Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
اره خیلی قشنگه خپل جانه :p
ولی هیچی به این اندازه حال نمیده وقتی که اعصابت خورده تو بازی از دست چند تا نابغه سوار این بشی و اون موزیک مخصوصش پخش بشه و مدل راه رفتنشو ببینی :d
این آیتم مال چیه دقیقا ؟ CE بازی اصلی ؟ من چرا ندیده بودمش !!! عجیبه ...... :d منم میخوامش :((

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
این آیتم مال چیه دقیقا ؟ CE بازی اصلی ؟ من چرا ندیده بودمش !!! عجیبه ...... :d منم میخوامش :((

:d
CE این + یک Mount و یه Pet و یک کلاه که هم جنبه نمایشی داره هم برای لول آپ خوبه و یک زره عالی برای ( Chocobo معمولی که خود بازی میده )
The FINAL FANTASY® XIV: A Realm Reborn™ Digital Collector's Edition features some amazing exclusive in-game items, including:

• Helm of Light: Become one of the fabled warriors of light when you equip this exclusive helmet.
  • Baby Behemoth Minion: Summon this cute, but ferocious miniature version of Behemoth and watch him roar with excitement as you adventure through Eorzea.
  • Coeurl Mount: Only the bravest of warriors are able to tame and ride the mighty coeurl. Show off your prowess with this exclusive mount.
  • Behemoth Barding: Customize your Chocobo with the fearsome Behemoth Chocobo Armour and charge in to battle.
  • Fat Chocobo: Comes complete with a bunch of crisp, young gysahl greens on a stick to help urge your voracious avian friend along.
  • Wind-up Moogle: With its button nose and fluffy pom, this clockwork moogle will make you the envy of all your friends.
که نسخه فیزیکی CE یه چیزی اضافه تر داره

Heavensward که داستانش فرق داره اون یکسری آیتم ها جدا از اینا میده

NimAD3MoN

کاربر سایت
Aug 21, 2012
11
سلام دوستان
میخواستم بدونم که آیا لینکی هست که یکی از بچه ها بتونه به من بده برای دانلود از طریق IDM یا اینکه کسی این بازی رو برای من پست بکنه ؟
هزینه رو میدم چون الان 11 روز از 30 روزم رفته و هنوز به خاطر لانچر نتونستم بازی رو دانلود کنم :(((

hesam.xiv

عضو جدید
Mar 18, 2015
11
و یک خبره خیلی مهم منم بازی رو دانلود کردم :clap: توی دنیای ODIN هستم به اسم Hesam Paradox حتما اد کنین که بیشتر از بازی لذت ببریم :weightlift::gathering:

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
میخواستم بدونم که آیا لینکی هست که یکی از بچه ها بتونه به من بده برای دانلود از طریق IDM یا اینکه کسی این بازی رو برای من پست بکنه ؟
هزینه رو میدم چون الان 11 روز از 30 روزم رفته و هنوز به خاطر لانچر نتونستم بازی رو دانلود کنم :(((

سلام
من تبریزم اگه اینورا هستی بیا فایلارو میدم:d

آخرین ویرایش:

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر