم گرفتم:d
Arcanist خوبیش اینه که هر 2 تا Job باهم Lvl Up میشن. attributes رو هم با یه ایتم ارزون که با grand company seals میگیریم میشه reset کرد, مشکلش اینه که هر دفعه بخوایم Job رو بین SCH و SMN عوض کنیم attributes هارو هم باید عوض کنیم.
لباس های جدید مال Lv.60 هر Job رو اینجا گذاشتن All the new lvl 60 Job sets اگه ندیدی ببین
من خودم همینطور که قبلا گفتم تاریخ تولدم رو نوشت The Scholar, منم گفتم پس Scholar میشم:>
خوبه:|:d من فقط Botanist رو 20 کردم بقیه زیر 20 هستن:d حوصلم نمیکشه از بس که تنبل و راحت طلبم!:d
فقط یه چیزی Gathering ها پیش نیاز Crafting ها هستن. همینطور Crafting بالا ببری به قول یه نفر خیلی Gil باید خرج کنی:d
همچین مشکلی تو targeting برام پیش نیومده اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

روحیه دادنت هیچ فرقی نکرد :| XD

اااا نمیدونستم Attribute هارو میشه Reset کرد (البته احتمال میدادم :d )

من خودم اگه Arcanist بشم دوست دارم Scholar بشم :d ولی اگه نتونم اون مشکل Lock کردن درست کنم نمیشه :| چون با کنسول هم بازی میکنم نمیشه به سریعی موس کلیک کرد (جالبه این مشکل وقتی که با بقیه هستم دارم وقتی خودم تنهاییم اینجوری نمیشه :d )

لباسارو تو اون سایت ffxiv دیدم دونه دونه اما ایول بازم از این لینکای هیجان انگیز داشتی بده من هنوزم در حال تلاش برا پیدا کردن سایتای درست و حسابیم :d

Scholar فک کنم برا Party جمع کردن تو دانجئون ها و Raid ها هم بهتر باشه ولی از طرفی چندجا شنیدم Summonerها خیلی خفنن و حتی چند وقت پیش با سازندش صحبت کردن گفتن چرا اینا انقدر قوین :d

آره ولی حوصله و اعصاب بالا بردن Gathering ندارم :d برا همینم بود میپرسیدم راه های پول درآوردن درست و حسابی چیاست :d

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
روحیه دادنت هیچ فرقی نکرد :| XD

اااا نمیدونستم Attribute هارو میشه Reset کرد (البته احتمال میدادم :d )

من خودم اگه Arcanist بشم دوست دارم Scholar بشم :d ولی اگه نتونم اون مشکل Lock کردن درست کنم نمیشه :| چون با کنسول هم بازی میکنم نمیشه به سریعی موس کلیک کرد (جالبه این مشکل وقتی که با بقیه هستم دارم وقتی خودم تنهاییم اینجوری نمیشه :d )

لباسارو تو اون سایت ffxiv دیدم دونه دونه اما ایول بازم از این لینکای هیجان انگیز داشتی بده من هنوزم در حال تلاش برا پیدا کردن سایتای درست و حسابیم :d

Scholar فک کنم برا Party جمع کردن تو دانجئون ها و Raid ها هم بهتر باشه ولی از طرفی چندجا شنیدم Summonerها خیلی خفنن و حتی چند وقت پیش با سازندش صحبت کردن گفتن چرا اینا انقدر قوین :d

آره ولی حوصله و اعصاب بالا بردن Gathering ندارم :d برا همینم بود میپرسیدم راه های پول درآوردن درست و حسابی چیاست :d
فکر نکنم تو heal دادن target رو عوض کنه با CNJ امتحان کن ببین
Duty Finder که شانسی پیدا میکنه WHM یا SCH فرقی نداره ولی از DPS ها زود تر party پیدا میکنه Tank هم باشی از همشون سریعتر پیدا میکنه
Scholar واسه پارتی های کوچیک عالیه اکثرا میتونه راحت DPS کنه Fairy هم heal بده. واسه Raid یا Trial هشت نفره ترکیب WHM+SCH عالیه, WHM+WHM خوبه, SCH+SCH زیاد خوب نیست, چون 2 تا Galvanize نمیتونن باهم بیوفتن
یه بار تو یکی از Dungeon های Heavensward یه minion گربه پرنده افتاد (نمیدونم اسمش چیه) از شانس بد نتونستم ببرمش بعد رفتم دیدم 1,000,000 Gil قیمتشه:| حیف شانسم بهم رو نکرد:| ولی تو یه Dungeon دیگه یعنی Neverreap یه Ugly Duckling افتاد که تو roll من بردم منم شاد شنگول فکر میکردم الان پولدار شدم:d رفتم دیدم 160,000 Gil قیمتشه:| خودم 1,000,000 Gil دارم چیز زیادی نیست ولی اگه اون گربه رو میبردم 2,000,000 Gil بود الان...
خود منم نمیدونم اگه کسی میدونه چطور میشه اسون پولدار شد به ما دو تا بگه...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر